Arkadaşlar benim taratmama göre dosya temiz değil arzu ederseniz taratın görün!! detective :?!!!

evet güzel bi paylaşım olmuş ama neden bunda virüs var arkadaşım utanmıyormusun böle bir link i buraya koymaya :?!!!

addIcFb

Aileden
KArdeş Nasıl Kullancam Ben bunu yaw :S:S:s solda gelıor tıklıom başka bişe olmuor :S:S:S

suan bu helper bot mu konuyu anlayamadım ben 1 car kasıcam bot calışıyormu lütfen pm

hex

rank8
ya ben extraloob indircem nerden indirec ya silkroadda adını felan yazıyon ondan sonra denıyosun bolume sınıo almıyo dıconed yıyom arkadasım war onuda bolume almıya ama ban tekrar gıryom o tekrar gırmıyo tekrar enter tusuna bası tekrar denıyo gırmıyo gıne dj yazısı gıddıkten sonra tekrar gırıyo ben nerden indirebilir bu proramı ne olur bılgı werınız Sad

benım bi sorum olacak diyelım açtık 2 tane carı 1 ını bıraktık bota birinide elen kasacam ama ikisi aynı serverde olmicak işe yararmı peki hmm

sanırım bazı virüs programları virüs olarak algılıyor. adminim bi bakarmısınız indirelimmi?

kimse ilgilenmıyo galıba bi soru daha sorcam ama botsuz da işe yararmı alooooooooo modlarr nerdesınız yaff

kardeş program inmesine iniyo da bozuk dosya dio rar çalıştırmıo acaba bu eski wersiyon da o yüzden mi böle oluo ?

Yukarı Alt