Jigsaw

Aileden
S0NS4HN3 demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Silent Assasin olmak için hatta hiç gözükmemen lazım bi kere oluyodum son anda çanta toplamaya başladı öküz. Yakalandık.
olunca noluyo ki :lol:
Oyunu iyi oynamış oluyosun allah, allah. Ödül mü verceklerdi vay silent assasinsin paypal unu ver 100$ yatıralım diye. :mrgreen:

Evet zor oyundur. Geçtiğine sevindim diğer bölümlerde de yardımcı olurum kafedeki falan.

SonSAHNE

Bilgiliyim
hiç uğraşamam kardeşim deli gibi oynardı ben gelip alt+f4 yapıp kaçıodum .D

Jigsaw

Aileden
S0NS4HN3 demiş ki:
hiç uğraşamam kardeşim deli gibi oynardı ben gelip alt+f4 yapıp kaçıodum .D
Onu bana yapsan klavyeden Alt ve F4 tuşlarını söküp poponun üstüne çekiçle gömerdim. :mrgreen: Yazık günah değil mi çocuğa yaww. O kadar kasmış.

SonSAHNE

Bilgiliyim
zaten bıçak alıo kovalıyo yarım saat :lol: ya şöyle bişi var oyun zor 5-10 saat uğraşıo sonra zor geçio dio ki sonraki bölümüde geçmeden vermem direk alt-f4 çekiom sro ya giriom alt-f4 çekmeye çalışıo fln bi ara onun yüzünden pc bozulmuş dedim formatladım bi dahada hitman den haber alamadık :lol:

bende swat 4 var fakat onlıne oynayamıyorum orjın crack olmadığı ıcın bana yardımcı olabılırmısın ??

Jigsaw

Aileden
afacan_gokhan demiş ki:
bende swat 4 var fakat onlıne oynayamıyorum orjın crack olmadığı ıcın bana yardımcı olabılırmısın ??
Kardeş kendi versiyonun serverları dene. Serverda senle aynı CD-key kullanan birisi varsa giremezsin o çıkana kadar farklı farklı serverları dene eninde sonunda tutar.

Jigsaw demiş ki:
afacan_gokhan demiş ki:
Kardeş kendi versiyonun serverları dene. Serverda senle aynı CD-key kullanan birisi varsa giremezsin o çıkana kadar farklı farklı serverları dene eninde sonunda tutar.
belki mılyon kere denedim farklı zamanlarda ama olmadı ama onerin ıcın tesekkurler

Jigsaw

Aileden
Ben çok Swat 4 kastım hacım online crackle, Swat 4'ün patchlerini falan yapmayı dene. Mutlaka oynaman lazım 0 lag çok zevkli valla.

benim probLemim SiLkroadLa ...
chari oyuna sokaLi 2 Saat oLdu.. ama kasacagima 1 % kaybettim Confused
cok sinirLenip chari birakicam diyorum ne yapmam gerekiyor :mrgreen:

arkadaşlar iki tane cep telefonu için rarlanmış oyun indirdim şimdi bunları telefona atıp nasıl çalıştırmam gerekiyo bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim rar dosyalarında exe. yok ben bulamadım

aircraftgear_197&timerider2 bu oyunların pc versiyonu varmıdır acep

SonSAHNE

Bilgiliyim
oyunlar rar gibi gözüküp .jar ise direk at tel. e sonra uygulama yüklermiş gibi dosya yöneticisinden yükle. Ben öle yapıom.. yada .sis olarak vardır eğer .sis se yine aynı işlemi yapabilirsin...

sorunum arkadasşlar:

Oyunun min. Sistem gereksinimleri Windows XP SP2, 2.8 Ghz Intel ya da AMD 2800+ işlemci, 1 GB RAM, 6600GT, X1300 Pro üzeri ekran kartı

Medal Of honor adlım.. ve ekran kartınız desteklemiyo dedi.. ok değiştircem ama . şimdi korkuyom.. benim işlemcim intel celeron D 3,06 Mhz . bi sorun çıkamz demi. ben sadece ekran kartıhatası aldım..

SonSAHNE

Bilgiliyim
angela demiş ki:
sorunum arkadasşlar:

Oyunun min. Sistem gereksinimleri Windows XP SP2, 2.8 Ghz Intel ya da AMD 2800+ işlemci, 1 GB RAM, 6600GT, X1300 Pro üzeri ekran kartı

Medal Of honor adlım.. ve ekran kartınız desteklemiyo dedi.. ok değiştircem ama . şimdi korkuyom.. benim işlemcim intel celeron D 3,06 Mhz . bi sorun çıkamz demi. ben sadece ekran kartıhatası aldım..

bide donanım yazılım multimedya bölümüne yaz sorununu kesin halledeceklerdir...

aga bnde silkroad açılmıo hep soru işaretleri hatası werio.Bazı forumlara baktım ekran kartını güncelle dio napmam lazım.silkroadın kendi sitesinden güncelemiom çünkü bnm bilgisayarda windows wista war we silkroadın sitesinde vistaya göre ekran kartı güncelleme yok.eğer bu konuyla ilgili bilgin warsan nolur cewap yaz.1 haftadır oynamıom nolur yrdım edin bana

Jigsaw

Aileden
selman18 demiş ki:
aga bnde silkroad açılmıo hep soru işaretleri hatası werio.Bazı forumlara baktım ekran kartını güncelle dio napmam lazım.silkroadın kendi sitesinden güncelemiom çünkü bnm bilgisayarda windows wista war we silkroadın sitesinde vistaya göre ekran kartı güncelleme yok.eğer bu konuyla ilgili bilgin warsan nolur cewap yaz.1 haftadır oynamıom nolur yrdım edin bana
Ekran kartı modelini yazar mısın?

Yukarı Alt