- Resim Silinmiş.

öncelikle bu klavyeyi alın
kore dilini yükleyin ve ayarları tm yapın diğer konularda var ve alttakileri uygulayın;
görev çubuğundaki tr ye tıklayın ve bil çubuğunu göster diyip yukarı doru çekin
ksro ya start diyin ve ıd pw nizi yazın
kod gelince bi ctrl yanındaki windows tuşuna basın bi kodu yazcağınız yere tıklayın bu sayede dil çubuğu yukarda kalıcak nerye basılıyken koreceye çevirirseniz orda korece yazar o yüzden image kod ekranına tıklayın ki orda aktive olsun.
dil çubuğu yukarda kaldıktan sonra korece yapın ve A harfine bi kere basın bu korece yazmanızı sağlayacak eğer olmuyorsa ayarlarda sorun var yada yanlış yüklenmiş olabilir...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

buraya kadar gelenler gerisini kolay yapacaktır çünkü burdan sorası klavyeden kopya çekmeye kalmış :D

örnek kodlarla başlayalım

디라

bunu nasil yaptık gayet basit korece harfte ilk baş

klavyeye bakıyoruz ㄷbunun için e harfine basıyoruz ve ㅣbunun için l harfine basıyoruz ve birleştirio bunu 디 yapmış oluyor. görüldüğü gibi gayet basit sadece brz alışmak gerekio deneme amaçlı launcher ı açıp note defteriyle deneyin ben klavyeye bakarak yazıyordum ve artık bakmadan bile yazabiliyorum...

bazı harfler gozukmuo klavyede örneğin ㅆ bu harfi T yane shift e basarak yazıyoruz . Shift+t harfine bizim klavyedeki @ gibi yani yazamayanlar ve örenmek isteyenler buraya yazsın yada mailto:[email protected] adresinden beni bulabilirler...

Alıntı Deildir Emeğe Saygı...

!! Emre67380 ' den Saygılarla. !!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:) KinqNukeR,KinqStaff,plsgold xD son charı gold yapmak için açmıştım baktım sağlam oluo dvm edem dedim şu an 32 lwl en ezik charım xD :D

emre67380 demiş ki:
- Resim Silinmiş.

öncelikle bu klavyeyi alın
kore dilini yükleyin ve ayarları tm yapın diğer konularda var ve alttakileri uygulayın;
görev çubuğundaki tr ye tıklayın ve bil çubuğunu göster diyip yukarı doru çekin
ksro ya start diyin ve ıd pw nizi yazın
kod gelince bi ctrl yanındaki windows tuşuna basın bi kodu yazcağınız yere tıklayın bu sayede dil çubuğu yukarda kalıcak nerye basılıyken koreceye çevirirseniz orda korece yazar o yüzden image kod ekranına tıklayın ki orda aktive olsun.
dil çubuğu yukarda kaldıktan sonra korece yapın ve A harfine bi kere basın bu korece yazmanızı sağlayacak eğer olmuyorsa ayarlarda sorun var yada yanlış yüklenmiş olabilir...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

buraya kadar gelenler gerisini kolay yapacaktır çünkü burdan sorası klavyeden kopya çekmeye kalmış :D

örnek kodlarla başlayalım

디라

bunu nasil yaptık gayet basit korece harfte ilk baş

klavyeye bakıyoruz ㄷbunun için e harfine basıyoruz ve ㅣbunun için l harfine basıyoruz ve birleştirio bunu 디 yapmış oluyor. görüldüğü gibi gayet basit sadece brz alışmak gerekio deneme amaçlı launcher ı açıp note defteriyle deneyin ben klavyeye bakarak yazıyordum ve artık bakmadan bile yazabiliyorum...

bazı harfler gozukmuo klavyede örneğin ㅆ bu harfi T yane shift e basarak yazıyoruz . Shift+t harfine bizim klavyedeki @ gibi yani yazamayanlar ve örenmek isteyenler buraya yazsın yada mailto:[email protected] adresinden beni bulabilirler...

Alıntı Deildir Emeğe Saygı...

!! Emre67380 ' den Saygılarla. !!
E Bunu Bende Anlattım :D :rolleyes1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
güsel paylaşım fakat kssn yi geçemicekler çünkü kopyaladığın yer yanlış 224 ynındaki deil...

ayrıca ben ondan deil image kod dan bahsedioum image kod yazabilen çok az...

eğerki A harfi kilitli kalıyorsa ya ayarlar hatalıdır yada media hatalıdır media nın orginal olması lazım editorle ingilizceye çevirmeniz lazım...

benim bir sorunum var kore more yapılıyor fakat tam sro açılcak ???????? hatası veriyor ekran açılmadan bi yardım edin

Kardeş benm pc de vista ama ımage cod da yazınca harfler kare şekiLde çıkyıor!Bir yardımcı oLursab sevinirim.

Yukarı Alt