Yok abi funda siteye ne zaman geldi geleli ilginç şeyler açıyor yahu boşversene isterseler ahahah diye isterlerse puhahah isterlerse zuhahah diye gülerler ilginç yanı burası Trip
Ayrıca şunu söylemek istiyorum ' o eski halinden eser yok şimdi ' makara: makara: makara:

Guathema demiş ki:
Yok abi funda siteye ne zaman geldi geleli ilginç şeyler açıyor yahu boşversene isterseler ahahah diye isterlerse puhahah isterlerse zuhahah diye gülerler ilginç yanı burası Trip
Ayrıca şunu söylemek istiyorum ' o eski halinden eser yok şimdi ' makara: makara: makara:
anlayamadım bro ne demek istediğini :think:

Kitty

Benim her açtığım konuda bi kinaye vardır tabii anlayana eee tabii erkekler düztaban varlıklar olduğundan böyle şeyleri anlamakta güçlük çeker neyse neyse iyi geceler Çağdaş :x

Heather demiş ki:
Benim her açtığım konuda bi kinaye vardır tabii anlayana eee tabii erkekler düztaban varlıklar olduğundan böyle şeyleri anlamakta güçlük çeker neyse neyse iyi geceler Çağdaş :x
Sanada cnm takma kafana iyi geceler. :uyku:

Kai

olduser
Heather demiş ki:
ee,bayanlarda çok meraklı olduklarından böyle saçma sapan topicler açıyor

Kitty

SweetLord demiş ki:
Heather demiş ki:
ee,bayanlarda çok meraklı olduklarından böyle saçma sapan topicler açıyor
teşekkürler

B7B

rank8
Bilmiyorum ama ben direk ahahah diye gülüyorum yani karşılaşırsak bir gün gülünce anlarsın :lol:
2. olarak funda ile msnde bire bir konuşmuş olarak söylüyorum onun aslında böyle davranmasının sebebi eski ortam, eski konular ve eski arkadaşlarına duydugu özlem olarak diye düşünüyorum sadece biraz daha uysal olsa daha iyi olur fakat herkesin yapı meselesi ama gene de biraz daha sakin funda :mrgreen:

Yukarı Alt