Buyrun beyLEr egerki diyorsaniz "bir chari botLa aciyorum öteki chari acamiyorun ... gicik oLuyor.."
Ozaman buyrun bir chariniz botLa kasarken öteki chari pesine takiyorzuz... ve gayet rahat AFK oLa biLiyoruz.. hani bunu denerdik ya ... ama bir char botsuz oLdugundan hani ata pot vermez trace kesiLir faLan ... bu Program syesinde bu ProbLemLere son ..! Idea

Arrow Arrow Arrow PottHelper v 3.1

downLoad Arrow http://uploaded.to/?id=ste40b

Dosyada iki farkLi exr vardir... onLArin ayirim söyLe :

PottHelper_3.1a <------- Ekran: 1024x768
PottHelper_3.1b <------- Ekran: 1280x1024

Sahsen PottHelper_3.1a ´yi Tavsiye ederim zaten bot en sagLam onunLa caLisir (1024x768) Wink

NasiL kULLanacam?
Programi direk indirdiginiz Dosyadan veya Masa üstünüzeden caListira biLirsiniz .

F7 = Pause / Start
F8 = Exit
Ek ayarLAr ...:
Oyunda eziq charinizda F3 e basin ve Trace IsaretLi oLan resmi 9cu sLota koyun ve potLari sLot no 0 a koyun ...

- Trace Function slot 9
- At PotLari slot 0
-Resim Silinmiş.
- Yüsek LvL oLan yani eziq charinizi kasan Char Party Master oLmasi gerekir...
- Eziq charinizin Ekran ayarini 1024-768 yapin (PottHelper_3.1a) bunu kuLLanicaksaniz...
- Yüksek lvl chariniz oyunu mini yapin veya ekran kaLdirin ... bisey yapin ..
ki Eziq chariniz ekranda oLsun eziq chariniz ekranda oLmazsa Programm caLismaz...

Denemekte fayda var süper bir Programm kendi charimida böyLe kasiyorum Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ellerine saglık Lib basit program ama cok iş görüyor ..! :mrgreen: extraokk extraokk

beyler daha geniş bi açıklama yaparmısınız nasıl çalıştırcam bunu oyundaykenmi çalıştırcam programı help

Hocam Öncelikle eline emeğine sağlık. Ama ben bunu iki char. açma sandım heycanlandım birden. Sonradan çakınca olmadığını. Depresyona girdim yauw, Oysa ne hayallerim vardı extrabeer

RebelTurk demiş ki:
Hocam Öncelikle eline emeğine sağlık. Ama ben bunu iki char. açma sandım heycanlandım birden. Sonradan çakınca olmadığını. Depresyona girdim yauw, Oysa ne hayallerim vardı extrabeer
2 char acmak gayet Basit
Tbot kuLLaniyorsan... MuLtiTup ProgrammiyLa gayet Basit acarsin Wink

Selim,ellerine sağlık. Tbot ile beraber bu prog. kullanabilir miyiz? F7 ile çalıştıracağımız yazıyor.F7 tuşuna basarsak Tbot duracak.Nasıl yapacaz peki?? Rolling Eyes Confused

Yani birisini çalıştırırken diğerini durdurmuş olacağız sanırım. nasıl olacak bu iş? onu merak ettim. Şu an bu programa ihtiyacım var,ama bu kafamı kurcalıyor.Download da edesim gelmedi bu sorunu çözmeden. :S

Yukarı Alt