Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

BangBros

Buralıyım
Benim biraz bilgim var bu arada heleşükür extraloob açılmış :lol: oyun 9 nisanda açılcakmış ve europe pot basma ve 90 lvl skilleri gelcek diyolar bilmem doğrumu

hyr beyler oyunun açılacağı zaman belli değil 9 nisanda event var sadece o biliniyor bi arkında dediği gibi eu-pot basma-90 lv skilleri gelicek yani bu bir uptade süreciidir

_SnaKe_ demiş ki:
qazwerrr demiş ki:
zaten pazardan daha kapalı
Arkadaşlar benim bildıyıme göre Almanyada yumurta bayramyı onun icın kapali ola bilir oyun

Yumurta bayramı he. :mrgreen:
Paskalya Türkiye tarihine göre Ekim Kasım aylarında oluyo.

Ayrıca Almanca bilen bir arkadaşımız Ocean ile konuşmuş ve 4 Nisanda açılacağı bilgisine ulaşmış.

Yeni gelecek şeyler de;

100 ya da 120 lvl
Auto pot
Eu vs.

Gelmezse niye gelicek dedin demeyin ben almanca bilen arkadaşımızın yalancısıyım. extraokk

ooo silkroad private server açıldı ben normal clientten giriom sitesinde var:D isteyene upload ederim oyuna giricem şuan sora upload ederim:DD:D:

Arkadaşlar Oyun Tekrar Açılmış Bulunmaktadır!!!!

Yapmamız gereken ilk önce altta verdiğim linki bilgisayarımıza indiriyoruz

Pach Linki :
http://rapidshare.com/files/103122645/p ... 8.rar.html

bu linki indirdikten sonra rar dosyasından çıkartıp oyunun bulunduğu X:\*****\MHTC klasörünün içerisine indirmiş olduğumuz dosyadaki herşeyi kopyalayıp yapıştır diyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Daha sonra oyuna bir kere girerek tekrar çıkıyoruz. Yeni pach le gelen media.2pk (oyunu ingilizce yapma) dosyamızı değiştirmek için altta verdiğim linkteki Medai.2pk dosyasını indirip X:\*****\MHTC klasörünün içerisine yapıştırıyoruz. Karşımıza çıkan pencereye "Evet" deyip kopyalama işlemimizi tamamlıyoruz.

Media.2pk linki

http://rapidshare.com/files/103122610/Media.rar.html

Artık oyunumuz hazır bulunmaktadır, Yani İngilizce olmuş bulunmaktadır. İlk başlardaki gibi oyunumuza Launcher ile girip artık ip, e2g vs. dertlerden kurtuluyoruz..

Tam da gününde açılır zaten.Haftaiçi 6 saat bön bön baktım monitöre haftasonu en yoğun olduğum zaman açıldı.

Ayrıca sayfa sizde de yavaş mı açılıyo?PM atmak için 5 dk beklemem gerekti. Rolling Eyes

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt