Kaç kız?

• 0-0

Votes: 127 22,5%
  • 1-2

Votes: 106 18,8%
  • 2-5

Votes: 74 13,1%
  • 5-9

Votes: 44 7,8%
  • 9-13

Votes: 27 4,8%
  • 13+

Votes: 49 8,7%
  • sayamadım XD

Votes: 137 24,3%

• Total voters
    564
akşamdan beri bu topic e cvp yazamıyom eşim yanımda da :lol:
valla ciddi olsun olmasın 25+ olmuştur adlarını hatırlamıyom
bazıları(iz bırakanlar) dışında ?!!!!!!!

sorale demiş ki:
akşamdan beri bu topic e cvp yazamıyom eşim yanımda da :lol:
valla ciddi olsun olmasın 25+ olmuştur adlarını hatırlamıyom
bazıları(iz bırakanlar) dışında ?!!!!!!!

ehehe :D

2 tane tam 3 tane olcakdı gittim açıldım açık açık konuşdum kız nederse beğenirsin (yaşın küçük) bidaha öldürseler bi kıza sevdiğimi sölemem :?

pfffffff

Aileden
Muahha

şimdi yukarıda birisi yazmış cidden benim cevabım neyi değiştiricek rakip olamazsın uğraşma.

screamadle;

Hacı görende gerçek sanacak yaz 4 haneli rakamı çekinme :D

Benim hiç olmadı :(

Ben şimdi Lise 1 im 7 . Sınıfta bir kızdan çok hoşlanmıştım ama sadece hoşlanmak... Bu gittikçe büyüdü ve gerçekten sanırım aşık oldum bilemiyorum ondan başkasını görmüyor gözüm ama açılamıyorum korkuyorum... Aynı lisede okuyoruz şu anda hatta arka arkaya sıralarımız orada oturmak için neler verdim... Ama hiç söyliyemedim...

Onun benim hakkımda ne düşündüğünü hiç bilmiyorum... Ama bugün (Lanet 16 mayıs) onu başkasıyla konuşurken gördüm ilk defaydı bu başkasıyla konuşuyordu bütün tenefüslerde buluşuyorlardı... O çocuğa karşı bir kin duymaya başladım. Ama çıkışta çocuğun gözlerini gördüm bilmiyorum sanki bendeki aşk yoktu onda... Onu bekliyordu. Yaklaşık 1km boyunca durmadan koştum onu düşünerek. Uzandım ve yine onu düşünerek uyudum. Ama malesef tanrı bana bir iyilik yapıp rüyamda göstermedi onu...

Mumya demiş ki:
Benim hiç olmadı :(

Ben şimdi Lise 1 im 7 . Sınıfta bir kızdan çok hoşlanmıştım ama sadece hoşlanmak... Bu gittikçe büyüdü ve gerçekten sanırım aşık oldum bilemiyorum ondan başkasını görmüyor gözüm ama açılamıyorum korkuyorum... Aynı lisede okuyoruz şu anda hatta arka arkaya sıralarımız orada oturmak için neler verdim... Ama hiç söyliyemedim...

Onun benim hakkımda ne düşündüğünü hiç bilmiyorum... Ama bugün (Lanet 16 mayıs) onu başkasıyla konuşurken gördüm ilk defaydı bu başkasıyla konuşuyordu bütün tenefüslerde buluşuyorlardı... O çocuğa karşı bir kin duymaya başladım. Ama çıkışta çocuğun gözlerini gördüm bilmiyorum sanki bendeki aşk yoktu onda... Onu bekliyordu. Yaklaşık 1km boyunca durmadan koştum onu düşünerek. Uzandım ve yine onu düşünerek uyudum. Ama malesef tanrı bana bir iyilik yapıp rüyamda göstermedi onu...
vakit kaybetme bence bak o diğer çocukla çıkmıyosa(sevenlerin arasına girmek yakışmaz)
sen teklif et
untma deneyen kaybedebilirde kazanabilirde ama denemeyen zaten kaybetmeyi kabul etmiştir
oldie

Yukarı Alt