Savaş resmen başlamış bulunmaktadır Hala boğazından Coca-Cola geçebiliyorsa Hala Mc Donalds'ın hamburgerlerini yiyebiliyorsan hala Marlboro içiyorsan Lanet et kendine Kökenin ne olursa olsun şehitlerimize üzülüyorsan Amerikaya para verip onların Pkk 'ya silah yollamalarına izin verme Toplu boykoT hareketi zamanı hepimiz birlik olalım

Zaten sabahtan beri gerilmişim bide aptal aptal polemiklere girip siz germeyin beni. Üzmeyin beni... Ne olur böle salak saçma çamur atmayın birbirinize gidin özel mesajdan halledin bizde duyarlıyız en az sizin kadar ama oturup beklemekten başka çaremiz yok şu an.

Doğudaki Halk bilinçlenmedikçe Bu iş bitmez. Bu işi halk bitirecek biz bitireceğiz bakın işte en büyük örneği Gaffar Okan Diyarbakır onun sayesinde neleri atlattı neler neler yaptı Ama adamlar biliyor Halk Bilinçlenirse pkk nın biteceğinin adamlar direk suikast yaptılar.. Bu işi Cahil insanları bilinçlendirip yeni projelerle bitireceğiz..

pfffffff

Aileden
evilcemre demiş ki:
LÜTFEN BU KONUYU YADA BENZERİNİ SABİTLEYİN ADMİNLER MODLAR RİCA EDİYORUM DAHA FAZLA ŞEHİT İSTEMİYORUM BEN ARTIK VATANİ GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRELİM LÜTFEN SABİTLEYELİM BU TOPİC i Sad headbang2ft9

arkadaşım internet üzerinden bi zafer kazanılma şansı olsa emin ol biz kazanırız
ama burda sesini duyuramazsın kimseye ok
az bi relax yazılarını büyük yazmanı gerektiren bi durum yok.

tan

rank8
rallici33 demiş ki:
bizim basımızdakiler adam deil her gecen gun sehit veriyoruz nie hale bekliyoruz abd'denmi korkuyoruz ıraktanmı gerekirse hepizi askere alsınlar şu pkk'yı silelim dünyadan simdi milletimiz görsün bakalım secimlerde doğru kişiyemi oy vermişler oy verdiğiniz adamın yaptığı uçak almak zırhhlı araba almak bukadar bu kendisi için!!!
kardesim dusuncelerin dogru degil bunu bil sen ne olursan ol nato üyesisin ve ıraq girmek kolay ama gerisi zor bunuda bil bastakinden memnunum ben senin dedigin gibi baskasına verseydik o başkan olsaydı aynısıda olcaktır bu mevzular tek kişiye bakmaz bunu bil öle konuş bu vatan topraklarında yasıyan ne kadar genc varsa bu olaylara üzülüyodur ve bu güzel topragada kanını vermeye hazırdır tek yapması geren askeri birgin tümünü sokması degil sadece bordoberelileri ıraq sınırından içeri salmasıdır anlıyacan bu işi jandarma yada piyadeler çözemez extraokk

tan

rank8
nadir demiş ki:
besle kargayı s.ksın g*tunu olmuş bu keşke zamanında acıyıpda 200.000 kürdü almasaydık geberselerdi ka*cıklar
arkadaşım benim o kadar arkadaşım var içinde kürt olanıda var ama senin düşüncen çok yanlış senin gibi düşünen çok var ve bilki bu işlerin içinde kürt varsa bu işlere karşı çıkan kürtlerde vardır senin yaptıgın yargısız infaza geçiyo ve bu siteye takılan çokta kürt arkadaşlarımız vardır onlarında kalbini kırıyorsun (her kürt bir tutma hiç bi zaman )

israil 2 askeri kaçırıldı diye filistini darma duman etti bizim 8 askerimiz ortada yok kim verecek hesabını ?

(PKK) denilen warlık hala anlamış deil ...Bu VATANIN bir bütün olduğunu bilmiyorlarki gerekirse bu VATAN uğruna ölmeyi göze alan yiğitler war arkamızda...

ARKADAŞLAR ben evilcemre üyelik ban ymşi 1 haftadır girmediğim halde bi yardım edin nedeni nedir acaba

arkadaşlar hatırlarsanız bi hoca evde mevlüt veriliyomuş ona gitmiş dua okumaya 3 hoca felan mevlüt bitiminde duadan sonra ''IRAKTA ÖLEN KARDEŞLERİMİZE FATİHA'' verdirmişti o hocalarıda hemen hapise şutlamışlardı ne adamlar varya sinir oldum Evil or Very Mad

rallici33 demiş ki:
bizim basımızdakiler adam deil her gecen gun sehit veriyoruz nie hale bekliyoruz abd'denmi korkuyoruz ıraktanmı gerekirse hepizi askere alsınlar şu pkk'yı silelim dünyadan simdi milletimiz görsün bakalım secimlerde doğru kişiyemi oy vermişler oy verdiğiniz adamın yaptığı uçak almak zırhhlı araba almak bukadar bu kendisi için!!!
afferim la bilo ne döktürüyon öle 4 sene sonra doğuda yım gorun beni

silkroadcanları demiş ki:
rallici33 demiş ki:
afferim la bilo ne döktürüyon öle 4 sene sonra doğuda yım gorun beni
:)) yürekli olduğu her halden belli ve bilinen birşey türkiye yi savaşla yıldıramadılar böldüler oda olmadı şimdi bide başımıza pkk yı saldılar yine türkiyeyi bölmeye çalışıyorlar biliyorlarki dünyanın en büyük ve şanlı ordusu türkiyede Cool

Yukarı Alt