FB'liler G.Saray sayfasını hackledi

Facebook'taki tüm takımlar arasında zirvede olan Galatasaray sayfası, Fenerbahçeliler tarafından hacklendi.

Dünya'nın en büyük ağ ve paylaşım sitesi Facebook'taki tüm takımlar arasında zirvede olan Galatasaray sayfası, Fenerbahçeliler tarafından hacklendi.

Hacekleme sonrası sayfanın profil resmi Fenerbahçe'nin 6-0 kazandığı maçın skoru yer aldı ve 'Tüm Fenerbahçeliler'e hadiyemizdir' notu düşüldü.

rezillik diye buna denir..ulaşamadığın yerdekine çirkeflik yapmak onuda düşürmek..

vay ş..... vay ben de diyorum napıyor bunlar.. demek hacklenmiş.. Beklenir bu fenerlilerden..

Bende sabah gördüm. Yaptıkları büyük şeref.... daha öncede bu yapılmıştı ama biz yine en iyi olmayı başardık.. Ve tekrar başarıcaz.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Fenerbahçe heryerde kendini belli edecekler zaten ; oyuncularına sahip çıkmazlar - giderler yediremeyince oraya buraya saldırırlar .. Yazık ..

Sevgili Renkdaslar;

Sayfamiz bugun TR saati ile oglen 12 civari bir admin arkadasimizin hesabi hacklenilerek ele gecirilip silinmistir.

Ortalikta dolasan bir cok soylenti yalandir, ornegin benim sayfayi satmamdan bahsediliyor. Bunlara ancak malesefki guluyorum. Bu soylentileri cikartanlarinda eziklerin oldugunu biliyorum. Fakat beni asil uzen nokta buna bazi renkdaslarimizin inanmasi. Ornegin bana gelen mesajlardan birisini burda sizinle paylasmak istiyorum;

'uA' Batuhan' o sayfayı para karşılığı sattıysan ve sayfa kapandıysa allah belanı versin .. !!

Bu kardesimizin yasinin kucuklugune vererek sizlere boyle sacma sapan soylentilere inanmamanizi rica ediyorum. O kadar emegi ceken biz , cilesini sikintisini ceken biz malesefki yine bu konumda bile "magdur" durumdayken suclaniliyor ve hatta "boyle serefsizce" suclaniyorsak benim icin artik bu gorev bitmis demektir.

Benim icin su anda son ve tek bir gorev bulunmaktadir oda sayfamizi geri almaktir.

Sayfayi geri alabilmek icin gerek kulup yonetimimizle gerekse de facebook yonetimi ile temastayiz. Normal incelemelerin surmesi 2-3 gunu buluyor. Yani bir 2-3 gun icinde yada maksimum 5 gun icerisinde sayfamizi geri alabilecegiz. Bu konuda kulup yonetimimizinde destegi tam. Sayfayi Allahin izni ile geri alip yonetimden cekilecegim.

Sayfamizda guvenlik ihmalinden bahsediliyor , agzi olan konusuyor.. Benim hesabimi degil fenerli en krali gelse hackleyemez. Alayina hodri meydan gelip hacklesinler. Ama malesef 6 kisilik bir admin listeniz var ve herkes ayni sorumlulukta ve bilincte olamiyor. Burda isim vermek istemiyorum fakat boyle genel konusarak diger admin arkadaslara da haksizlik ettigimi dusunerek isim vermek zorunda oldugumu hissediyorum.

Isterdim ki bu arkadasimizin kendisi boyle soylentilere karsi cikip kendi hesabinin hacklendigini soylesin ama oda sanirim tepkilerden cekiniyor. Ben uzerime dusen gorev ve konum nedeniyle hesabi hacklenen arkadasimizin ismini vermek zorundayim. Malesef ki hesabi hacklenen adminimiz Melike arkadasimizdir.

Bu talihsiz bir olaydir , herkesin basina gelebilmesi olagandir. Bu yuzden Melike arkadasimizi suclu olarak gormekte yapilabilecek en buyuk yanlislardan birisidir. Su saatten itibaren bize dusen tek sey sabirli olmak ve panik yapmamak. Dedigimiz gibi Galatasaray Spor Kulubu yonetimi arkamizdadir ve sayfamiz resmidir. Facebook'a maille ulasabilme sansimiz oldugu icin (telefon vs iletisim yok) bu biraz zaman aliyor. Bu zaman dilimi icerisinde sabirla bekleyerek sayfamizi geri alacagiz. Bu benim sizlere namus sozumdur.

Sayfayi hackleyen kisi ise buyuk ihtimal ile "Fatih Ikinci" isminde bir vatandastir. Kendisi fenerbahce taraftaridir ve Erzurumlu oldugu soylenmektedir. Bu kisinin Erzurumda yasadigi tahmin edilmektedir. Istanbul Adliyesinde bulunan , tanidik bir savci abim ile az once bir gorusmem oldu. En kisa zamanda bu kisinin facebook hesabindan ip numaralari arastirilarak , sayfaya admin paneline en son giren ip ile karsilastirilip yeri ve mekani belli edilip hakkinda sorusturma baslatilacak. Kendim ayrica buradan "Fatih Ikinci" nin ikamet ettigi sehrin emniyet mudurlugune fax gecip bu kisinin yakalanmasi hakkinda resmi islemleri baslatmalarini talep edecegim.

Bu isin pesini birakacagimiz sanilmasin , sizlerden sadece tek ricam lutfen sabir edin , icinizi ferah tutun ve sacma sapan seylere inanip hem kendi caninizi hemde bizlerin canini sikmayin.

Hepinize sevgiler , Allah'a emanet olun
İşte açıklama beyler.Cihan abi konuya eklersen fena olmaz :curtain:

Kaynak;
http://www.facebook.com/note.php?note_id=330811416484

Prada

sahip çıksalarmış :P Burda atıp tutmayın hanginizin eline Fenerin FB fan hesabı geçse bu sözü geçenleri yapmaz? O yüzden boş konusmadan keyfini çıkarın olayın :P

Prada demiş ki:
sahip çıksalarmış :P Burda atıp tutmayın hanginizin eline Fenerin FB fan hesabı geçse bu sözü geçenleri yapmaz? O yüzden boş konusmadan keyfini çıkarın olayın :P
Bu fanların arkasında tüm medya ve klüpler var kaç kere gazetelere çıktı. dolayısıyla ucunda savcılık olayları var ve yine dolayısıyla ben yapmazdım :P :twisted:

Prada

Ya birak gider net kafede yapardın yine yapardın ahahahaha.. O savcılık işindende hiç bişey çıkmaz merak etme ^^

Takımı
Galatasaray
kendi oyuncularına sahip çıkamayan , taraftarlarına söz geçiremeyen , fair play liginde en çok ceza alan 3.takım olan ve Adnan Polat'ın tabiriyle ''Kasap''lık yapan fenerbahçe'lilerden ne beklenir ki 8)

Nina Ricci demiş ki:
kendi oyuncularına sahip çıkamayan , taraftarlarına söz geçiremeyen , fair play liginde en çok ceza alan 3.takım olan ve Adnan Polat'ın tabiriyle ''Kasap''lık yapan fenerbahçe'lilerden ne beklenir ki 8)
Çok iyi anlatmışsın.

Prada haklı sanki onların eline FB Fan Page geçse farklı birşey yapacaklar :lol:

Takımı
Galatasaray
Senius demiş ki:
Prada haklı sanki onların eline FB Fan Page geçse farklı birşey yapacaklar :lol:
yarası olan gocunurmuş biz ligde lider olarak yolumuza devam ediyoruz.

Kimsenin yarası yok gocunsun , herkes laf ediyor şerefi bu kadar takımın vs. vs. diye. FB Fan Page onların ellerine geçse hiç birşey yapmayacaklar sanki.

Yukarı Alt