Atatürk ün en buyuk hedefi cumhuriyeti ilelebet savunmak onu yuceltmek yasatmaktı bu zat-ı muhterem en buyuk komunistlerden biridir savunma reddedildi

komunizmin amacı insanlardaki zengin fakir ayrımını kaldırmak asıl olarak kötü bi şey değil ve kötü olmadıgı kadarda ımkansız bı sey mesela ben zengınım altımda ferrarı alet var onu baskasıyla paylasırmıyım tabıkı hayır :mrgreen:
ama zamanında bunlar duzene ısyan ettıklerı ıcın ısyankar olarak halk tarafından kötu tanınmıs ne guzel adamlar fıkırlerını savunmus ama olmamıs

Cumhuriyeti yıpratmak için verilen cabaların ornekleri bu kişilerde var ki halk bu kişilerin emellerinin gercekleşemeyecegini bildikleri için dıslanmıslardır ki dogru bir harekettir

pff bu aksam ıcıcem talha gözun sevem şimdi başlıcam yıne kıtap okumaya :mrgreen:

edit: yazmadan edemıcem cumhurıyete zarar verebılecek olan faşizm veya anarşik komunizm dir
ama komunizm kesınlıkle değildri orak cekıc rulezz :mrgreen:

yaw komunizm rusyayı parcaladı sen hangi komunizmden bahsediyon:D
BozKurt rulesss:D

şöyle örnek verıyım
mesela şimdi hepımız cok sukur müslümanız ama cumhurıyete laikliğe bı zararımız yok ama aramızda aşırı dıncıler var onlara kalsa türkiyenın halı ne olur kadınlarda 5 metre kumas erkeklerde 1 metre sakal kıyafte olarak cübbe 1 asır gerıye gıderız dımı genel olarak muslumanız ama
komunistlerin arasındada bu tarz uc fıkırleri olanlar var onlar gibiler rusyayı parcalayan (anarşik komunizm)
komunızmın asıl amacını hedefleyenın zararı yoktur zannımca bunlarda genel olarak komunısttır

kafalardaki komunizm bilim adamları tarafından ölü bir teori olmaktan ileri gidememiştir^^

dıyorumya ımkansız dıye ehuehuhe kımse kımseye bedava bı sey vermıyo bu devırde bunlar butun ınsanların malları ortaktır ayrım yoktur dıyo sacma ama kötu bı sey değil
saol talha bea fen edebıyatla aynı kampüsteydık fılozof tıplerle oturup böle tartısırdık sankı ulkeyı kurtarcaz o gunler geldı aklıma :mrgreen:

ah ulan harbi ben de ozledim boyle tartısmaları yaw millet artık ice donuk olmaya baslamıs dusuncelerin yerini anlamsız bakıslar almıs gitmiş nese tartısma yapalım arada :lol:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deniz gezmiş...

sadece şu kitabı okuyunuz.

Gülünün Solduğu Akşam ~ Erdal Öz

bende de manyak bir kütüphane vardır 600-700 kitaplı ne gurur duyarım be orası ile :lolmuch:

gelelim sizin siyasi yorumlarınıza, siyasi bir ideolojiyi hiç tasvip etmedim neden derseniz neden bizler ideoloji olarak bir sınıfa girmek durumundayız mesela deniz gezmiş neden komunist kim onu öyle ilan etti devlete isyan edenin sınıfımı bu veya günümüz çağında hakkını arayan mı komunist tek birşey bilirim vatana mermi sıkanı asacaksın gerisi beni bağlamaz ama söz cümle yorum tartışma demokrasinin içerisinde olan unsurlardır bunlarda fazlasıyla olmalıdır ki bu çağda artık benim her zaman savunduğum şey yani ideolojik sınıf kavramı kalmamış yaşam sex alem eğlence para derdine girmiştir eskiden bunlar yoktu ama teknoloji de yoktu şimdi bunlarda var teknoloji de.

ülke karaçarşafa bürünmesin bana yeter extrabeer

extraloob demiş ki:
deniz gezmiş...

sadece şu kitabı okuyunuz.

Gülünün Solduğu Akşam ~ Erdal Öz

bende de manyak bir kütüphane vardır 600-700 kitaplı ne gurur duyarım be orası ile :lolmuch:

gelelim sizin siyasi yorumlarınıza, siyasi bir ideolojiyi hiç tasvip etmedim neden derseniz neden bizler ideoloji olarak bir sınıfa girmek durumundayız mesela deniz gezmiş neden komunist kim onu öyle ilan etti devlete isyan edenin sınıfımı bu veya günümüz çağında hakkını arayan mı komunist tek birşey bilirim vatana mermi sıkanı asacaksın gerisi beni bağlamaz ama söz cümle yorum tartışma demokrasinin içerisinde olan unsurlardır bunlarda fazlasıyla olmalıdır ki bu çağda artık benim her zaman savunduğum şey yani ideolojik sınıf kavramı kalmamış yaşam sex alem eğlence para derdine girmiştir eskiden bunlar yoktu ama teknoloji de yoktu şimdi bunlarda var teknoloji de.

ülke karaçarşafa bürünmesin bana yeter extrabeer

Darağacında 3 fidan deniz geçmiş ve arkadaslarının nasıl haksız yere idam edildigini anlatıyo tavsiye ederim

bakın bu adamları lütfen pkk lılarla karıstırmayın bu insanlar bölücülerle savaştı ayrıca kemilst sosyalizm ideolojisine inandı avril sen bu insanlara taraflı bakıyorsun kulaktan dolma bilgilerle birde bir kitabını oku bende zaman zaman sağ kitap okurum ve karsımdakinin amacını anlarım ok bi oku derim extraokk

sLaYeR_ demiş ki:
bakın bu adamları lütfen pkk lılarla karıstırmayın bu insanlar bölücülerle savaştı ayrıca kemilst sosyalizm ideolojisine inandı avril sen bu insanlara taraflı bakıyorsun kulaktan dolma bilgilerle birde bir kitabını oku bende zaman zaman sağ kitap okurum ve karsımdakinin amacını anlarım ok bi oku derim extraokk
sen sag sol diye girdigin anda bitmişindir kardeşim ben bunlara solcu sagcı dedim mi sadece komunist dedim bunlar ne kemalisttir ne de cumhuriyetci ne de milliyetci bunlardan vatansever olmaz

vatansever olmasa bu insanlar amerka nın ülkemizi sömürmesine izin verirdi tepki göstermesdi bazı aşırı miliyetçiler gibi amerikayı dost sayardı (bisim evlatlarımızı öldüren amerika) hiç korkma bu insanlara çamur atan kişilerin elinde sonunda ne olduğu ortaya çıkacaktır extraokk ayrıca bu insanlar cumhuriyetçi laik milliyetci halkcı devrimci Atatürkçü insanlardır ki bu yolda can vermişlerdir kahvekeyfi

sLaYeR_ demiş ki:
vatansever olmasa bu insanlar amerka nın ülkemizi sömürmesine izin verirdi tepki göstermesdi bazı aşırı miliyetçiler gibi amerikayı dost sayardı (bisim evlatlarımızı öldüren amerika) hiç korkma bu insanlara çamur atan kişilerin elinde sonunda ne olduğu ortaya çıkacaktır extraokk ayrıca bu insanlar cumhuriyetçi laik milliyetci halkcı devrimci Atatürkçü insanlardır ki bu yolda can vermişlerdir kahvekeyfi
senuyumayadevamet.gif

_AvRiL_ demiş ki:
sLaYeR_ demiş ki:
senuyumayadevamet.gif
sendeuyutulmaya.net

"Darağacında 3 Fidan" Sayın Deniz Gezmiş'in ne olduğunu açıkça belgeleriyle gösteriyor. Örnek alınacak insandır. ( Şahsi görüşümdür. )

Şuanda televizyonlarda bu kişiyle ilgili bi dizi vardır eğer kötü bir insan olsaydı adamın hayatını dizi yaptırmazlardı zaten =)

Deniz Gezmiş ve onu hala yaşatanlar Rules !

Yukarı Alt