Fashion demiş ki:
extraloob demiş ki:
yorma kendini fashion canımcım, saygıyı yitirmiş onlar ahahaha

biz keyfimize bakalım ure nasıl ağladı altımda bee ahahaha garip oldum 1v1 kötü patakladım çocuğu zati zerk bitmeden o bitti ahahahaa :P
heyecan varmıy dı abi? :lol: benim tg ye ilk dalışımda tansiyonum yükseldi gözlerim karardı. :mrgreen:

Ps: yalan değil cidden o zamanlar ne tutuyormuş bizi oyun :mrgreen:

extraloob demiş ki:
heyecan olmaz mı kuzum nabzım arttı ben attan indim lvl 100 zerk'i açtım vurmaya başladım sanki spawn'lar çıkınca yatacağım gibi hissettim hep bakıyorum 10-17-20 vuruyorlar ama salamadım kendimi yatırana kadar pata küte giriştim :mrgreen: :lol:
işte bu :headbang: :mrgreen:

Fashion demiş ki:
extraloob demiş ki:
merci canlarım merci.

ben oyuna fazla giremem vaktim olmadığı için girdim chara item bakayım 2dk dedim o sırada çıkınca hemen bastım scroll'u gidip buldum kestim. ilk unique derken anlatsam ne sen anlarsan ne ben yazmaktan yorulurum kuzum bizde unique olsun sro olsun kırılmadık rekor yok 24 saatte 4 tg kesmiş 3 ure kesmiş adam var karşında agh aghh beta zamanları şimdi ilk unique'in mi diyorlar puahahaha tospa de gett dolamayayım boynuna 2 tur :P
yoruma koptum :dance:

Takımı
Besiktas
Tebrikler Okan Abi.Senden ilk Kez unq ss si goruyorum :dance:

yaLnz grant name'dekı ''fckthegod'' yazısı iLgimi çekti..:S tabi herkesin fikir anLayısına saygı göstermek Lazım

item aradım demişşinde aradığın itemleri öm olarak yolla ayarlıyım ben sana :)

abi sende 98 imbue açık değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum.. :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
hahaha gzz bro ama sp'yi iyi kasmışsın helal boşver hacım legend5'i sen farmını bitir ff yap charıda gelicem gaiaya daha çok unique keseriz. :P

Hayır o değil ne zaman bu adamla unique beklesem çıkmıyor. :D
Bknz şahit Prada. ^^
Var bişeyde anlamadım her gittiğimiz lord uri bugtamı kalır ya. :D Adamla uri kesmeye gidiyoruz uri bugta lorda gidiyoruz lord bugta.Bundan sonra spawned olunca gideriz. :D

sus hacım sus hiç açma o konuları saatlerce ure bekletiyorsun bize daralıyoruz yarky yapıyoruz bu seferde saatlerce yarky bekliyoruz nedir bu kuzum sende ki olayda :P

neyse 500k sp yapayım gel gaiaya paso kaçarız böyle olaylara işte :P

Yukarı Alt