Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hani 10 yıl önce deselerde iyi falan derdim de artık sayfa hacklemek site hacklemek o kadar salakça ve çocukça geliyor ki asla değmez. o sayfa şimdi iyice şöhret olmuştur orası da ayrı tabi ihihihi :)))

extraloob demiş ki:
hani 10 yıl önce deselerde iyi falan derdim de artık sayfa hacklemek site hacklemek o kadar salakça ve çocukça geliyor ki asla değmez. o sayfa şimdi iyice şöhret olmuştur orası da ayrı tabi ihihihi :)))

+1 reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

Prada

Elbette ki yapacaklar hemde aynısını ne eksik ne fazla :P Ama fenerli yapınca şerefsizlik 6s li yapınca kahramanlık olur ^^

Ugrasma 6s lilerle yeryüzünde görebileceğin en anlaşılmaz taraftar topluluğudur hihihi :lol:

Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Elbette ki yapacaklar hemde aynısını ne eksik ne fazla :P Ama fenerli yapınca şerefsizlik 6s li yapınca kahramanlık olur ^^

Ugrasma 6s lilerle yeryüzünde görebileceğin en anlaşılmaz taraftar topluluğudur hihihi :lol:
abi varlığını ciddi derecede hissediyorum biliyor musun :P :mrgreen:

BaSoryong

Buralıyım
Nina Ricci demiş ki:
Prada demiş ki:

abi varlığını ciddi derecede hissediyorum biliyor musun :P :mrgreen:

:nod:

Sevgili Galatasaray'lılar ve "GALATASARAY FACEBOOK SAYFASI FENERBAHÇELİLER TARAFINDAN ELE GEÇİRİLDİ" diye haber yapan değerli medya mensupları;

Dün öğlen saatlerinde "Herhangi bir takım taraftarı" olmayan sadece şahsi çıkarları için , "Kimlikleri belirlenen" kişilerce Galatasaray Fan Page Sayfamız hacklenerek silinmişti.

Sayfamızın Hacklenmesinden 2-2.5 saat sonrasında hacklenen admin arkadşımızın hesabını ele geçirip, bu hack işlemini yapan kişiyi dedilleri ile birlikte bulup savcılığa şikayet ettik. Bu kişi hakkında şu anda "Bilişim Suçları" cezasıyla soruşturma başlatılmıştır. Konu şu anda yargıya intikal etmiştir.

Akabinde dün gece, Facebook yönetimi ile iletişime geçerek, sayfamızı yeniden almamız için yardım istedik ve Facebook yönetimi de bu konuyu inceleyerek sayfamızı tekrardan aktif hale getirdi.

Şu anda Sayfamızın yönetimi tekrardan bizlerin elindedir.

Ayrıca Facebook Yönetimine de, bir kez daha bize bu zorlu süreç içerisinde gösterdikleri ilgi ve alaka için sonsuz teşekkür ederiz.

Yukarı Alt