Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yanlış duymadınız MELO Fenerbahçe Futbol Takımına geliyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri Lille'in Brezilyalı forveti Melo'yu istiyor.

Lille Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi’ndeki rakibi. 24 yaşındaki futbolcu sakatlık sorunu nedeniyle bu sezon Lille formasını çok az giyebildi. Ancak 3 hafta önce oynanan Monaco maçında eski sağlığına ve formuna kavuştuğu görülen Melo 4-0 kazandıkları karşılaşmada 2 gol attı.

191 cm. boyundaki Tulio De Melo’nun en büyük özelliği hava toplarındaki etkinliği. Sağ ayağını da çok iyi kullanan Melo’nun bonservis bedelinin 3 milyon euro olduğu ifade edildi.

Eğer Melo, transfer edilirse bu sezon Fenerbahçe’nin Avrupa macerasında yer alamayacak. Çünkü Melo, Lille formasıyla Avrupa Ligi maçlarında oynadı. Ancak buna rağmen teknik direktör Daum, Melo’nun alınmasıyla Fenerbahçe’nin büyük güç kazanacağını, önümüzdeki sezon da Avrupa kupalarında çok başarılı olacağını yönetime bildirdi.

extraloob demiş ki:
duyduğuma göre manager'leri istanbul'a gelip FB ile görüşmelere başlamışlar.

Son düzenleme:

Prada

Mehmet batdal 5 tane melo yapar... gitsinler o gencecik cocugu alsınlar bucadan..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ironEyE demiş ki:
Ahahahahahahaha melo benim adım bi an bana bişey dicen sandım Okan abi yemin ederim. :P :lol:

harbiden tahmin ettim ahahahaaa dedim güzel olur düşer buraya anında :mrgreen: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Mehmet batdal 5 tane melo yapar... gitsinler o gencecik cocugu alsınlar bucadan..

bro sen bari yapma TR'den hangi futbolcu çıkmış kuzum hepsi tembel ist havası bozar memoyu ahahahaa :mrgreen: :twisted: bu melo kuzum memo değil :P

Prada

ahahaha memoda candır ya.. Çocuk delgadoya benziyor hafiften bir ilhan mansız doğar gibi geliyor bana gelirse fenere.. Ona bi image maker tamamdır.. Var yani cocugun oluru öyle anadoludan gitmede olmayacak bildiğin izmir cocugu yol yordam ortam bilir her daim :P

MELO fln derken MELOS almayinda. lol
Prada demiş ki:
ahahaha memoda candır ya.. Çocuk delgadoya benziyor hafiften bir ilhan mansız doğar gibi geliyor bana gelirse fenere.. Ona bi image maker tamamdır.. Var yani cocugun oluru öyle anadoludan gitmede olmayacak bildiğin izmir cocugu yol yordam ortam bilir her daim :P
Istese daha iyi transferler yapabilecek bir takim.Melo`yu listeye almasi garip.

Prada

Ocak ayında kimi aliyosun bro ^^ Alacağın adam max melo olur yani kalkıp sağlam birini alamazsın

Prada demiş ki:
Ocak ayında kimi aliyosun bro ^^ Alacağın adam max melo olur yani kalkıp sağlam birini alamazsın
O zaman Guiza ile devam etsinler.
Belki adam acilacak,cevherini ortaya koyacak. :p

Prada

Hep onunla avuttuk kendimizi :P Bu maç patlayacak diğer maç patlayacak derken bir yerimizde patladi :lol:

P.S : ah su forum kurallari :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:

kuzum MELO ile parada mı anlaşamadın bi git topicte ben MELO'yu pazarlıyorum sen yerden yere vuruyorsun ne diyecekler bana koskoca adminler FB çatısı altında yiyişiyorlar (fiziksel değil sözde ihihihii ) :mrgreen:

bana yerli futbolcu demeyin ne derseniz diyin kuzum ETİ MELOOO candır :P

Prada demiş ki:
Hep onunla avuttuk kendimizi :P Bu maç patlayacak diğer maç patlayacak derken bir yerimizde patladi :lol:

P.S : ah su forum kurallari :P
A.fgj.]kh]jkjhk.
Fenerlileri delirtmeyi daha cok severim. :p
Carlos gitti.Deivid belirsiz.Guiza`ya sicak bakilmiyor.
Alex`i de tapulu maliniz gibi heryerde oynatamassiniz ki..lol

Prada

Ne deliricem guiza en nihayetinde 6S ye çakmış adam :P O bitik dediğiniz adamdan bile gol yiyorsunuz ya oturup ağlayın halinize :lol:

Bromance harbiden şimdi dikkat ettimde senin MELO'yu harcamışım hee ahahahahah

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum bir daum klasiği kenarlara topu taşı ortayı her şekilde ceza sahasına gönder kule adam çaksın kafayı veya indirsin bunun için de MELO süppooo işte fazlası da bize olmaz yoksa ibrahimoviç'i mi alalım :P

Illaki Guiza`dan iyidir yahu. :p
Takima ilk geldigi gunden beri dislaniyor.Tepki gosteriliyor.
Ankete tabi tutulsa Fenerliler arasinda,Guiza`yi seven kac kisi vardir diye?
Yeminn ediyorum %5`i gecicegini sanmiyorum.

Belkide Melo sizin icin iyi bir degisim,motivasyon olur.:twisted:

El Verano demiş ki:
Illaki Guiza`dan iyidir yahu. :p
Takima ilk geldigi gunden beri dislaniyor.Tepki gosteriliyor.
Ankete tabi tutulsa Fenerliler arasinda,Guiza`yi seven kac kisi vardir diye?
Yeminn ediyorum %5`i gecicegini sanmiyorum.

Belkide Melo sizin icin iyi bir degisim,motivasyon olur.:twisted:
hocam beşiktaş ispanyol futbolunu dol bosque ile denedi ve tutmadı şimdi gidip ispanyol futbolcudan verim bekleyemeyiz.Tabi sevilmeyecek.

Yukarı Alt