Daha dün 50 silk çekip 8 dg sos spear denedim şimdi mi açılır bu topic makara: :P

ps : elinize sağlık :muck:

Alakaya maydonoz.O kadar lafı sokuyosun sonra hemen banlar diye gurur yapıyosun.Düzgün yorum yapki uyarı bile alma :wink1: Birde adam oyunu bırakıyor,baskasına denetince eline ne gececek? mantıklı olun

LÜTFEN

Peki SoX staff ıcın napmak lazım okan abi :D onuda yassanız gene aynımı pek ayrıntılı deilde anlamadım.

Absence

Yukardaki densiz gibi düşünenler varsa ben küçük bir ayrıntı hatırlatayım
-Bu yazılanlar extraloobun kafasından uydurduğu şeyler değildir nasıl ki + basmak için önce bir itemi patlatın diyince mantıklı gelir bunlarda mantığa dayandırılarak düşünülmüştür.ASLA hemen iteminizi alıcaksınız diye bişi yok bunlar ihtimali arttırır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Alakaya maydonoz.O kadar lafı sokuyosun sonra hemen banlar diye gurur yapıyosun.Düzgün yorum yapki uyarı bile alma :wink1: Birde adam oyunu bırakıyor,baskasına denetince eline ne gececek? mantıklı olun

LÜTFEN

matap olma kuzum hastalıklı insanlarla :mrgreen:

eLempTRa demiş ki:
Peki SoX staff ıcın napmak lazım okan abi :D onuda yassanız gene aynımı pek ayrıntılı deilde anlamadım.
staff harici ne istersen al işte.

1. si artık öyle bi ihtimalde kalmadı xD herkes çarşambaya yüklenicek en iyisi eğer yoğunluk bakımındansa bu şans sabaha karşı oynamak en mantıklısı bi de checkten sonra :thumbsup: tabi bu varsayımdır yoğunluktan kaynaklanılarak yazıldıysa.2.si çar xbow ise sun xbow oynamak yerine elinize başka bişey alıp oynamak bana da çok mantıklı geldi akşam denicem paylaşım için tşk

B7B

rank8
Polemikten sonra bu kadarını yazman bile güzel... Başka buglar da biliyorum ama artık susucam

yanlız bunlar caiz deildir :D hacı bu şans işi öle bişey yok çıkacağı varsa çıkar...

ya hayret bişeysin biliosan daha öncede sen miydin bilmiyorum ama biri daha söylemicem dedi tmm anladık söylemiceksinizde niye aynı lafı dönüp dolaştırıp söylemicem söylemicem diyosunuz bu sefer millet bugların peşine düşüyo oyun bugdan geçilmez oldu

Yöntem çok mantıklı bence ama neden o saatlerde aklıma yatmadı burda herhangi bişe demiyorum kesinlikle SADECE MERAK :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ETeK_6_ZooM demiş ki:
Yöntem çok mantıklı bence ama neden o saatlerde aklıma yatmadı burda herhangi bişe demiyorum kesinlikle SADECE MERAK :lol:

işin sırrı işte o saatte makinanın verme saati o şekilde keşfedilmiş biz ihtimalleri birleştirdik ve sizler için derleyip toparladık ve anlatıyoruz uygulaması size kalmıştır :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yukie demiş ki:
Güzel Tüyolar, genellikle hiçbir zaman üstümdekilerin aynısından düşmemiştir, ama alakasız itemler kum gibi düştü...

işte bunun amacıda o farklı şeyler giyip asıl ürünü magicten kazanmak ^^

Xbow deniyorsak elimizde warlock rod olması lazım tamam anladım ama Degree'si fark ediyormu ?

Yukarı Alt