CooLLer demiş ki:
bi garipsiniz.......Xbow 15 SNde pot iciyo unutmadiniz dimi??????Buna gore bi hesap yapin lutfen.Bide o pwp hakkında.Bow char(normal) inte karsi ucar,hybrid'e karsı yetrince iyidr,ama streler karsı iyi degildir demisiz.Glaviede stun varsa bowdada var bunu unutmayalım headbang2ft9
15 saniye de pot basıyor olabilir ama git bakalım xbow un yanına seni yaklaştıracakmı.atack yapamadan ölürsün 80 lvl xbow sa karşıdaki.ben pacificde espio ark ın dedigi kişiyim elinde crit10 phy bow vs.hatta bende force 80 idi.ama fazla uzun sürmedi sildim bowu.stun diyorsunuz bowdaki stun u 10 defa atsan 1 tanesi tutar.knock back de haklısınız düşmanı geriye itiyor 5 combo 500- er vursa nolcak glavier in hp sini doldurmaya yarar.tabi zevk i de ayrı lord a uzaktan atmak var içinden dövüşmek var.renkler ve zevkler tartışılmaz bow da 1 kere lord bekledim kestim 3 gün sonrası glavie döndüm.iyikide dönmüşüm.neyse xbow alır topic e göre XD

xbow stealth kullanırsa chinese bowun şansı yok ama kullanmazsa xbow tek yer (crosbow extreme ile)

RoyalFlush

Bilgiliyim
şu kesin birşeyki eu normal şartlar altında aynı item ve potlarla çinli bowmani ağzıyla kuş tutsa alamaz ama çinlininde işi bilmesi lazım tabiiki

ışınlanmayı çok iyi kullanmalı xbowun uzaktan vurma menzilinin dışında kalabilirken bir anda kendi atabileceği ok menziline kadar girebilmesi gerekli.

ama tabiiki şunuda unutmayalım hp grain kullanan bir x-bowuda kolay kolay kimse yatıramaz hele hele yan mastery olarak cleric açmışsa

A

Anonymous

Guest
lan sen dün pasificde 200m'e 76 nuker satıyordun dimi. sen omusun ?

Looper demiş ki:
CooLLer demiş ki:
bi garipsiniz.......Xbow 15 SNde pot iciyo unutmadiniz dimi??????Buna gore bi hesap yapin lutfen.Bide o pwp hakkında.Bow char(normal) inte karsi ucar,hybrid'e karsı yetrince iyidr,ama streler karsı iyi degildir demisiz.Glaviede stun varsa bowdada var bunu unutmayalım headbang2ft9
15 saniye de pot basıyor olabilir ama git bakalım xbow un yanına seni yaklaştıracakmı.atack yapamadan ölürsün 80 lvl xbow sa karşıdaki.ben pacificde espio ark ın dedigi kişiyim elinde crit10 phy bow vs.hatta bende force 80 idi.ama fazla uzun sürmedi sildim bowu.stun diyorsunuz bowdaki stun u 10 defa atsan 1 tanesi tutar.knock back de haklısınız düşmanı geriye itiyor 5 combo 500- er vursa nolcak glavier in hp sini doldurmaya yarar.tabi zevk i de ayrı lord a uzaktan atmak var içinden dövüşmek var.renkler ve zevkler tartışılmaz bow da 1 kere lord bekledim kestim 3 gün sonrası glavie döndüm.iyikide dönmüşüm.neyse xbow alır topic e göre XD

Bilmem biliomun ama o parlak yanan topu acan bir bowman,xbowla aynı uzaklıktan vurur.O yuzden bole bir olayda uzaklık olay degil.Ustleri aynı diyoruz.Sizin o gordugunuz 25k fln dmgler ustu aynı adama atılamazzzz.Burda olaya 15sn girer ve olay biter.Ha bide eu'nun yan char onemli haa oda var.Ben saftan bahsediom.

Bence Crossbow Çok güçlü ve çok uzakdan atıyor bow 5 tane vururrken o 15 tane çakar ve ebnce avrupalıların çarlarından en saglamları 1. Crossbow 2. Warrior

yigidi öldür hakkını yeme demişler.
bir kere 100de100 ne çinli alabilir ne de eu.
eu daha fazla vuruyor tamam ama bowun da 2 critine bakar life controlsuz eu
hızlı bir bow çok rahat xbowu keser.
zaten xbowu aldıktan sonra kesemeyecegi adam yok.
bu arada son upgradelerden sonra bow artık geri itiyor ve iterken de yapılan atagı etkisiz hale getiriyor.
bu da yetmezmiş gibi 5 saniyelik stun koyuyor strong bowun son kitabıyla.
tabi +10 crit de ekleniyor strong bowa :)
elinde 10-14 crit arası bir bow olursa önünde duracak adam olmaz serverda.
bakalım 90 skilleri gelince bow nasıl olacak.

yani kısacası chinese bow kasmak zevkli ve çok çok saglam çarlar yapmak mümkün.
ama bana göre prot giymeli.
çünkü staff ve warlock dışında tüm eular phy vuruyor.(dagger,xbow,blade)
ve protla hem phy defansa hem maga yüklenmiş oluyorsunuz.
garment giymek mantıksız neden mi ?
çünkü zaten çinli nukerlar tek critte yatar ve eu nuker olan staff a karşı garm giyseniz bile en ufak bir şansınız olmaz ilk o vurursa.
bu yüzden bow prot giyerse şansı yükselir.

dipnot: karşısınızda hibrid nuker varsa işler biraz daha zorlaşabilir ama asla ÇOK zor olmaz..
hele bide +7 bowu varsa ki imkansız değil.
görün siz o bowman çarı :))

Yukarı Alt