Yeter nereye kadar bu hainlik nereye kadar bu ırkçılık nereye kadar bu ayrımcılık Evil or Very Mad Mad
Yeter diyelim artık buna birisi DUR Exclamation desin onca şehitin kanı boşa gidiyor
Yeter bu anlamsız savaş...
Yeter bu PKK'dan çektiğimiz
Idea Exclamation YETER ARTIK YETER Exclamation Idea
bıktım usandım PKK yı başımıza salanlar kahrolsun biz değil
Diyorum ve sözü sizlere bırakıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

BAŞLIĞIN BÜYÜK OLMA SEBEBİ BELLİ VE KÜÇÜLTÜLMEMESİ İÇİN YALVARIYORUM!!!!
ÖNEMSİZ BİR KONU DEĞİL BU TARTIŞILMASI GEREKEN BİR KONU
GEREKİRSE BANLAYIN AMA FORUM KİRLENİCEKSE BÖYLE KİRLENSİN

herkes neden bu forumdakiler gibi bir arada değil... Question ...

ve bişey eklemek istiyorum Bu vatan Bu göklerde dalgalanan bayrak olmasaydı
yabancı ulkelerde bok yaşarlardınız
Atalarımız Demişler (Besle Kargayı Oysun Gözünü).....
anlayan anladı

bizim basımızdakiler adam deil her gecen gun sehit veriyoruz nie hale bekliyoruz abd'denmi korkuyoruz ıraktanmı gerekirse hepizi askere alsınlar şu pkk'yı silelim dünyadan simdi milletimiz görsün bakalım secimlerde doğru kişiyemi oy vermişler oy verdiğiniz adamın yaptığı uçak almak zırhhlı araba almak bukadar bu kendisi için!!!

rallici33 demiş ki:
bizim basımızdakiler adam deil her gecen gun sehit veriyoruz nie hale bekliyoruz abd'denmi korkuyoruz ıraktanmı gerekirse hepizi askere alsınlar şu pkk'yı silelim dünyadan simdi milletimiz görsün bakalım secimlerde doğru kişiyemi oy vermişler oy verdiğiniz adamın yaptığı uçak almak zırhhlı araba almak bukadar bu kendisi için!!!
işte keşke herkes senin gibi düşünse... extrabeer

ben burda ona oy vermeyim buna oy vermeyin demiyorum olanları biliyor herkes ama abd korkusundan kimse bir şey yapamıyor yeter artık yeter
gerekirse dediğin gibi ben de askere giderim bende 5 ömrümün 5 inde şehit olurum ama yeterki bizden sonraki nesil bunu yaşamasın sokağa bile çıkamıyorum sırf ırkçılar yüzünden ben aleviyim sen suni o solcu bu sağcı bu ne ya anlamadım gitti salak saçma olaylar yüzünden insanlar birbirini öldürüyor hergün asker kaybediyoruz neymiş sen solu ben sağcı o böyle sen şöyle diyemi
benim annem suni babam alevi abi sanane yani sırf ülkeyi ayırmak için böle saçma şeyler çıkıyor o laz bu kürt bu türk ne lan bu hepimiz türküz hepimiz bu ülkenin bu vatanın oğullarıyız headbang2ft9 4Ev3R TÜRKİYE 4Ev3R cumhuriyetçilik 4Ev3R atatürkçülük
siyaset bilmesemde gerçekelri herkes biliyor lütfen yazdıklarımı kişisel değil genel olarak değerlendirin

konuyla alakasız özür dilerim ama lütfen bir TÜRK olarak bu topic e girin ve yorumunuzu yapın
viewtopic.php?f=81&t=24188&hilit=
yaymaya çalışıyorum bu topic i lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar teşekkürler
SAYGILAR

şeklinde reklam yapmama bu topic i yaymama yarrdımcı olabilirsiniz geerek msn nikine yazarak gerek başka forumlara yayarak ama lütfen yardımcı olun buda bir vatani görev buda bir yardım rica ediyorum extrabeer

yeter artık yeter...ABD şerefsizleri bize binlerce öteden emir veremiceksiniz artık çünkü bıcak kemiğe dayandı bu bıcak bir gün gelip sizin kafalarınızıda kesecek her gün 2-3 arkadaşımızı 2-3 mehmetcimizi kaybediyoruz onlar hiç bir zaman ölmicek kalbimizde yaşıcak ama bir gün gelecek hesabı sorulacak ...her zaman dedim gibi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ...ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ ...

Yukarı Alt