Jigsaw

Aileden
beytobond4 demiş ki:
foruma yazı yazdığım an msn ye girdin sora çıktın sensin sana güven dik jigsaw bu die adam üçkaaatçı çıktı bana ya çarımı geri ver yada bi başka çar
Sen benim charımı çaldın üçkağıtcı olan sensin biri beni ekledi ben beytobond4 dedi charını ver dedi ben de güvenip verdim. Ver charımı geri ... oldu mu?

iş birlik çimi ne bunlar reel jigsaw snn böle arkadaslarındamı var dı hala ver medi çarımı
onun adresini biliosan bana versene

gerçek jigsawdan özür diliorum ( forumun önünde) ama öle arkadasları oldugundan kınıyorum bu arada bana banlanmış çar id ve pw verirseniz< sevinirim

Jigsaw

Aileden
beytobond4 demiş ki:
gerçek jigsawdan özür diliorum ( forumun önünde) ama öle arkadasları oldugundan kınıyorum bu arada bana banlanmış çar id ve pw verirseniz< sevinirim
O benim arkadaşım değil ben de senle yeni tanıdım ve düzgünce konuşarak ikna etmeyi başardım.

ikna edemedin ki satmış çarımı 65 ytl ye sana ok veriom dedi bana vermicem didi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tshirtleri hemen bastırmak istemedim tam kışa denk geldik lakin şubat gibi düşünüyorum mart-nisan güzelce giyilir babında Wink

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
tshirtleri hemen bastırmak istemedim tam kışa denk geldik lakin şubat gibi düşünüyorum mart-nisan güzelce giyilir babında Wink
Cool Cool

güzelmiş alalım bari headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

güzelmiş alalım bari headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

yani şu topic e bakıyorumda öyle saçma yorumlar öyle saçma eleştriler varki yok onun yerine tic alırım falandı filandı hayat sro olmuş millet için ama sağolsun cem(abi) :mrgreen: ve modlarımız gerekli cevapları vermiş gelirsin eleştirirsn almıcaksan uzatmazsın nedir bu ya başbakanmı seçiyoruz neyi uzatıyoruzki Evil or Very Mad birde millet bende alcam diyor bilgi yollamıyor adını yazdırmıyor :mrgreen: onuda anlamış değilim alıcaklar alıcam demesin bilgi yollasın post kasmasın derim ben ama demek bana düşmez :mrgreen: neyse çok post kasmıyalım beyler rica ediyorum benle batuya benzemeyin :mrgreen: birde bende bekliyorum mümkünse alcaklar hızlıca bilgi göndersin bir an önce alalım taksimde karşılaşalım diyorum millet belki sen bu kadar ufakmıydın veled der bana heyecanla bekliyorum :mrgreen: neyse kolay gelsin gerçekten süper çalışma adımı ilklerden yazdırdım :mrgreen: hadi iyi kasmalar :mrgreen: (post değil char) iyi hayatlar bende sitenin yazılar yamuk yumk resimler görünmüyor siteden ayrı düştüm yzdığımda pek görünmüyor yardımcı olmak isteyen olursa öm atsın lütfen siteden uzak kaldım postları okuyamıyorum çok Evil or Very Mad Crying or Very sad

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
abi artık psikolojik bir durum oldu çıktı her geçen Kargo arabasını artık..ahanda T-shirt geldi diyorum..mesela markete gidiyorum görüyorum..ahanda geldi diyorum direk eve koşuyorum.. :mrgreen:

bir bakıyorum adam diğer taraftan gidiyor..annemde pencereden bakıyo..deli misin oğul diyo.. :lolmuch: :lolmuch:

ahahaha.... hmm hmm

Yukarı Alt