ten

rank8
harfler kore cikiyor code yazarken ama normal bir yere yazınca sorun yok buyrun: ㅗ돔농ㅁㄴ여ㅐama code yazamiyorum lutfen yardimmm

ten

rank8
bu oyunu kurupta kendi kendimi sinir etmicem siliyorum salak bir oyun code dogru yaziyorum hala yanlis dior bb ksro

ten

rank8
cyclone demiş ki:
bende ㅁㅁㅁㅁ boyle gorunuyo korece yazmiyo hep kareler var oyunada girmiyo yaziyorum ama bi yardim etsen acil
Bolge ve dil secenekleri>gelişmiş oradaki türkçeyi korece yapıyorsun o düzeliyorda söyliyim karakterleri doğru yaz yine yanlış diyor :D boşuna sinir yapma

ten

rank8
bolge ve dil seceneklerine giriyorsun diller tikliyorsun oradan ayrintilar cikan yere ekle diyere korean klavyesi ekliyorsun. ayni pnecereden gelismis diyip 2 secenegide isaretliyorsun.bolge ve dil seceneklerinden gelismis diyip turkceyi korean yapiyorsun.her seyden once xp cd sini takip dogu asya dillerini yuklemen gerek her istediginde pc restart atarsan sorunun olmaz... tek sorun karakterli dogru yazdigim halde yanlis demesi ve oyuna girememiz :D

ten

rank8
diger isim ban yadim benim warning :D bununla idare ediyorum 20 mesaj yok pm atamiyorum msn yide acamiyorum sorun var :(

GodLike

Öğreniyorum
ya arkadas herseyi yaptım dil paketini kurdum normal bir metin belgesine korece yazıyor tmm güzel ama oyuna girince kendiliginden yine türkçe oluyor anlamadım nasıl iş dün geceden beri uğraşıyorum ama bir türlü yapamadım biri yardım ederse sevinirim!!

arkdasim ben tam yaziyorum ilk once deniyorum pad dan sonra aynisini ksro da yapiyorum ama yine yanlis diyo yardim edersen sevinirim//

ALLAH SNDN 1 DİİL SONSUZ KEZ RAZI OLSUN KARDEŞ ALLAH SEVDİKLERİNE KAVUŞTURSUN ㄴ두' ㄴㄷㅍ'ㅛㅐ겨ㅡ Xd ANlAMI SENİ SEVİYORUM :d

image code bolumune bastiktan sonra A ya basiorm kilidi kalmio ama normal bi yere basinca oluo ( 어나버 ) :S yardim plz

Yukarı Alt