Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam hit olacak sitede ihihihiii facebook da ben avatarını forwardlarım diyeceğim de hatunlar tuhaf algılar :twisted: :mrgreen:

Prada

Yonjayı, facebooku sağlam salladım zamanında forwardlarsan ben bunu tanıyorum derler başına iş alırsın ahahaha :santa:

Yetkili Olsaydın Sitede Ne Gibi Değisiklikler Yapardın

Bu arada Fotolar Yakıyor
Makinanın Camı Çatladı

8) :twisted: :twisted:

XEM

rank8
ben bu konu başlığını hatırlıyorum biryerden ama

extra :twisted: :twisted:

düşünce fikir xm isterim oraya hehhehee

Prada

CaN_KsK demiş ki:
Yetkili Olsaydın Sitede Ne Gibi Değisiklikler Yapardın

Bu arada Fotolar Yakıyor
Makinanın Camı Çatladı

8) :twisted: :twisted:
Okan bu işi çok iyi yapıyor zaten.. Okandan iyisini yapamazdım heralde :santa:

Wicked

Game Designer
harbiden kuper :D

allah annene babana baaşlasın abi :wink1:
gerçekten çok güzel yorumların var

tam adamı seçilmiş 8)

buda sorum

ne tür müzik dinlersin abi :D

Prada

Wicked demiş ki:
harbiden kuper :D

allah annene babana baaşlasın abi :wink1:
gerçekten çok güzel yorumların var

tam adamı seçilmiş 8)

buda sorum

ne tür müzik dinlersin abi :D

Tesekkur ettim kardeşim ?!!!!!!...

Dinlediğim müziğe gelince techno, underground full kopuş :santa:

31 Ara 2007 ' de sitemize katılma amacın neydi ?(googledan ararkenmi bi arkadasındanmı vs...)

Prada

stalebug demiş ki:
31 Ara 2007 ' de sitemize katılma amacın neydi ?(googledan ararkenmi bi arkadasındanmı vs...)
Ben zaten forum meraklısı biriyim.. Extraloobu zaten biliyordum ama üyesi değildim o altta gördugunuz 817 kullanıcı online 600 kayıtlı 217 misafir yazan bölumdeki misafir kısmındaydım :santa: Takıldığım bi forum vardı zaten sonra soğudum ordan, kayıt oldum rolum misafirlikten kayıtlı kullanıcılığa geçti o kadar :santa:

KupeR demiş ki:
stalebug demiş ki:
Ben zaten forum meraklısı biriyim.. Extraloobu zaten biliyordum ama üyesi değildim o altta gördugunuz 817 kullanıcı online 600 kayıtlı 217 misafir yazan bölumdeki misafir kısmındaydım :santa: Takıldığım bi forum vardı zaten sonra soğudum ordan, kayıt oldum rolum misafirlikten kayıtlı kullanıcılığa geçti o kadar :santa:
cvbınız için tşkrler ?!!!!!!...

Prada

Harmonia demiş ki:
İlk sayfadaki soruları yanıtlamayacak mısın Kuper? :mrgreen: :twisted:
Çalışmalarım sürüyo fırsat buldukca soruların cevaplarını wordpade ekleyip saklıyorum.. 20 yi tamamlayayım hepsini birden yayınlıcam :santa:

SoruLara geLen cvp Lar cok hoş gerçekten..
Peki hobiLerin neLer..?NeLerden hoşLanırsın..Yaşamaktan zevk aLırmısın?(FotoLara bakıLırsa Memnun gibisin hayatından xD çok cix çıkmışsın..)vs..

Prada

DMSTR demiş ki:
SoruLara geLen cvp Lar cok hoş gerçekten..
Peki hobiLerin neLer..?NeLerden hoşLanırsın..Yaşamaktan zevk aLırmısın?(FotoLara bakıLırsa Memnun gibisin hayatından xD çok cix çıkmışsın..)vs..

Öncelikle teşekkurler..

Hobilerden başlarsak tenise merak sardım son 5 senedir profesyonel değilim hobi olarak yapiyorum ama iddaliyimdir varsa tenisci bigun bi maç yaparız :santa: Hobi olarak başlayıpta tutkunu olduğum şeylerde var.. Mesela racing, 2 teker üzerinde 300 km/h ye çıktıgınızda iş hobi olmaktan çıkıyor tutkunu oluyosunuz.. 3 Kere büyük motor kazası geçiridim ama 4.cu yapıcaksın deseler gözümü kırpmam non stop devam yani.. :santa:

Yaşamaktan zevk alma sorusuna gelince , elbetteki alıyorum.. Sonuçta bu hayatta olmak bile şans, bundan belki maximum 70 sene sonra bu hayatta olmayacağım için geçirdiğim her saniyenin zevkini çıkarıyorum sizde öyle yapın ?!!!!!!!

Yukarı Alt