kaptansawas demiş ki:
turkce ögrenmek mi x)) ßen yeterince ßiLiyorum nasıL türkce konusuLacagını ßence sen karsındakiyLe nasıL konusuLacagını öğrenmeLisin .. cicioe2
Tartışma çıksın istemiyorum,belki dilim biraz sert ama sen bana söylermisin şu konuştuğun türkçenin neresi düzgün? :rolleyes1:

KissBerry demiş ki:
kaptansawas demiş ki:
turkce ögrenmek mi x)) ßen yeterince ßiLiyorum nasıL türkce konusuLacagını ßence sen karsındakiyLe nasıL konusuLacagını öğrenmeLisin .. cicioe2
Tartışma çıksın istemiyorum,belki dilim biraz sert ama sen bana söylermisin şu konuştuğun türkçenin neresi düzgün? :rolleyes1:
Uzatmak istemiyorsak uzatmayalım ozaman hocam. :thumbsup:

NiNCaSu demiş ki:
KissBerry demiş ki:
kaptansawas demiş ki:
Uzatmak istemiyorsak uzatmayalım ozaman hocam. :thumbsup:
Ben uzatma meraklısı değilim ama arkadaş kendini haklı görüyor :curtain:

Türkçe alfabesinde ne zamandır ß bu harf var ?
Meraktan Soruyorum?

NiNCaSu demiş ki:
mozaikpasta demiş ki:
Türkçe alfabesinde ne zamandır ß bu harf var ?
Meraktan Soruyorum?
Arkadaşlar uzatmayalım videoları değerlendirin yazım şekillerini değil lütfen.
Arkadaşın olduğu için savunmak zorunda değilsin kaptansawas'ı :thumbsup:

Yaş kaç acaba?Arkadaşım evet ama savunduğum bir tek topic göster.Biz burada tüm üyelerin imla kurallarını eleştirseydik sitede üyemi kalırdı?İlk girdiğim günleri hatırlıyorum.I-i ,u-ü kavramı bilmezdim.Herkeze ve herşeye biraz zaman verin saygıyı elden bırakmayın.İyi forumlar. summer2:

kaptansawas demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Doğru söze can kurban. 8)
NiNCaSu demiş ki:
Yaş kaç acaba?Arkadaşım evet ama savunduğum bir tek topic göster.Biz burada tüm üyelerin imla kurallarını eleştirseydik sitede üyemi kalırdı?İlk girdiğim günleri hatırlıyorum.I-i ,u-ü kavramı bilmezdim.Herkeze ve herşeye biraz zaman verin saygıyı elden bırakmayın.İyi forumlar. summer2:
Yeterlimi bilmiyorum ama dediğim gibi amacım tartışma çıkartmak değil :coffee:

Ps:Göremediysen 9. sayfanın son iki yorumu cool2:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
beyler uzatmayın ikinizde yönetimde olan insanlarsınız sizlerin üyelere örnek olacağına şu yaptığınıza bakın. :detective: daral:

ilkerSEZEN demiş ki:
beyler uzatmayın ikinizde yönetimde olan insanlarsınız sizlerin üyelere örnek olacağına şu yaptığınıza bakın. :detective: daral:
Eğer ben birisini uyarınca suçlu oluyorsam ne anladım ben bu işten?

@KissBerry
forum kurallı 9 madde gereği haklı bir konuyu savunuyor
Yazılarınızda düzgün bir dil kullanmalısınız.
Türkiye'de yaşıyorsunuz türkçe konuşuyorsunuz
ama düzgün bir şekilde konuşmak yerine alfebemizde ki 29 harfi hiçe sayıp kendi kafanıza göre harfler ekliyorsunuz bunun neresini savunuyorsun
NiNCaSu

SirGLooMy demiş ki:
@KissBerry
ama düzgün bir şekilde konuşmak yerine alfebemizde ki 29 harfi hiçe sayıp kendi kafanıza göre harfler ekliyorsunuz bunun neresini savunuyorsun
NiNCaSu
:buddha:

Ps:1.​
KissBerry demiş ki:
kaptansawas demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
warlock-rogue karşısında ch nukerin şansı pek yok yani ben daha görmedim eşit şartlarda nuker karakterin warlock karakteri aldığını
(cok sağlam player olmak lazım warlock kullanmak için her kez warlock karakter kullanamaz)
spear nuKer i ßen kuLLandıgım zaman warlock roquee nin hiç sansı yoq x)) snowLu taßiki x)))
Sen bi türkçe öğrende gerisi kolay. cicioe2
ps:2.

Bu uyarmaksa ben şu an forumu bırakıp gideceğim tamam.Uzatma artık neyin peşindesin?Ben nerede ne yapacağımı iyi bilirim.Pm'den uyarıyorum hala birşeylerin peşindesin.Saygını elden bırakma.​

NiNCaSu demiş ki:
Derdin ne acaba ben konuy dağıtmaya çalıştıkca amacın ne onu savundum mu ben hiç?Bir tane topic göster.Ben haklıyı haksızı ayırabiliyorum.Üyelere laf yok,sadece bunu bil.Bu siteyi ayakta tutan onlar.Herkezim yazım kurallarına birşey bulup -önce türkceyi öğrende sonra yorum yap deseydin sitenin vay haline.Bunları görmemezlikten geliyorum.
1.si ne bu şiddet bu celal
2.Ben "önce türkceyi öğrende sonra yorum yap" demedim,
KissBerry demiş ki:
Sen bi türkçe öğrende gerisi kolay. cicioe2
dediğim lafları çarpıtma.
3.Görmezlikten gelmezsen ne olacak cidden merak ediyorum.

Ps:Moderatör oldun admin değil durman gereken yeri bilmek zorundasın.

KissBerry demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
@KissBerry
NiNCaSu
-''Sen bir türkçe öğrende gerisi kolay''
ps:Sen bunun neresini savunuyorsun?Saygılı elden bırakmayın arkadaşlar.Birdaha demiyeceğim.Şu konuyuda uzatmayın.Admin'lerin açtığı konuyuda bana kitletmeyin.Bana nerede ne yapacağımıda öğretmeyin.

NiNCaSu demiş ki:
KissBerry demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
@KissBerry
NiNCaSu
-''Sen bir türkçe öğrende gerisi kolay''
ps:Sen bunun neresini savunuyorsun?Saygılı elden bırakmayın arkadaşlar.Birdaha demiyeceğim.Şu konuyuda uzatmayın.Admin'lerin açtığı konuyuda bana kitletmeyin.Bana nerede ne yapacağımıda öğretmeyin.
Moderatör oldun diye ne bu havalar,afralar,tafralar anlamıyorum ki.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
İkinizde çocuk gibisiniz vallah yazık, bu yazılanları gördükce ben utandım birbirinize laf atmalar uzatma dedikce yazıyorsunuz, ortada bir sorun varsa özelden halledilir, veyahut panele yazın yetkililer el atar, burda konuyu dağıtmaya hiçbirimizin hakkı yok.YETER !!

Yukarı Alt