Sana zaten denilcekleri demişler ama elinde +9 üzeri veya sun bir weapon yoksa glavie olmanın şuanda hiç bir anlamı yok..
PVP'de şuan damage açısından en kötü char gözüyle bakılıyor serverlarda eğerki sun'un güzel bir silahın yoksa Force olmanı önermekten başka çarem yok sana 100 Fire 100 Heuksal 100 Force iyi bir protector set seni kötü yapmaz daha iyi yapar.. :))

Yukie

Rhea demiş ki:
Cold / Glavie çok saçma bir build.
Mod'um ciğerim, herkes kendi taktiğine göre istediği skili açar.

İstersem en baştan çar açar. 100 Bicheon-100 Pancheon- 100 Heuksal gibi bir build oluştururum. Bana göre mantıklı, başkasına göre saçma? olabilir... Kimse benim taktiğimi tam olarak bilmiyor belki...

Beyler oyun oynuyoruz. Reel hayatta değiliz. Fazla yormayın kendinizi. Zevk almak için oynuyoruz. İsteyen istediği buildi kullanır. Ayrıca Rheanın dediğine tamamen karşıyım. Fire Cold Glavier bence güzel bir build. Güçlüdür. Çok para yer. %100 Drug olmadıktan sonra kıpramaz. Bana kalırsa garment giy. Full str olduğundan dolayı zaten yeterince phy defans var. Coldda yeteri kadar phy defans sağlıyor. Ama Phy %si yüksek olan setler seçilmeli yada hazırlanmalıdır. +5 Set rahat şekilde yetecektir. Protector'u daha çok Force olan arkadaşlar kullanıyor. Tabi anlattığım gibi bir garment set ayarlamak gerçekten zor ve pahalı bir iş. Fazla para harcayamam diyorsanda Protector 2. bir alternatif tabi ki. Armor'u asla önermiyorum.

Yukarı Alt