Server
Flora
Takımı
Galatasaray
[extraloob] killed Uruchi from Tarim Basin

Gaia'da town'da item arıyordum birden ure çıktı bastım reverse scroll'u hemen tarim basin'a gittim tam köşeye gidiyordum karşıma çıktı durdum
derin bir nefes aldım 100 lvl mavi zerk açtım pata küte giriştim ve sonuç, biz halka kendimizi adamış insanlar alkışsız yaşayamazlar ihihihiii
:twisted: :mrgreen: :lol: :dance: :starving: :santa: :beer: :kalp: :headbang: :muck:

Saygılarımızla,

işte bu beee tebrikler abicim cold clavie çatır çatır critlerle kesmişsindir. :santa:

Ps: uzun bir aradan sonra bir unique görüyoruz senden :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci.

ben oyuna fazla giremem vaktim olmadığı için girdim chara item bakayım 2dk dedim o sırada çıkınca hemen bastım scroll'u gidip buldum kestim. ilk unique derken anlatsam ne sen anlarsan ne ben yazmaktan yorulurum kuzum bizde unique olsun sro olsun kırılmadık rekor yok 24 saatte 4 tg kesmiş 3 ure kesmiş adam var karşında agh aghh beta zamanları şimdi ilk unique'in mi diyorlar puahahaha tospa de gett dolamayayım boynuna 2 tur :P

extraloob demiş ki:
merci canlarım merci.

ben oyuna fazla giremem vaktim olmadığı için girdim chara item bakayım 2dk dedim o sırada çıkınca hemen bastım scroll'u gidip buldum kestim. ilk unique derken anlatsam ne sen anlarsan ne ben yazmaktan yorulurum kuzum bizde unique olsun sro olsun kırılmadık rekor yok 24 saatte 4 tg kesmiş 3 ure kesmiş adam var karşında agh aghh beta zamanları şimdi ilk unique'in mi diyorlar puahahaha tospa de gett dolamayayım boynuna 2 tur :P
yoruma koptum :dance:

Tebrikler okan abi devamını bekliyoruz diyecemde hiç beklemiyorsun ki :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yorma kendini fashion canımcım, saygıyı yitirmiş onlar ahahaha

biz keyfimize bakalım ure nasıl ağladı altımda bee ahahaha garip oldum 1v1 kötü patakladım çocuğu zati zerk bitmeden o bitti ahahahaa :P

extraloob demiş ki:

biz keyfimize bakalım ure nasıl ağladı altımda bee ahahaha garip oldum 1v1 kötü patakladım çocuğu zati zerk bitmeden o bitti ahahahaa :P
heyecan varmıy dı abi? :lol: benim tg ye ilk dalışımda tansiyonum yükseldi gözlerim karardı. :mrgreen:

Ps: yalan değil cidden o zamanlar ne tutuyormuş bizi oyun :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fre3sTyLe demiş ki:
Tebrikler Okan abi arada ilaç gibi gelir böyle şeyler :P

Bu arada Sp'ni de görmedim sanma ^^

puahhaha iyi göz varmış sende de kuzum legend5 gelene kadar gap9 takılacağım yeterince sp toplansında daha uğraşmayayım :mrgreen: :twisted:

Fashion demiş ki:
extraloob demiş ki:

heyecan varmıy dı abi? :lol: benim tg ye ilk dalışımda tansiyonum yükseldi gözlerim karardı. :mrgreen:

Ps: yalan değil cidden o zamanlar ne tutuyormuş bizi oyun :mrgreen:

heyecan olmaz mı kuzum nabzım arttı ben attan indim lvl 100 zerk'i açtım vurmaya başladım sanki spawn'lar çıkınca yatacağım gibi hissettim hep bakıyorum 10-17-20 vuruyorlar ama salamadım kendimi yatırana kadar pata küte giriştim :mrgreen: :lol:

Yukarı Alt