Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde

Kod:
iyi bir rogue xbow rehberi açsan iyi olur ben bekliyorum şahsen
bu rehberi eren_baba adlı arkadaşımızın isteği üstüne hazırladım

Yine extraloob.com farkıyla en sağlam çarlardan birinin rehberi, crossbow rehberi, trafımca hazırlanmıştır. Hepinize zevkle incelemeler dilerim

Crossbowun skill leri ne olmalıdır ?
- Resim Silinmiş.

Skill lerimiz üstteki gibi olmalıdır işaretlemediğim skill ler açılacaktır dagger skill lerini açmaya gerek yoktur poison kesinlikle açılacaktır fastbow skilli ((6sıra 2. skill)) sadece sizden kaçanları vurmaya yarar 33 metre vuruş sahası vardır 20 ye kadar kasarken işe yarar yalnıs sonrası için fazla işimize yaramaz

Crossbow un statları nasıl olmalıdır

Crossbow kesinlikle full STR olmalıdır bikaç tane hybird crossobw gördüm ve sadece bi tarafımla güldüm çünkü mag. atak yoktur avrupalılarda int vererek mag. defans sağlayabileceğini düşünenler arkadaşlar var onun için yaptıklarını söylüyolar yalnız STR vererek artacak canımız sayesinde o mag. defansa gerek olmıcaktır

Crossbow ne giymelidir
Crossbow kendi öz giysisi pretectoru giymelidir kesnlikle yatmamak için warrior açıp armor giymeyiniz çünkü rogue un asıl özelliği hızı öldürmüş olursunuz

Yan mastery ne açılabilir ?

Crossbow a yan mastery olarak bard açılabilir ama bunun için sp farm yada sp ticket + premium olmalıdır bard açıldığı takdirde wizardlarla pvp leriniz sırasında ROBE giymek çok uygundur.

BARD açılması takdirde noise ve koşma skill leri mutlaktır. Solo oynuyorsanız sağlam bi guilddeyseniz ve sizden başka bard varsa diğer buffları da açın o size manaverirken sizde bufllarsanız yani 2 buffer olursunuz.

Cleric olmanız takdirde recovery division, heallar, resler en alttaki buff serisi açılacaktır ((int ve str ile başlayan seri)). çok kolay kasılırsınız rahatca party bulursunuz.

Warlock yan mastery durumunda

- Resim Silinmiş.

CaN_KSK ya bu fikir için teşekkürler.Videolar için

viewtopic.php?f=101&t=52274

Crossbowun pvp deki yeri nedir

Crossbow pvp de rakibi yaklaştırmaksızın ölümsüz bir çar olabilir çok iyi item dizilmelidir. çinli Bowculara oranlara çok iyi damage vurur. En iyi damage vuran STR dir. 25 lvl crossbowun 32 lvl wizardı ağlata ağlata yendiğine şahit oldum hem de defalarca :D ÇOK İYİ CRITICAL OLMALIDIR SILAHINIZDA. Tek zorlıcak çar sword shield warrior yada int nukerdır (meteor açıldıktan sonra anca) .

Bi teşekkür yeterlidir arkadşlar :D Soruları olanları cevaplayabilirim. Tek kasarsa 20 lvl e kadar zorlanabilir ama nasolsa 20 lvl kadar her canavardan iyi exp geliyor. İşinize yarasa ne mutlu bana ?!!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
Kısa ve öz çok sağlam bir rehber olmuş kutlarım seni. Xbow char açacaksanız kesinlikle bakmanız gereken bir rehber.

Bir şey eklemek isterim ki bana göre Cleric ve Bard yan mastery leri bize pek katkı sağlamayacak bunun yerine Dagger açarsak daha iyi olur zannımca.

crossbow olmadan levelinin uniquelerinde ve kasarken çok zorlanırsınız
dagger olmadan 15level üstünü kesme hayallerin hiç olmasın 64te 80lik nuker kesen dagger çok gördüm

bencede ikiside açılmadı yan olarakta cleric isabetli olur str int defans bless heal derken cleric şart :lol:

Xbow kasacak kişiler oyunda kasarken Xbow kullansınlar ancak pvp her zmn dagger tercih edilmeli ayrıca yan skill oalarak benim favorim Warior ancak zahmeti çok çok fazla hızlı şekilde 80 olurum diyenler için en iyi seçim Rogue + Bard olur

bannedddd

Buralıyım
RaPLeX demiş ki:
bencede ikiside açılmadı yan olarakta cleric isabetli olur str int defans bless heal derken cleric şart :lol:
Str, int falan bize katkı sağlamıyor bosuna giden sp'ye yazık. Confused

Şimdiki halide çok güzel olmuş abi açtım yeni bir crossbow char senin önerilerini uyguluyorum. Çok sağol abi.

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
eren_baba demiş ki:
Şimdiki halide çok güzel olmuş abi açtım yeni bir crossbow char senin önerilerini uyguluyorum. Çok sağol abi.
önemli değil 20 ye kadar zorlanırsın belki ama inanılmaz zevkli bi çardır crossbow

Kısa ve öz çok sağlam bir rehber olmuş kutlarım seni. Xbow char açacaksanız kesinlikle bakmanız gereken bir rehber.

Bir şey eklemek isterim ki bana göre Cleric ve Bard yan mastery leri bize pek katkı sağlamayacak bunun yerine Dagger açarsak daha iyi olur zannımca.
saolun modum sabitlenmeye değmez mi :lol:

Rehber için teşekkürler arkadaşım.Uyumlu bi char olmuş bard la. Senden bir rehber isteyeceğim.Wizard/Warlock hazırlarmısın? Ayrıca pvp de kullanılabilecek skiller lazım.Warlock la kilitle Wizardla indir gibi.

RoyalFlush

Bilgiliyim
ben yan olarak cleric açacağım ve farm yaptım 28 lvlım şuan 14k sp var daha yapmalımıyım ?.çok sıkıldım :)

bu sp ne kadar yeter bana? ayrıca cleric i 40 tan sonra açacağım

cok guzel rehberler yapıyosun kardesım ılgımı cok cekıyolar ben de senden bı clerıc-wizard rehberi istemistim ama daha yapmadın wizard var ama cleric olarak skil tablosu da gorsem super olur sımdıden cok saol

Yukarı Alt