Dikkat ederseniz tüm serverlein rakamları değişmiyor yani rev6 server listesi verilen bölüm donmuş. Yani oyun yok sanırsam şuan.

arkadaşlar benim tahminime göre . silkroad bence hack yedi. niye derseniz daha önce böyle sorunlar olmuyordu . oyuncularını paniğe sokmaması için duyuru yapmıyor .Sorun büyük bence.

Serverler Kilitlenmesin ?

Sabahtan girmeyle alakası yok . bizde sabah girdik ama geldiğimde nedense dc vermiş ? Ama rev6'nın donuk olmasıyla ilgili hiç bi bilgim yok :)

arkadaşlar server giriş kabul etmiyor . önceden girenler kaldı sadece oyunda .

arkadaşlar ben silkroadı bırakmayı düşünüyorum şahsen. bu oyunu para bürümüşken . birde böyle salakça uygulamalar getiriyorlar çarımın birine girilmiyor ıd ve pw yanlış diyor . birine ise girdiğim anda sayfa yenilenip üye ol seçeneği geliyor silkroad iyice azıttı.

arkadaşlar mail korumanızı yapmanızı şiddetle öneririm nedenini söyleyemem.. fakat yaparsanız mağdur olmazsınız!! joymax uyarmıştı zaten!!!

== 3 Mayıs 2011 Oyun Çökmesi ==
Oyun haftalık bakım sırasında beklenmeyen aksaklıklar nedeniyle bakımdadır, oyunun bekleyen oyuncuların sabırlı olmalarını ve Joymax'a güvenmelerini bekliyoruz.

hakank.net^^ Silkroad Online - Vikipedi den alıntıdır.

Yukarı Alt