SonSAHNE

Bilgiliyim
SonSAHNE demiş ki:
teşekkür ederim. ama şunu bilmeni isterim ki siteye döndüğüm yok. öyle bi bakındım her zamanki gibi kimsenin ilgilenmediğini gördüm de içim acıdı. eğer sorularınız olursa tekrar msnden ulaşabilirsiniz. mailto:[email protected]

Size acıyan yok zaten. İstediğiniz oluyor. siteden sizin yüzünüzden atılan atılana.

Respect demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
SonSAHNE demiş ki:
teşekkür ederim. ama şunu bilmeni isterim ki siteye döndüğüm yok. öyle bi bakındım her zamanki gibi kimsenin ilgilenmediğini gördüm de içim acıdı. eğer sorularınız olursa tekrar msnden ulaşabilirsiniz. mailto:[email protected]
Acıma bize, wah, wah. İçler acısı bir durumdayız. Kimse ile ilgilenilmiyor, ne yapacaz biz yahu, kapasak mı siteyi? :cry: :lol:
:lol: :mrgreen: :D :P :twisted: :santa: Baska Gülme ifadesi kalmadı :mrgreen:
Senide tanıdım :wink1: msnde bana yazdıkların bunun aksini gösteriyordu ama neyse ben bazıları gibi msnde konuştuklarımı copy paste yapmam. msnde konuşulan orada kalır.

Arkadaşlar ben devil may cry 4 oyununu yuklerdım ve oyunu acarken bu hatayı aldım.. sizce sebebi nedir benim anladıgım kadarıyla yeni bir ekran kartına ihtiyacım war :S işte hata

unsupported pixel shader version detected 2.0

harr potter ateş kadehinde ağacın üzeine çıkıp mnaske gbi bişiyi almam gerekio ama ağaca çıkmıo

Yukarı Alt