Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bende hiç bi sorun çıkmadı. ama ben iş gaeanti olsun diye oyunu sildim ve tekrar sıfırdan yükledim yukarda anlattığım gibi pach ve media olyını halletim oyunda hiç bisorun çıkmadan oynuyorum extrabeer

ohaaaaa yaffff buneeeeeee bii CWP yazacazz yarimsaat tee acılıyoo penceree

bişey dahaaa FileFront denen siteden baskaa biyeree atsanızaa sunuu yaff acılmıyoo orasıı mümkünse rapid dee olmasın

Jacabo demiş ki:
Arkadaşlar Oyun Tekrar Açılmış Bulunmaktadır!!!!

Yapmamız gereken ilk önce altta verdiğim linki bilgisayarımıza indiriyoruz

Pach Linki :
http://rapidshare.com/files/103122645/p ... 8.rar.html

bu linki indirdikten sonra rar dosyasından çıkartıp oyunun bulunduğu X:\*****\MHTC klasörünün içerisine indirmiş olduğumuz dosyadaki herşeyi kopyalayıp yapıştır diyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Daha sonra oyuna bir kere girerek tekrar çıkıyoruz. Yeni pach le gelen media.2pk (oyunu ingilizce yapma) dosyamızı değiştirmek için altta verdiğim linkteki Medai.2pk dosyasını indirip X:\*****\MHTC klasörünün içerisine yapıştırıyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Media.2pk linki

http://rapidshare.com/files/103122610/Media.rar.html

Artık oyunumuz hazır bulunmaktadır, Yani İngilizce olmuş bulunmaktadır. İlk başlardaki gibi oyunumuza Launcher ile girip artık ip, e2g vs. dertlerden kurtuluyoruz..

linkler değiştirilmiştir!!! extrabeer

Jacabo demiş ki:
Jacabo demiş ki:
Arkadaşlar Oyun Tekrar Açılmış Bulunmaktadır!!!!

Yapmamız gereken ilk önce altta verdiğim linki bilgisayarımıza indiriyoruz

Pach Linki :
http://rapidshare.com/files/103122645/p ... 8.rar.html

bu linki indirdikten sonra rar dosyasından çıkartıp oyunun bulunduğu X:\*****\MHTC klasörünün içerisine indirmiş olduğumuz dosyadaki herşeyi kopyalayıp yapıştır diyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Daha sonra oyuna bir kere girerek tekrar çıkıyoruz. Yeni pach le gelen media.2pk (oyunu ingilizce yapma) dosyamızı değiştirmek için altta verdiğim linkteki Medai.2pk dosyasını indirip X:\*****\MHTC klasörünün içerisine yapıştırıyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Media.2pk linki

http://rapidshare.com/files/103122610/Media.rar.html

Artık oyunumuz hazır bulunmaktadır, Yani İngilizce olmuş bulunmaktadır. İlk başlardaki gibi oyunumuza Launcher ile girip artık ip, e2g vs. dertlerden kurtuluyoruz..

linkler değiştirilmiştir!!! extrabeer

Hacım yeni linkleri solermisin hmm

Kardeş saat 15.00 hala çalışıyormu çalısıyorsa denemısse ındıreyım yoksa bosuna ındırmeyeyım? perde

Turkce Media.pk2 ?!!!!!!. ?!!!!!!.

Şu anda Nereyse %40 ı Türkçedir!

Link Here!

Trojan Falan Yoktur! Ben Kullanıyorum.Hiç Sorunum Yok.

Thanks....

Buraya Herkez Bakıo Buyrun Türkçe :D

fatihy93 demiş ki:
Turkce Media.pk2 ?!!!!!!. ?!!!!!!.

Şu anda Nereyse %40 ı Türkçedir!

Link Here!

Trojan Falan Yoktur! Ben Kullanıyorum.Hiç Sorunum Yok.

Thanks....

Buraya Herkez Bakıo Buyrun Türkçe :D

arkadaşım beni yanlış anlama ama bu media yı dün ilk kez kullandım bugün 70lvl lik charım çırılçıplak olarak karsıma çıktı. belki tesadüftür ama yinede bu zamana kadar bişey olmadı chara taki dün bu media yı kullanana kadar :cry: :cry: :cry: şimdi ise charım soyuk bi durumda bekliyor :cry: :cry: :cry:

ve yui nin sitesinde bu dosyayı taratan herkes içinde keyloger olduğunu iddia etti. türk türke bişey yapmaz mantığı ile yükledim ve sonuç çıplak bi char :evil: :evil: :evil:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt