Arcadia demiş ki:
El Verano demiş ki:
Illaki Guiza`dan iyidir yahu. :p
Takima ilk geldigi gunden beri dislaniyor.Tepki gosteriliyor.
Ankete tabi tutulsa Fenerliler arasinda,Guiza`yi seven kac kisi vardir diye?
Yeminn ediyorum %5`i gecicegini sanmiyorum.

Belkide Melo sizin icin iyi bir degisim,motivasyon olur.:twisted:
hocam beşiktaş ispanyol futbolunu dol bosque ile denedi ve tutmadı şimdi gidip ispanyol futbolcudan verim bekleyemeyiz.Tabi sevilmeyecek.
Alakasiz yorum.Sayin Sansal..lol
Ispanyol futbolcudan verim bekleyemeyiz diyorsun.Hangi kaliteli,kendini kanitlamis bir oyuncuyu oynattin takimda?

Sevilmemesi haklidir.Sen forvet adamsin.O takimin orta sahasi senden daha fazla gol atmissa.Bilki sorun Daum`da degil.

Prada

Avrupa şampiyonu takımda adam.. Hemde öyle boş değil yani golleriyle asistleriyle destek olmuş halde.. Halada çağırıyor bosque.. Sorun sistemde ona uygun sistem değil daumun felsefesi...

Sende guizaya kendini kanıtlamamış diyosan orda parodiye başlamış olursun ^^

Neverex

Bilgiliyim
Prada demiş ki:
Avrupa şampiyonu takımda adam.. Hemde öyle boş değil yani golleriyle asistleriyle destek olmuş halde.. Halada çağırıyor bosque.. Sorun sistemde ona uygun sistem değil daumun felsefesi...

Sende guizaya kendini kanıtlamamış diyosan orda parodiye başlamış olursun ^^
NPC NPC sat gitsin :mrgreen:

El Verano demiş ki:
Arcadia demiş ki:
El Verano demiş ki:
Illaki Guiza`dan iyidir yahu. :p
Takima ilk geldigi gunden beri dislaniyor.Tepki gosteriliyor.
Ankete tabi tutulsa Fenerliler arasinda,Guiza`yi seven kac kisi vardir diye?
Yeminn ediyorum %5`i gecicegini sanmiyorum.

Belkide Melo sizin icin iyi bir degisim,motivasyon olur.:twisted:
hocam beşiktaş ispanyol futbolunu dol bosque ile denedi ve tutmadı şimdi gidip ispanyol futbolcudan verim bekleyemeyiz.Tabi sevilmeyecek.
Alakasiz yorum.Sayin Sansal..lol
Ispanyol futbolcudan verim bekleyemeyiz diyorsun.Hangi kaliteli,kendini kanitlamis bir oyuncuyu oynattin takimda?

Sevilmemesi haklidir.Sen forvet adamsin.O takimin orta sahasi senden daha fazla gol atmissa.Bilki sorun Daum`da degil.
ortega , anelka hoijdoonk bu futbolcular kendini kanıtlayamamış mıydı ?

Prada demiş ki:
Ordan ispanyolmuydu arcadia ?
arkadaş Hangi kaliteli,kendini kanitlamis bir oyuncuyu oynattin takimda? dedi ona istinaden yazdım bunları tamam bunlar ispanyol olmayabilir ama çoğu takımımıza çok parlak dönemler yaşattı özellikle hoijdoonk

hatta anelka kalsaydı çok çok daha yararlı olabilirdi fenerbahçeye

Geçen yaz gibi oldu hala bir ses yok yönetimden..
Artık öyle bir hale geldimki amatör kümeden bile adam alınsın gözüyle bakıyorum..hep son dakkadamı yapılacak transferler
Birde güizanın yerine hangi adam alınırsa alınsın gol kralı olur adam kaçırdıklarını atsaydı biz açık ara hem 1. ydik güizada gol kralıydı :l

Bu arada sayın adminim forumda büyük harflerle başlık yazmak yasaktı :P

Arcadia demiş ki:
Prada demiş ki:
Ordan ispanyolmuydu arcadia ?
arkadaş Hangi kaliteli,kendini kanitlamis bir oyuncuyu oynattin takimda? dedi ona istinaden yazdım bunları tamam bunlar ispanyol olmayabilir ama çoğu takımımıza çok parlak dönemler yaşattı özellikle hoijdoonk

hatta anelka kalsaydı çok çok daha yararlı olabilirdi fenerbahçeye
ispanya'dan adam gibi futbolcu yokki sevilsin,sense ortegayı anelkayı sayıyorsun,lol.

Yukarı Alt