ilkerSEZEN demiş ki:
İkinizde çocuk gibisiniz vallah yazık, bu yazılanları gördükce ben utandım birbirinize laf atmalar uzatma dedikce yazıyorsunuz, ortada bir sorun varsa özelden halledilir, veyahut panele yazın yetkililer el atar, burda konuyu dağıtmaya hiçbirimizin hakkı yok.YETER !!
Tek kelime etmiyorum,haklı olduğum halde haksızmış gibi muamele görüyorum zaten forumunda suyu çıkmış,bi yetkili yetkilerimi alırsa sevinirim.

NiNCaSu demiş ki:
Altta bu sitenin yöneticisi veya moderatörü tarafından size hangi sebepten dolayı bir uyarı verdiği bulunmaktadır.
Tarafınızdan gönderilen bu mesaj bir uyarı sebebidir: viewtopic.php?f=13&p=3020041 .
Üslublarına dikkat et.Emek verdim ki oldum.Sınırları zorlama.İyi niyetli davranıyorum sana bunuda unutma.
Hele bundan sonra hiç işim olmaz bunun gibi 2 kuruşluk adamların bi rütbeyle egolarını tatmin ettiği yerde.

ilkerSEZEN demiş ki:
İkinizde çocuk gibisiniz vallah yazık, bu yazılanları gördükce ben utandım birbirinize laf atmalar uzatma dedikce yazıyorsunuz, ortada bir sorun varsa özelden halledilir, veyahut panele yazın yetkililer el atar, burda konuyu dağıtmaya hiçbirimizin hakkı yok.YETER !!
He ben çocuğum.Ben gereken uyarıyı pm'den yaptım zaten arkadaşın amacı ne onu çözemedim.Örnek:Şimdi biz cocuğuz değil mi buralarda laf yarıştırıyoruz.Yapılması gereken hareket tarzı:Git ve hemen üstüne bildir.Olması gereken bu.Evet çoluk cocukla uğraşıyoruz buda bir gerçek.Şu dakkadan sonra bırakıyorum forumu.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
çocuksunuz hacım ya kac sayfa oldu yazıyorsunuz sonu olmadı gitti uzadıkça uzadı.Yaşınıza göre davransaydınız şuan hiçbir sorun olmazdı.

Üst düzey bi yetkili gelir kararı verir sıktınız artık iyice. pff.

Saçmalık. Yönetim toplantısında görüşelim arkadaşlar. Bu konuya daha fazla konu dışı yorum atılmasını istemiyorum sadece videoaya.

Yukarı Alt