GodOfWar demiş ki:
abi artık psikolojik bir durum oldu çıktı her geçen Kargo arabasını artık..ahanda T-shirt geldi diyorum..mesela markete gidiyorum görüyorum..ahanda geldi diyorum direk eve koşuyorum.. :mrgreen:

bir bakıyorum adam diğer taraftan gidiyor..annemde pencereden bakıyo..deli misin oğul diyo.. :lolmuch: :lolmuch:

ahahaha.... hmm hmm
puhauhuhau

Cem abi niye playboyluktan alındı global mod falan niye nolddu ya beyler biri açıklasın lütfen Crying or Very sad

Ghost Spy demiş ki:
GodOfWar demiş ki:
abi artık psikolojik bir durum oldu çıktı her geçen Kargo arabasını artık..ahanda T-shirt geldi diyorum..mesela markete gidiyorum görüyorum..ahanda geldi diyorum direk eve koşuyorum.. :mrgreen:

bir bakıyorum adam diğer taraftan gidiyor..annemde pencereden bakıyo..deli misin oğul diyo.. :lolmuch: :lolmuch:

ahahaha.... hmm hmm
puhauhuhau

Cem abi niye playboyluktan alındı global mod falan niye nolddu ya beyler biri açıklasın lütfen Crying or Very sad
UPP ????

Jigsaw demiş ki:
- Resim Silinmiş.

http://www.tish-o.com.tr aracılığı ile bastıracağımız t-shirtlerin ücreti tüm bedenler için 22 YTL'dir. Kargo ücreti Türkiye içi Yurtiçi Kargo ile 4 YTL'dir. K.K.T.C'ye kargo ise 15 YTL'dir.

Siparişlerinizi extraloob'a PM atarak;

Ad / Soyad:
T.C Kimlik no:
Açık ev adresiniz:
Cep / Ev telefonunuz:
E-mail adresiniz:
T-Shirt bedeni:
T-Shirt'te kullanmak istediğiniz nickname:

Daha sonra t-shirt belirttiğiniz adrese alıcı ödemeli olarak gelecektir, yani t-shirt elinize ulaştığında ödemeyi yapacaksınız.. Yanlış bilgi verdiği tespit edilen üyeler siteden uzaklaştırılacaktır.

Katılımcı Listesi:
extraloob
Ronin
ElazigLee
GodOfWar
Jigsaw
hmzsnmz
erdener
AnT_NuKeR
evilcemre

Jigsaw,
The Playboy
aha geri gelmiş :mrgreen: ben üzülerek bişi rica etsem admı silermisiniz ben 1 ay snra almayı planlıyorum Crying or Very sad vazgeçtim bi an olurmu ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
para peşin ki ona göre sayı verip yaptıracağız Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamamdır canımcım parayı toplarız herkesten sonrasında yaptırırız gerisi kolay Wink

Yukarı Alt