B7B

rank8
Metover demiş ki:
Eskilerin gitmesi yenilerin kötü olduğu anlamına gelmez. :curtain:
onu anlatmak istemedim sadece eski muhabbetlerini özlüyo olabilir yani sen 100 kişiyle tanışırsın ama 1'i ile mutlu olursun de mi yani hem bende 2007 den beri burdayım ama herkesin tavrı ve konularında mutlu olmadım yada örnek veriyim ben çok dini bir insanım ( pek değilim ama ) ateist olan bir arkadaşımız konu açtı ben bundan rahatsızlık duydum yani bunun gibi

Kitty

hmmokbay demiş ki:
Bilmiyorum ama ben direk ahahah diye gülüyorum yani karşılaşırsak bir gün gülünce anlarsın :lol:
2. olarak funda ile msnde bire bir konuşmuş olarak söylüyorum onun aslında böyle davranmasının sebebi eski ortam, eski konular ve eski arkadaşlarına duydugu özlem olarak diye düşünüyorum sadece biraz daha uysal olsa daha iyi olur fakat herkesin yapı meselesi ama gene de biraz daha sakin funda :mrgreen:
AMAN TANRIM hislerime tercüman oldun canım benim hep söyledim yine söylüyorum su andaki exlden arkadaş diyebileceğim insan sayısı sınırlı,taş çatlasa 10 tane.lütfen bu yüzden kimse benden sevgi gösterisi,pıtırcıklığı hele hele yalakalık beklemesin.ha tabii diyenler olacak şimdi biraz sus herşeyi söyleme ama ben dobralığım ile tanındım(ve ayrıca dobralığım ve hemcinsim sandığım birine yardım etmek istemem yüzünden ban yedim) fundamentalleyken de böyleydi şimdi de böyle bunu bilsin herkes ayrıca metovercm yaşanmış seyler var ve bu yaşanmış şeylere rağmen insanlar kayıtsız kalıyorsa pek de güvenmemek lazim bilemiyorum
sonuç olarak eski funda ve şimdiki funda dobraydı ama şimdikinin farkı yalnızlığından dolayı agresif olması
xoxo

B7B

rank8
Heather demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
Bilmiyorum ama ben direk ahahah diye gülüyorum yani karşılaşırsak bir gün gülünce anlarsın :lol:
2. olarak funda ile msnde bire bir konuşmuş olarak söylüyorum onun aslında böyle davranmasının sebebi eski ortam, eski konular ve eski arkadaşlarına duydugu özlem olarak diye düşünüyorum sadece biraz daha uysal olsa daha iyi olur fakat herkesin yapı meselesi ama gene de biraz daha sakin funda :mrgreen:
AMAN TANRIM hislerime tercüman oldun canım benim hep söyledim yine söylüyorum su andaki exlden arkadaş diyebileceğim insan sayısı sınırlı,taş çatlasa 10 tane.lütfen bu yüzden kimse benden sevgi gösterisi,pıtırcıklığı hele hele yalakalık beklemesin.ha tabii diyenler olacak şimdi biraz sus herşeyi söyleme ama ben dobralığım ile tanındım(ve ayrıca dobralığım ve hemcinsim sandığım birine yardım etmek istemem yüzünden ban yedim) fundamentalleyken de böyleydi şimdi de böyle bunu bilsin herkes ayrıca metovercm yaşanmış seyler var ve bu yaşanmış şeylere rağmen insanlar kayıtsız kalıyorsa pek de güvenmemek lazim bilemiyorum
sonuç olarak eski funda ve şimdiki funda dobraydı ama şimdikinin farkı yalnızlığından dolayı agresif olması
xoxo
Tamam ama biraz daha sakin ol yani funda o zaman daha iyi bakış açısı sağlarsın. Ayrıca sınavların bitti mi noldu msne gelemiyor musun hala

Kitty

Heather demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
AMAN TANRIM hislerime tercüman oldun canım benim hep söyledim yine söylüyorum su andaki exlden arkadaş diyebileceğim insan sayısı sınırlı,taş çatlasa 10 tane.lütfen bu yüzden kimse benden sevgi gösterisi,pıtırcıklığı hele hele yalakalık beklemesin.ha tabii diyenler olacak şimdi biraz sus herşeyi söyleme ama ben dobralığım ve hemcinsim sandığım birine yardım etmek istemem yüzünden ban yedim) fundamentalleyken de böyleydi şimdi de böyle bunu bilsin herkes ayrıca metovercm yaşanmış seyler var ve bu yaşanmış şeylere rağmen insanlar kayıtsız kalıyorsa pek de güvenmemek lazim bilemiyorum
xoxo

Funda imzayı spoiler içine alsan hem biz rahat ederiz, hemde insanların merak etme duygusunu kamçılayıp daha çok insanın görmesini sağlarsın :P

Kitty

Rahatsiz eden uzun olması mı içeriği mi fikrini almak istiyorum da

İçeriği zaten 1 kere okuduktan sonra önemi kalmıyor, uzunluğu çok göze batıyor. Spoiler içine alırsan zaten insanlar merak edip içine bakar sende göstermek istediğin şeyleri göstermiş olursun. Sen her seferinde imzanı okuyarak mı aşağı yazıyorsun. Böyle düşün. biggrint1

Gülmenin şiddetini belirtiyor bence. Yarıldıysam ben ahahahahhahahahah yazarım ama gülümseyip/gülüp geçtiysem seçenek çok " :lol: :mrgreen: makara: " vs. birini kullanabilirim. Pff gece gece başım ağrıyor zaten düşündürdüğün şeye bak. :P

Yukarı Alt