Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bahrey demiş ki:
Minotoche demiş ki:
bahrey demiş ki:
1.si bu kadın dhkp-c lidir pkk bayragı nerden çıktı.Ayrıca bence dhkp-c terör örgütü değildir.Yaşım 13-14 değil bu arada.Bu ülke için yaptıgı yararlı iş ise devlete direnmesidir.
Devlete direnmesinin mantığı ve yararı nedir?
mantığını söylersem banlanırım.Ama sana kitap önerebilirim bir kaç tane.
pm ile gönderebilirmisin

bahrey demiş ki:
1.si bu kadın dhkp-c lidir pkk bayragı nerden çıktı.Ayrıca bence dhkp-c terör örgütü değildir.Yaşım 13-14 değil bu arada.Bu ülke için yaptıgı yararlı iş ise devlete direnmesidir.
devlet halkın seçtiği halkın var ettiği bir oluşumdur...
halka direnip halkı savunmak :curtain: :thumbsup:

bahrey

CaRTMaNN demiş ki:
bahrey demiş ki:
Halka direnmek mi ?

bahrey demiş ki:
CaRTMaNN demiş ki:
bahrey demiş ki:
Halka direnmek mi ?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu kadın DHKP-c'lidir arkadaşlar + PKK'yı asla sosyalist olarak göstermeyin bizlere Çünkü tam bir faşistler türkleri sevmezler aksine şu videoyu izleyiniz link veremiycem ama ismi Atatürk , Deniz ve Bizler diye olması lazım izleyin.Bu arada bu ülkede ne kadar Demokrasi oldugu ortada bende 1 Mayıslara ve 6 Ekim Protestosuna gittim polisle çatıştım bunda ne var ki ben hakkımı arıyorum bunu pc başında oturup faşizan düşüncelere kapılan gençlik düşünsün ben yinede bi nebze hakkımı arıyorum.Bu arada dün Gazideydim DHKP-c ye gittim gidin orda insanlık görün derim size çok güzel ortam her tarafta kitaplar insanlar sıcak kanlı süper bi ortam ya....

Yaşasın Halkların Kardeşliği
Yaşasın Adalet
Güler Zere'ye Özgürlük , Tecrite Son , Tecriti Kaldırın Ölümleri Drdurun..

"Bu Kalp Seni Unutur Mu?" adlı diziyi izleyin 80lerde ülkücüler ve komünistlere yapılan işkenceyi izleyin işkenceler devam ediyor hala...

L_e_g_e_n_D demiş ki:
Bu kadın DHKP-c'lidir arkadaşlar + PKK'yı asla sosyalist olarak göstermeyin bizlere Çünkü tam bir faşistler türkleri sevmezler aksine şu videoyu izleyiniz link veremiycem ama ismi Atatürk , Deniz ve Bizler diye olması lazım izleyin.Bu arada bu ülkede ne kadar Demokrasi oldugu ortada bende 1 Mayıslara ve 6 Ekim Protestosuna gittim polisle çatıştım bunda ne var ki ben hakkımı arıyorum bunu pc başında oturup faşizan düşüncelere kapılan gençlik düşünsün ben yinede bi nebze hakkımı arıyorum.Bu arada dün Gazideydim DHKP-c ye gittim gidin orda insanlık görün derim size çok güzel ortam her tarafta kitaplar insanlar sıcak kanlı süper bi ortam ya....

Yaşasın Adalet
http://www.youtube.com/watch?v=y6P5Qnxm68I

insanlik budur işte insanlik görün bunlardan

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Konuyu tartışmaya çevirdiği için dar görüşlü arkadaşlara teşekkür ediyorum. Biz bu konuyu açarken bir suçlunun yaşam hakkının elinden alınmasını göstermek için açtık, siz ise o suçlunun kimliğiyle yapılan işkenceyi karşılaştıracak kadar kahve siyasetine indiniz, ne kadar soyut düşünebileceğinizi ortaya koydunuz, hepinizi tek tek tebrik ediyorum.

En rezil suçluların bile yaşam hakkı vardır.

ExtacyOfGold_ demiş ki:
L_e_g_e_n_D demiş ki:

Yaşasın Adalet
http://www.youtube.com/watch?v=y6P5Qnxm68I

insanlik budur işte insanlik görün bunlardan

Len bu doğuda olmuş birşey bu videoyu göstererek sosyalizmi kirletemezsiniz biz polisle göğüs göğüse çatışıyoruz çarpışıyoruz tek buldugumuz zaman linç etmiyoruz bunu beyninizin biryerine artık kazıyın..

Harbi konuyu nereye çevirmişsiniz siz türk kürt ayırırken milyonlarca insan ölüyor ayrım yapmayın insan ırkını yüceltin..İnsanların güzel yaşamaya hakkı var güler zere çatşmış olabilir ama kadını direk tecrite attılar ve işkence yaptılar...

Macro demiş ki:
Konuyu tartışmaya çevirdiği için dar görüşlü arkadaşlara teşekkür ediyorum. Biz bu konuyu açarken bir suçlunun yaşam hakkının elinden alınmasını göstermek için açtık, siz ise o suçlunun kimliğiyle yapılan işkenceyi karşılaştıracak kadar kahve siyasetine indiniz, ne kadar soyut düşünebileceğinizi ortaya koydunuz, hepinizi tek tek tebrik ediyorum.

En rezil suçluların bile yaşam hakkı vardır.

Afedersin ama kimse bi terörist için Türkiye'de acele ilen hiçbir şeyi için hiçbir şey yapmaz konuyu buraya açmandaki amaç nedir onuda anlamiş değilim ayrica bu konu senin değildir bi forumda herkezin istediği şeyi yazmaya hâkki vardir ister tartişir ister çekişir kimene

Siz lenin'i bilirmiydiniz bir sabah kalkmıs oglu babasının yuzunu bile tanıyamamıs ve seytan a benzedigi icin oglu babasını oldurmus.adamın cesedini bile mezara koyamamıslar ilk once birlestirmisler sonra gommusler.bu adamın yaptıgı 300bin cami yıkmak,ve binlerce musluman oldurmekti,bunların cezasını ALLAH veriyor.abdullah öcalan'ın öldürülmesini istemiyorum.bu gibi insanlarında sonu lenin gibi olucak.iyi forumlar

Dibine_Kadar demiş ki:
Siz lenin'i bilirmiydiniz bir sabah kalkmıs oglu babasının yuzunu bile tanıyamamıs ve seytan a benzedigi icin oglu babasını oldurmus.adamın cesedini bile mezara koyamamıslar ilk once birlestirmisler sonra gommusler.bu adamın yaptıgı 300bin cami yıkmak,ve binlerce musluman oldurmekti,bunların cezasını ALLAH veriyor.abdullah öcalan'ın öldürülmesini istemiyorum.bu gibi insanlarında sonu lenin gibi olucak.iyi forumlar

Yanlış bilgi veriyorsun ocakta mı duydun bunları :lol: :P

bahrey

L_e_g_e_n_D demiş ki:
Dibine_Kadar demiş ki:

Yanlış bilgi veriyorsun ocakta mı duydun bunları :lol: :P
:twisted: :twisted: :twisted:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt