Kaç kız?

• 0-0

Votes: 127 22,5%
  • 1-2

Votes: 106 18,8%
  • 2-5

Votes: 74 13,1%
  • 5-9

Votes: 44 7,8%
  • 9-13

Votes: 27 4,8%
  • 13+

Votes: 49 8,7%
  • sayamadım XD

Votes: 137 24,3%

• Total voters
    564
suana kadar cıktıgım kızın yapmadıgım kızın haddı hesabı yok adım şeye cıktı :D

Mumya demiş ki:
Benim hiç olmadı :(

Ben şimdi Lise 1 im 7 . Sınıfta bir kızdan çok hoşlanmıştım ama sadece hoşlanmak... Bu gittikçe büyüdü ve gerçekten sanırım aşık oldum bilemiyorum ondan başkasını görmüyor gözüm ama açılamıyorum korkuyorum... Aynı lisede okuyoruz şu anda hatta arka arkaya sıralarımız orada oturmak için neler verdim... Ama hiç söyliyemedim...

Onun benim hakkımda ne düşündüğünü hiç bilmiyorum... Ama bugün (Lanet 16 mayıs) onu başkasıyla konuşurken gördüm ilk defaydı bu başkasıyla konuşuyordu bütün tenefüslerde buluşuyorlardı... O çocuğa karşı bir kin duymaya başladım. Ama çıkışta çocuğun gözlerini gördüm bilmiyorum sanki bendeki aşk yoktu onda... Onu bekliyordu. Yaklaşık 1km boyunca durmadan koştum onu düşünerek. Uzandım ve yine onu düşünerek uyudum. Ama malesef tanrı bana bir iyilik yapıp rüyamda göstermedi onu...
Bak 3 çeşit insan vardır;

Vazgeçenler , izleyenler-etkisizler , girişimciler

Kızlar üzerine değil genel konuşuyorum herkes girişimcileri sever girişimci ol git açıl kolay değil biliyorum olmadı mektup ver =) ama asla vazgeçme derim ben...Aşk bu şakaya ve beklemeye gelmez x) bende az reddedilmedim ama olumlu cevaplarla motive oldum...Platonik aşığa çıkmasın sonra adın...

Benimde hiç sevgilim olmadı...[/quote]
:mrgreen: ahahahaha.Benm 23 sanırım.Genelde yaz aşkları.Karşılklı tabi :mrgreen:[/quote]
yaş 12 sevgili 23 ilginçmiş :D[/quote]
yaş 12 ilginç diosun :D benim kuzen 13 yaşında ister inan ister inanma 12 yaşında 65flndı şimdi 250yi bulmuştur çocuk günce 2taneyi götürüo en fazla 1ay çıkmış onuda seviomuş :D şimdi 13yaşında almanyada oturuo çok çakal ama yaws :D ps:babası bi kızla öpüşürken yakalanmış :D ablasıda zaten kavga ettikler isırada söledidi :D bua arada 1kızla 10ekre fln çıkıo :D

bende yrndan tezi yok çalışmalara başlıcam anasını satim olmıcak böle

vaLLA ßen SayamadImm Gercek Her Gun biriyLe ve Sonunda KızLara YakaLAndım GencLigimi Yası0rm kardesim:D:D Napıyım Cogu kızLar eLimden Gecti Yani :D

hiç konuştuğun kız oldumu diye sor genellikle başımı eğer geçerim bişey dediklerindede kısa cevaplarla başımdan savuşturrum
agresifim,kompleksliyim,muhafazakar aile çocuğuyum :wink1: <|)-:D

Yukarı Alt