Server
Flora
Takımı
Galatasaray
~~ Mayıs Konuğu & KupeR ile Extraloob.Com Röportajı ~~

- Resim Silinmiş.

her ay bir üyemizi seçiyoruz ve sorularımız soruyoruz 1 ay boyunca gelecek sorulara cevaplarsan çok sevinirim. 8)

Saygılarımızla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme:

Prada

ferosero demiş ki:
Sana göre sitemizdeki moderator sayısı yeterlimi...
Bence fazla bile.. Çunku extraloobun bağ yapısı diğer forum sitelerinden çok farklı.. Herhangi bir mod off oldugunda yada ortalıkta mod olmadıgında bunu yeri geldiğinde ben yeri geldiğinde bir başka arkadaşımız üstleniyor.. Buranın atmosferi çok farklı bence yeterli herşey rütbe değil :santa:

addIcFb

Aileden
KupeR demiş ki:
ferosero demiş ki:
Bence fazla bile.. Çunku extraloobun bağ yapısı diğer forum sitelerinden çok farklı.. Herhangi bir mod off oldugunda yada ortalıkta mod olmadıgında bunu yeri geldiğinde ben yeri geldiğinde bir başka arkadaşımız üstleniyor.. Buranın atmosferi çok farklı bence yeterli herşey rütbe değil :santa:
aynen katılıorum doğru sölior ark ?!!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
avatar ve imzan çok cix duruyor neren hüppledin bunları :)

ayrıca st.etienne ne iş fransa dolaylarından mı geliyoruz :twisted:

KupeR demiş ki:
ferosero demiş ki:
Mucx ?!!!!!!... Çook Dogru söylüyor Kuper.Ben offline oldugum zamanlarda KupeR in İSROBOT bölümündeki sorulara cevap vermesi Herzaman hoşuma Gitmiştir. Herşey Yetki demek Degildir Ben senin Modlar Kadar bilgin oldugunu Biliyorum ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!.

Prada

extraloob demiş ki:
avatar ve imzan çok cix duruyor neren hüppledin bunları :)

ayrıca st.etienne ne iş fransa dolaylarından mı geliyoruz :twisted:

St. etienne olayıda geyik sadece nerden : st. etinne birlikte okununca guzel bi kafiye çıkıyor ortaya ?!!!!!!.....

Prada

just_life demiş ki:
size göre sitemizi nasıl bir gelecek bekliyor :?:
Bu soruyu extraloobun sorularının içinde olduğu için o sayfada cevaplayacaktım ama seni kırmıyım :santa:

Aileye büyümeye devam edicektir.. Ben yaklaşık 10 senedir internetin içindeyim sayısız forumda takıldım.. Ama şunu söylyebilirim burası çok farklı.. Başka bir yerde olsanız ukala moderatorler, userla muhattab olmayan adminlerle karşılaşırsınız.. Ancak burada öyle bi durum söz konusu değil.. Herkes birbiriyle iç içe bu çok güzel birşey.. Bu yuzdende extraloobun dahada buyumemesi için herhangi bi sorun yok.. Ve başımızda sürekli siteye yenilikler getiren, sürekli geliştirmeye çalışan extraloob var.. Kıymeti bilinmeli, sanırım yaşlanıpelimizi ayagımızı çektiğimizde oğlullarımızın takılacagı bir kurum haline gelicektir :santa:

Prada

Mucx ?!!!!!!... Çook Dogru söylüyor Kuper.Ben offline oldugum zamanlarda KupeR in İSROBOT bölümündeki sorulara cevap vermesi Herzaman hoşuma Gitmiştir. Herşey Yetki demek Degildir Ben senin Modlar Kadar bilgin oldugunu Biliyorum ?!!!!!!. ?!!!!!!. ?!!!!!!.
Tşkler cihan.. Sonucta orada yardım bekleyen biri olduğunda yardım etmek için yarışmamız bizim ne kadar guzel bir aile olduğumuzu gösteriyor ?!!!!!!...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KupeR demiş ki:
just_life demiş ki:
Bu soruyu extraloobun sorularının içinde olduğu için o sayfada cevaplayacaktım ama seni kırmıyım :santa:

Aileye büyümeye devam edicektir.. Ben yaklaşık 10 senedir internetin içindeyim sayısız forumda takıldım.. Ama şunu söylyebilirim burası çok farklı.. Başka bir yerde olsanız ukala moderatorler, userla muhattab olmayan adminlerle karşılaşırsınız.. Ancak burada öyle bi durum söz konusu değil.. Herkes birbiriyle iç içe bu çok güzel birşey.. Bu yuzdende extraloobun dahada buyumemesi için herhangi bi sorun yok.. Ve başımızda sürekli siteye yenilikler getiren, sürekli geliştirmeye çalışan extraloob var.. Kıymeti bilinmeli, sanırım yaşlanıpelimizi ayagımızı çektiğimizde oğlullarımızın takılacagı bir kurum haline gelicektir :santa:

awwww çok tatlı yazmışsın güzelim ellerine dillerine sağlık, bu arada avatar imza sen olmazsın güzelim harbiden mi walla süpppoo ne diyeyim hatunalr sıradadır wahhhhh :P :lol: :twisted: :mrgreen:

Cok iyi bir konuk seçmissin okan abi.Kuper'in de site hakkında yaptıgı yorumlar cok super olmuş.Cokda dogru solemis.

KupeR demiş ki:
just_life demiş ki:

Bende ordaki soruları sorcaz sandım sorry
Güzel Cevabın için ayrıca teşekkür :santa:

Prada

extraloob demiş ki:
awwww çok tatlı yazmışsın güzelim ellerine dillerine sağlık, bu arada avatar imza sen olmazsın güzelim harbiden mi walla süpppoo ne diyeyim hatunalr sıradadır wahhhhh :P :lol: :twisted: :mrgreen:
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

Bunlarda benden bikaç SS :santa:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt