şuan Ben ne joymax a girebiliyorum nede Silkroad a yine bişeyler oldu joymax a girebilen arkadaşlar yazabilir mi?

favretto demiş ki:
metinkalkan demiş ki:
7 24 oyundayım ve hiç şifrenizi değiştirin diye ne yazı okudum nede biri söyledi şimdi çara giremiyorum lanet olsun sizin oyununuzada sizede .
pardon kör olduğunu bilmiyordum :(
cunku 2saat te bir şuna benzer bi açıklama yapıyorlardı notice olarak ;
kimseye account bilgilerinizi vermeyin. özellikle güvenliginiz için e-mail verif. yaptırın. gibi tam olarak hatırlamıyorum ama bunlar geçiyordu.
ayrıca extraloob-elitepvpers-rev6 gibi büyük forum sitelerinde silkroadonline.net falan her yerde bunu açıkladılar.
kaç gündür tartışmalar devam ediyordu sroya öyle bağlanmışsınki gözün görmemiş :S
o kadar oyun oynuyosun biraz ilgilen neler oluyor neler dönüyor. yoksa böyle apışıp kalırsın.
roll-back olmassa ayvayı yedi silkroad :D
:mrgreen:

joymax ve silkroad sitesi gitti :S

favretto demiş ki:
metinkalkan demiş ki:
7 24 oyundayım ve hiç şifrenizi değiştirin diye ne yazı okudum nede biri söyledi şimdi çara giremiyorum lanet olsun sizin oyununuzada sizede .
pardon kör olduğunu bilmiyordum :(
cunku 2saat te bir şuna benzer bi açıklama yapıyorlardı notice olarak ;
kimseye account bilgilerinizi vermeyin. özellikle güvenliginiz için e-mail verif. yaptırın. gibi tam olarak hatırlamıyorum ama bunlar geçiyordu.
ayrıca extraloob-elitepvpers-rev6 gibi büyük forum sitelerinde silkroadonline.net falan her yerde bunu açıkladılar.
kaç gündür tartışmalar devam ediyordu sroya öyle bağlanmışsınki gözün görmemiş :S
o kadar oyun oynuyosun biraz ilgilen neler oluyor neler dönüyor. yoksa böyle apışıp kalırsın.
roll-back olmassa ayvayı yedi silkroad :D
hayır bilgilerinizi kimseye vermeyin gm istemez filan kaç kere gördüm sitelere pek girmem ama mail koruma yapın su tarihe kadar vs diye bi yazı gelmedi ayrıca diyelimki ben oyuna 1 ay ara verdim lys var nolcak çarın eski sahibi çarımı geri alcak ne saçma şeyler yapıyorlar sende saçma sapan konuşma böyle saçmalık olamaz 1 yıl önce çarı alırım girmem 1 yıl sonra gircek olurum çar gidicek yapma yaaaaa

bizde oyundayız . ama diğer çarlar giremiyor .

arkadaslar sizin gibi bende giremiyodum sonradan dedimki denetim masasından silkroadı kaldırıyım yenıden kuruyım oyunu yenıden ındırsdım ınternetım sınırlı oldugu halde ama simdi yükleme dosyasına tıkladıgımda This is a legend7 gibi bişey bu uyarıyı veriyor ve yüklemiyor yardımcı olacak arkadaslara simdiden teşekkürler

Yukarı Alt