Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Hastaya Kelepçe !
Güler Zere'ye "işkence" devam ediyor

Güler Zere Yoğun bakım servisinde “kaçabilme” ihtimaline karşı kelepçeli tutuluyor.

Güler Zere'ye 7 ay içerisinde 3 ağır sarsıcı ameliyat yapılmış, 6 hafta boyunca radyoterapi tedavisi uygulanmıştır.

Dün yapılan ameliyattan sonra yoğun bakım servisinde tutulan Güler yaşam savaşı verirken “kaçabilme” ihtimali nedeniyle ayaklarından kelepçelenmiş durumdadır. Doktorlarının kelepçe takmanın sağlığını etkileyebileceği ve çıkartılması gerektiği söylemlerine rağmen yürürlükte olmayan bir kanuna dayanılarak kelepçeler çıkartılmıyor.

Hiç kimseden ayrıcalık, özel uygulama ya da merhamet istemiyoruz. Güler Zere’ye hak ettiği özgürlüğün tanınmasını, kanunların uygulanarak serbest bırakılmasını istiyoruz.​

L_e_g_e_n_D demiş ki:
"Güler Zere Serbest Bırakılsın", "Tecrite Son", "Tecriti Kaldırın Ölümleri Durdurun", "Adalet İstiyoruz"
Bana Öyle Geliyoki O Kadın İçerde Ölür :coffee:
Fikirleri Günümüz Anlayışıyla Zıt Düşüyo Bu Yüzden Ölücek :oldie:

Ps: Bu Yuzden Acı Çekerek Ölmesi Gereken Biri var Ama EXL'De Bu Konulara Çok Gİrmiyorum Abilerimiz Kızdırmıyım :roll:

bahrey demiş ki:
Tengrİ demiş ki:
Az bile... daha çok çekecek.
Adam akıllı konuş.

neden devrimci şeylerinmi kabardi ona bizmi dedik terör örgütünü savun üstelik polisle çatişmiş dhkp-c üyesi (bu örtügünde devrimci ayağina ne canlara kıydiğini 1999 pkk ile ortak eylem antlaşmalarini cümle alem biliyor) çatişmada yakalanmiş ve idamlik biri için bu kadar iyimser olmayin

bahrey

ExtacyOfGold_ demiş ki:
bahrey demiş ki:
Tengrİ demiş ki:
Az bile... daha çok çekecek.
Adam akıllı konuş.

neden devrimci şeylerinmi kabardi ona bizmi dedik terör örgütünü savun üstelik polisle çatişmiş dhkp-c üyesi (bu örtügünde devrimci ayağina ne canlara kıydiğini 1999 pkk ile ortak eylem antlaşmalarini cümle alem biliyor) çatişmada yakalanmiş ve idamlik biri için bu kadar iyimser olmayin
o zaman faşizan düşüncelerini kendine saklasın.

[/quote]
o zaman faşizan düşüncelerini kendine saklasın.[/quote]

başin sıkışinca bas faşisti geç (maksat konu kapansin silinsin )dağdaki teröristen farki yok bu kadının gebersin gitsin şu konuyu kapatmayin bakayim ne diyecek bu kadının bana neyini savunacak

bahrey

[/quote]
başin sıkışinca bas faşisti geç (maksat konu kapansin silinsin )dağdaki teröristen farki yok bu kadının gebersin gitsin şu konuyu kapatmayin bakayim ne diyecek bu kadının bana neyini savunacak[/quote]
Konunu açılma amacı pol.sle çatışması değil sağlık hakkı.Ha çatışma kousu dersen yeri geldimi bende polisle çatışıyorum alanlarda.Bkz:imf protestoları(istanbul)

başin sıkışinca bas faşisti geç (maksat konu kapansin silinsin )dağdaki teröristen farki yok bu kadının gebersin gitsin şu konuyu kapatmayin bakayim ne diyecek bu kadının bana neyini savunacak[/quote]
Konunu açılma amacı pol.sle çatışması değil sağlık hakkı.Ha çatışma kousu dersen yeri geldimi bende polisle çatışıyorum alanlarda.Bkz:imf protestoları(istanbul)[/quote]

çatişma? kadınin dağa çikmişliği, öldürdüğü insanlar var kendinle bir mi tutuyosun
sağlik hakkıda insan olana tanınır bu kadinin bu ülke için bir tane yararli iş yaptiğini
söyleyebilirsen ona bütün hâklar feda olsun zaten bu ülkede bunun gibi teröristlerin
sizin gibi özentiriklerin yapacaği tek iş her şeye bi çomak sokmak sürekli bir huzursuzluk
terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürmekten öteye gidemicektir

- Resim Silinmiş.

şu sitede kimlerin barindiğina kimse dikkat etmezmi 13-14 yaşinda gençler giriyor bu ve bunun gibilerin işleri onlarin akıllarini çelmektir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bahrey

1.si bu kadın dhkp-c lidir pkk bayragı nerden çıktı.Ayrıca bence dhkp-c terör örgütü değildir.Yaşım 13-14 değil bu arada.Bu ülke için yaptıgı yararlı iş ise devlete direnmesidir.

bahrey

ayrıca pkk sosyalist değildir.Öyle göründüğüe bakma kürt milliyetçisidir pkk.

bahrey demiş ki:
1.si bu kadın dhkp-c lidir pkk bayragı nerden çıktı.Ayrıca bence dhkp-c terör örgütü değildir.Yaşım 13-14 değil bu arada.Bu ülke için yaptıgı yararlı iş ise devlete direnmesidir.
Devlete direnmesinin mantığı ve yararı nedir?

bahrey

Minotoche demiş ki:
bahrey demiş ki:
Devlete direnmesinin mantığı ve yararı nedir?
mantığını söylersem banlanırım.Ama sana kitap önerebilirim bir kaç tane.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt