gokogs demiş ki:
Crisis demiş ki:
gokogs demiş ki:
Dead sence 1k veya1.7 k ya düşermi yoksa parayla mı alayım
o müneccim degil,baska büyücü arayınız :arrow: :nod: :rolleyes1:
bak şimdi mastermisin nesin ben yukardada anlattım herkesin fikrini duymak istiyom sınırımı bozma...
DH oraya yazmıs onları oku o zaman önce :wink1: Adam demiski bu taktikle 10 silkle sun xbow 30 silkle sun legs kazandım demis.Arastırma yapmıyosun konuyu takip etmiyosun bide pasalık taslıyosun.Sen ne güzel biseymisin öyle :)

Olgunlasmamıs olsam su an bir önceki mesajına ve bu mesajına hakaret yagdırırdım(tıpkı senin yaptıgın gibi)Fazla ugrasma sinirlermi bozamıcaksın :)

Bol sans.

EliteTurk

Aileden
Sakin olun herkez düşüncelerini söyliyebilir fakat belirli bir saygı çerçevesi içerisinde lütfen bir anlık boş anınıza denk gelmeyin tamammı canlarım. :wink1:

Crisis demiş ki:
DH oraya yazmıs onları oku o zaman önce :wink1: Adam demiski bu taktikle 10 silkle sun xbow 30 silkle sun legs kazandım demis.Arastırma yapmıyosun konuyu takip etmiyosun bide pasalık taslıyosun.Sen ne güzel biseymisin öyle :)
Ecdad Tarih Yazmıs,Evlat Okumaktan Aciz..

:lol:

DeadlyHunt demiş ki:
Crisis demiş ki:
Ecdad Tarih Yazmıs,Evlat Okumaktan Aciz..

:lol:
:wink1: :muck:

İlk bişi sorucam bu 20.00-21.30 silkroad saatine göremi ve chinalar napcak europe demişsiniz mesela sword adam eline ne alcak

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Deadly gider ayak bombaları patlatıp mı gidiyor, gitmeden önce deseydi de Malazgirt 'te guildce king olsaydık :P

Absence

extraloob demiş ki:
yarın deneyeceğim ve göreceğiz, hurafe mi kumarda asla hurafe yoktur her makinanın kazandırma günü ve saati ve dakikası vardır süs diye konulmaz bir matematiksel hesaba göre programlanırlar dikkati oluyunuz yazımı lütfen 8)
Aynen öyle bro oyunda şanstan bahsedemezsiniz hesabını yapabilsek her itemimiz sox olabilir +basmanın bile bi kuralı var bi vakti var elbet

Yukarı Alt