Çok saol 3 gün öncew buna baktıydım şimdi 21 lvl bi crossbow um var aynen o yapılandırmayla çok süper oynanıyor
________________________________ headbang2ft9 extraokk Saol extraokk headbang2ft9 __________________________________________

ben cros cleric yapıom ama cleric i bı acarsan super olur kanımca

NOT:Eger cleric isen botsuz kasılabilirsin :mrgreen: :mrgreenn
Neden:Mutlaka her exp partyiye bi cleric lasım extraokk :santa:

ben crosbowuda daggeride acıom kasarken crosbow kullanıom ama daggerlerde gerekli

çok güzel olmuş saol... peki yan mastery olarak cleric açarsak olmazmı detective

macrocheck demiş ki:

Kod:
iyi bir rogue xbow rehberi açsan iyi olur ben bekliyorum şahsen
bu rehberi eren_baba adlı arkadaşımızın isteği üstüne hazırladım

Yine extraloob.com farkıyla en sağlam çarlardan birinin rehberi, crossbow rehberi, trafımca hazırlanmıştır. Hepinize zevkle incelemeler dilerim

Crossbowun skill leri ne olmalıdır ?
- Resim Silinmiş.

Skill lerimiz üstteki gibi olmalıdır işaretlemediğim skill ler açılacaktır dagger skill lerini açmaya gerek yoktur poison kesinlikle açılacaktır fastbow skilli ((6sıra 2. skill)) sadece sizden kaçanları vurmaya yarar 33 metre vuruş sahası vardır 20 ye kadar kasarken işe yarar yalnıs sonrası için fazla işimize yaramaz

Crossbow un statları nasıl olmalıdır

Crossbow kesinlikle full STR olmalıdır bikaç tane hybird crossobw gördüm ve sadece bi tarafımla güldüm çünkü mag. atak yoktur avrupalılarda int vererek mag. defans sağlayabileceğini düşünenler arkadaşlar var onun için yaptıklarını söylüyolar yalnız STR vererek artacak canımız sayesinde o mag. defansa gerek olmıcaktır

Crossbow ne giymelidir
Crossbow kendi öz giysisi pretectoru giymelidir kesnlikle yatmamak için warrior açıp armor giymeyiniz çünkü rogue un asıl özelliği hızı öldürmüş olursunuz

Yan mastery ne açılabilir ?

Crossbow a yan mastery olarak bard açılabilir ama bunun için sp farm yada sp ticket + premium olmalıdır bard açıldığı takdirde wizardlarla pvp leriniz sırasında ROBE giymek çok uygundur.

BARD açılması takdirde noise ve koşma skill leri mutlaktır. Sağlam bi guilddeyseniz ve sizden başka bard varsa diğer buffları da açın o size manaverirken sizde bufllarsanız yani 2 buffer olursunuz.

Crossbowun pvp deki yeri nedir

Crossbow pvp de rakibi yaklaştırmaksızın ölümsüz bir çar olabilir çok iyi item dizilmelidir. çinli Bowculara oranlara çok iyi damage vurur. En iyi damage vuran STR dir. 25 lvl crossbowun 32 lvl wizardı ağlata ağlata yendiğine şahit oldum hem de defalarca :lol: ÇOK İYİ CRITICAL OLMALIDIR SILAHINIZDA. Tek zorlıcak çar sword shield warrior yada int nukerdır (meteor açıldıktan sonra anca) .

Bi teşekkür yeterlidir arkadşlar :lol: Soruları olanları cevaplayabilirim. Tek kasarsa 20 lvl e kadar zorlanabilir ama nasolsa 20 lvl kadar her canavardan iyi exp geliyor. İşinize yarasa ne mutlu bana extraokk
tşklerrr işime yarayacak ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
LoRd_ demiş ki:
güzel calısma şimdi bir rogueye en iyi yan skil hangisi Question
recovery division var ya clericlerde can pompalıyo harika o ama benm için thieflik önemlidir nam salıcam herkesi kesecem tek basacam kervanları indirip açacam dersen bard

NOT : Uniqueler için de bard
NOT2: Cleric yan mastery skill leri eklenmiştir

arkadaşlar adamlar size bi mastery lvl altnda 2 silah gücünü vermiş birin açmak aptallık olmazmı bence sp farm yapın 2 sinide açın he yani sadece rogue açıcam diyosanız sp farm aralarda yaparsın yetyer ama clerc i de açıcam diyosarnız ki bence rogueler için xbow-dagger-clerc en iiiyapılandırma olur sp farm yapın ilerde bunun faydasını görüceksiniz 80 lvl de farm yaparıs diyosunuzda ozmanda kasmka istemiyeceksiniz 80 omulşunuz saten bence sp farm yapın güzelce sağlam çar isityosanız xbow -dagger- cleric
bard demiş arkadaşlar tamm bard ta saten önemli olan hızlı koşma % 80 e kadar hızlı koşuyonuz ama çarınız sağlm olmadıktan sonra bu oakdarda önemli diil rogue çarların defansarı zayıftır saten moving scroll olsun draplar satılıyor tieflik hunterlıkta onlardan alırsınız neyse çok yazdım galiba :)

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
danderfluff demiş ki:
arkadaşlar adamlar size bi mastery lvl altnda 2 silah gücünü vermiş birin açmak aptallık olmazmı bence sp farm yapın 2 sinide açın he yani sadece rogue açıcam diyosanız sp farm aralarda yaparsın yetyer ama clerc i de açıcam diyosarnız ki bence rogueler için xbow-dagger-clerc en iiiyapılandırma olur sp farm yapın ilerde bunun faydasını görüceksiniz 80 lvl de farm yaparıs diyosunuzda ozmanda kasmka istemiyeceksiniz 80 omulşunuz saten bence sp farm yapın güzelce sağlam çar isityosanız xbow -dagger- cleric
bard demiş arkadaşlar tamm bard ta saten önemli olan hızlı koşma % 80 e kadar hızlı koşuyonuz ama çarınız sağlm olmadıktan sonra bu oakdarda önemli diil rogue çarların defansarı zayıftır saten moving scroll olsun draplar satılıyor tieflik hunterlıkta onlardan alırsınız neyse çok yazdım galiba :)
Cleric açacak kendi bilir. ben bard diyorum. 2. silahı 80 de açın dedim farkettiysen

Rehberde nerde demişin 80 de açıclak dagger diye resimde biel göstermişin açılmıcak diye yalan konuşma boşuna bide ben zorla cleric açın açıckasınız fln demiyorum fikrimi sölüyorum

Yukarı Alt