mail korumasını oyuna girebilmek için değil, güvenliğiniz için yapın diyorum!!! özellikle satın alınan charlarda!!!

arkadaşlar şuanlık Silkroad Online Login serveri kapalı durumda.
Joymax aşırı yavaş sitede bazı buglar var.
Yavaşlıgın sebebi yeni gelen account bilgi değiştirme yöntemi ile bazı çakalların eski sattıkları charları geri almaya calısmasıdır, charları çalınmasın diye e-mail koruma koymaya çalışması, eskiden charı hacklenen elemanların charlarını geri almaya calısmasıdır. sitede aşırı yüklenme mevcut.
ayrıca portal yeni oldugu için bikaç aksaklık olabilir.
DUA EDELİMDE ROLL-BACK OLSUN.

favretto demiş ki:
Yavaşlıgın sebebi yeni gelen account bilgi değiştirme yöntemi ile bazı çakalların eski sattıkları charları geri almaya calısmasıdır, charları çalınmasın diye e-mail koruma koymaya çalışması, eskiden charı hacklenen elemanların charlarını geri almaya calısmasıdır. sitede aşırı yüklenme mevcut.
ki olacagını düşünmüyorum.
çünkü joymax duyurdu herkeze e-mail verif. koymaları için herkezi uyardı onlar yapıcagını yaptı. geri kalan sizin probleminiz.
ama bu olay yüzünden bir çok para ve player kaybı olacağı için bi roll-back ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerek...

ColdHeart

Tanınıyorum
favretto demiş ki:
favretto demiş ki:
ki olacagını düşünmüyorum.
çünkü joymax duyurdu herkeze e-mail verif. koymaları için herkezi uyardı onlar yapıcagını yaptı. geri kalan sizin probleminiz.
ama bu olay yüzünden bir çok para ve player kaybı olacağı için bi roll-back ihtimalini göz önünde bulundurmamız gerek...
öyle diyonda kardeşim ben nerden bileyim id ve g.s ile şifre değişcegini böyle olcagını söyleselerdi bende email koruma yapardım öyle bişi sölemediler bende takmadım zannettim siteye girerken zorla onaylatcak joymaxında hatası var.

ya arkadaşlar herkes bişi diyo sonuçta ögrenmek istedigim charlar slindimi msn koruması yapmak zorunlumu

7 24 oyundayım ve hiç şifrenizi değiştirin diye ne yazı okudum nede biri söyledi şimdi çara giremiyorum lanet olsun sizin oyununuzada sizede .

metinkalkan demiş ki:
7 24 oyundayım ve hiç şifrenizi değiştirin diye ne yazı okudum nede biri söyledi şimdi çara giremiyorum lanet olsun sizin oyununuzada sizede .
pardon kör olduğunu bilmiyordum :(
cunku 2saat te bir şuna benzer bi açıklama yapıyorlardı notice olarak ;
kimseye account bilgilerinizi vermeyin. özellikle güvenliginiz için e-mail verif. yaptırın. gibi tam olarak hatırlamıyorum ama bunlar geçiyordu.
ayrıca extraloob-elitepvpers-rev6 gibi büyük forum sitelerinde silkroadonline.net falan her yerde bunu açıkladılar.
kaç gündür tartışmalar devam ediyordu sroya öyle bağlanmışsınki gözün görmemiş :S
o kadar oyun oynuyosun biraz ilgilen neler oluyor neler dönüyor. yoksa böyle apışıp kalırsın.
roll-back olmassa ayvayı yedi silkroad :D

anlamadığım nokta millet dc olup oyuna birdaha giremiyorsa serverlardaki oyuncu artışını açıklayacak biri var mı ?

Yukarı Alt