Crossbow Derim Bowmanların pvp de ezik olduğu kanısındayım Lv80 full farm üstünde Prot D8 +5 set Perfect alchemy Set+ 72+7 crt10 phy%80 bow olan arkadaş pvp exikliğinden Glavie ye döndü Heralde normal bi bowmanda bundan öte bir olay olamaz Ama Crt denk gelirse Crossbowun şansı olmaz

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
Espio demiş ki:
Crossbow Derim Bowmanların pvp de ezik olduğu kanısındayım Lv80 full farm üstünde Prot D8 +5 set Perfect alchemy Set+ 72+7 crt10 phy%80 bow olan arkadaş pvp exikliğinden Glavie ye döndü Heralde normal bi bowmanda bundan öte bir olay olamaz Ama Crt denk gelirse Crossbowun şansı olmaz
Oha bow mu pvp de ezik :s
poseidon da en kral char bowman :lol: ( neden poseidon çunki sun weapon yok herkez eşit şartlar altında )
birebir kendi charımdan bilirim elimde +3 bow varken bile +9 lu glavieyi kestiğimi bilirim :)
bence pvp de iyi kullanırsan saglam charlardan biri bow.. defansı az diyorlar ama stun yapıorsun , knock back yapıorsun kombo ile , bunlardan sora denk gelecek cri den sora neler olmaz ki :) cold u en az 60 , 70 yapacagınıza gore de el yakmanızı cold yaprsınız pvp de daha çok knock back olur ( nedendir bilmiorum ama denedik öyle :S ) ..

Bence gayet de zevkli char bowman su anda poseidon da 3 tane 8o charım var full str bow, full str glavie , 7:1 hybrid spear , hepsinin de zevki ayrı hepsi ile bir diğerini kesebiliyorum .. tamamen şans pvp Wink stun olmıyacagı tutarsa rakibinin int spear ne yapsın :lol: cri gelmezse bow a glavie ye nasıl öldürsün karşısında ki 80 i :)

Paris demiş ki:
Espio demiş ki:
Oha bow mu pvp de ezik :s
poseidon da en kral char bowman :lol: ( neden poseidon çunki sun weapon yok herkez eşit şartlar altında )
birebir kendi charımdan bilirim elimde +3 bow varken bile +9 lu glavieyi kestiğimi bilirim :)
bence pvp de iyi kullanırsan saglam charlardan biri bow.. defansı az diyorlar ama stun yapıorsun , knock back yapıorsun kombo ile , bunlardan sora denk gelecek cri den sora neler olmaz ki :) cold u en az 60 , 70 yapacagınıza gore de el yakmanızı cold yaprsınız pvp de daha çok knock back olur ( nedendir bilmiorum ama denedik öyle :S ) ..

Bence gayet de zevkli char bowman su anda poseidon da 3 tane 8o charım var full str bow, full str glavie , 7:1 hybrid spear , hepsinin de zevki ayrı hepsi ile bir diğerini kesebiliyorum .. tamamen şans pvp Wink stun olmıyacagı tutarsa rakibinin int spear ne yapsın :lol: cri gelmezse bow a glavie ye nasıl öldürsün karşısında ki 80 i :)
Str bpwun Zevkli Olduğuna Ve uniq Katili olduğuna Diyecek lafım yok zaten şu anda Bowman KAsıyorum Ama Eski Serverlarda Üstünde sun olmayınce Pek pvp de işe yaramadığını düşünüyorum Normal İnt charları Yıkıp atıyor bowman sağlam str Blader De sonucu değiştiremez belki Ama Glavie de Stun manyağı oluyo char Glavier+Force int Ciler Bowmanları Exip geçiyor kişisel görüşüm
Ps:Bowmanda light+force+pache 80 ce cold 60 denedik fire açmadık guildece bunun etkiside olabilir

Espio demiş ki:
SuperStar diyorum başka bişi demiyorum

Str bow unique katilimi???Pwpde kotumu???Bence bir daha dusun.Uniquede iyi olablir ama katil degil,pwpde de gercekten hos bir chardır.Kasıkla pot icin bir xbow,hayatta eger esit seviyelerdeyse bir china bow kesemzz.

DeepdarK demiş ki:
Espio demiş ki:
SuperStar diyorum başka bişi demiyorum
Sun+9 yani farkı olmalı ^^
CooLLer demiş ki:
Str bow unique katilimi???Pwpde kotumu???Bence bir daha dusun.Uniquede iyi olablir ama katil degil,pwpde de gercekten hos bir chardır.Kasıkla pot icin bir xbow,hayatta eger esit seviyelerdeyse bir china bow kesemzz.
pwp de int charlara karşı iyi ama Str charlarda zorlanır Demek istiyorum vede Bowman kasmanın zevkini hiç bi charın vermediğini kabul ediyorum Ama açıkçası bowman sun kullanmadığı sürece eline +9 bile alsa Şanslı olduğunu düşünmüyorum Glavierlar Stunla mahvediyor Bowmanları sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz
bowman Kasmak oynamak zevklidir ama Pvp charı değildir İddaamı sürdürüyorum
bu arada Xbow hakkında biraz fazla uçtum sabahın köründe Chine rulezzzz derim ama xbow yabana atılacak char değil ^^

Liu

rank8
farklı bir bakış açısı :lol:
araya Blade yi de atalım
bu konu hakkında
Chine karakter her zaman eu ya gore ayantaşlıdır Wink
he burda chine bow la eu bow karşılaştırıyoruz demi Razz
değilse tek diyeceği 7/1 Hybird Light 80 Cold 80 Bicheon 80 Idea

addIcFb

Aileden
hahhaaha gidinde pacifik e bow görün bowun neresi pvp de ezik.süper charlar bow her zmn crit vuruorlar.ama eu alır herhalde kahvekeyfi

Hybrid bowman yapılandırması benimde ilgimi çekiyor Eline Crt11+ Bow aldımı Heralde önünde kimse duramaz Snow Shield la Ama fire olmayacak yapılandırmada Yani Mag def. Düşecek ve phy at.. da düşecek garmentle phy def. Kapatılsa bile Str charlardan crt yemek biraz yamultabilir hybrid bowmanları

Alizee demiş ki:
Bowman deil int Hybird Sword shield
Razz
Auahaha 2 saat uykuyla duruyorum normal xD

İsiBaba demiş ki:
hahhaaha gidinde pacifik e bow görün bowun neresi pvp de ezik.süper charlar bow her zmn crit vuruorlar.ama eu alır herhalde kahvekeyfi
Zaten pacificteyim Pacificte Ulashon,SuperStar ve ICE_T dışında hangi bowman Pvp de iyi? .S

Liu

rank8
Espio demiş ki:
Alizee demiş ki:
Bowman deil int Hybird Sword shield
Razz
Auahaha 2 saat uykuyla duruyorum normal xD

İsiBaba demiş ki:
Zaten pacificteyim Pacificte Ulashon,SuperStar ve ICE_T dışında hangi bowman Pvp de iyi? .S
ya bana hatırlatmayın su eskı pacific gunlerımı ahhh ahhhh Crying or Very sad ne gusel gunlerdı o gunler ya

bi garipsiniz.......Xbow 15 SNde pot iciyo unutmadiniz dimi??????Buna gore bi hesap yapin lutfen.Bide o pwp hakkında.Bow char(normal) inte karsi ucar,hybrid'e karsı yetrince iyidr,ama streler karsı iyi degildir demisiz.Glaviede stun varsa bowdada var bunu unutmayalım headbang2ft9

Yukarı Alt