A

Anonymous

Guest
herkesten farklı yorumlar cıkmıs :lol: bnde blader gıbı dusunuorum 47 olunca bır arkadasla pvp yapıcam sonucu sızlerle paylasırım :lolmuch:

extraloob demiş ki:
lvl 72+dan sonra iş iteme bakar blader tankerdir yatmaz ama yatıramaz glavie crt vurursa üst üste yatırma şansı var kısaca her şekilde glavie %51 önde derim Cool
işte benim kafamı okuyan adam
tamamen katılıyorum

blade ne kesebilio ne kesilio iğrenç bir char bence
cold glavie hem normalde güzel oluyo hemde TBOTla kasarken canavar donduruyo buffları yaparken canavar vuramıyo orasını çok seviyom
bide glavierler çoklu kesim için yapılmış sanki (str için)

full str glavie suanda en ezik kalan charlardan biri oldu yeni pach le birlikte benim fikrim tabi neden derseniz

ice a gelen %50 damageler manadan gitmesi skiliyle beraber int ler 2 dakka boyunca yatmasi imkansiz bi hale geldi we glavienin mag defansininda dusuk oldugu acik we 2 dakka boyunca pure int nin nukelerine dayanmasi baya zor zaten karsidakini kesemicek bir durumda her nekadar glaviede bu skili kullansada daha yuksek damage wuran int ler eninde sonunda glavieyi indiriyor (80 lvl icin konusuyorum) bircok kerwan we pvp den gorduklerimi soluyorum nekadar glavie warsa int ler tarafindan yatirilmakta. onemli olan artik hp diil defans buyuzden glavieler kaybetmeye mahkum

pure int ler ayni ice skili sayesinde cok fazla guclendiler ama bladeler karsisinda halaa caresizler 2 dakka sonra ice bitince direk yatiyorlar zaten bladeyi bi int weya str nin yatirmasi cook zor

blade vs glavieyi dusunursek bitmesi cok zor we uzun surer ama bladenin yatmicagi kesin yatarsa glavie yatar ama kimbilir kac dakka surer :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
EXC123 demiş ki:
full str glavie suanda en ezik kalan charlardan biri oldu yeni pach le birlikte benim fikrim tabi neden derseniz

ice a gelen %50 damageler manadan gitmesi skiliyle beraber int ler 2 dakka boyunca yatmasi imkansiz bi hale geldi we glavienin mag defansininda dusuk oldugu acik we 2 dakka boyunca pure int nin nukelerine dayanmasi baya zor zaten karsidakini kesemicek bir durumda her nekadar glaviede bu skili kullansada daha yuksek damage wuran int ler eninde sonunda glavieyi indiriyor (80 lvl icin konusuyorum) bircok kerwan we pvp den gorduklerimi soluyorum nekadar glavie warsa int ler tarafindan yatirilmakta. onemli olan artik hp diil defans buyuzden glavieler kaybetmeye mahkum

pure int ler ayni ice skili sayesinde cok fazla guclendiler ama bladeler karsisinda halaa caresizler 2 dakka sonra ice bitince direk yatiyorlar zaten bladeyi bi int weya str nin yatirmasi cook zor

blade vs glavieyi dusunursek bitmesi cok zor we uzun surer ama bladenin yatmicagi kesin yatarsa glavie yatar ama kimbilir kac dakka surer :lol:

Katılıyorum extraokk

Bnm Bir tane Char vardı Hybrid İle beceremdim 45 lwe 45 lwl blader kapıstım Ama Yatırmayordu charı Sword+Kalkan O lwlde Sahqarmı kaça kAÇA kESİordum Ama Hiç Unutmam O blader Beni Yatıramadı Razz

45 lvl de hicbisi belli olmaz blade 69 dan sonra guclenir 68 deki 2 li batirma olmadan blade tam bir noob ama 69 dan snra kral oldur :lol:

sen heralde hic pvp yapmadin :lol: skili kullanmakla ne alakasi war biri yatir batir wurur paso diyeri soul spear soul + soul spear emperor + ghost spear mars wurur baska skillmi war da kullanmayi bilcek zaten 80 olan adam charini kullanabilir emin ol sen :lol: ama sole bisi war bi glavie asla bi bladeyi kesemez assla hemde imkansiz bisi ayni lvl olduktan sonra. glaviede sun olsa bile bladeyi kesemez emin olun buna 1100 phy defans war we 680 li bi phy defans werio ironnwall shlield + ice a yeni gelen skill %40 %50 az damage yedirtiyo + blocklari saymiorm bilke zaten glavie 4 kere ust uste wurursa kendiini dunyann en sansli insani saymasi lazm cunku paso yere yaticak 2 kere 3 kere ust uste yerlere dusucek bole bi durumda nolursa olsun yatiramaz ayni sey butun charlar icin gecerli en saglam yapilandirma we yatmayan yapilandirma bladedir

BEnce Sence Die bi olay yok 80 lvl bladerim fireyim karşımda 80 lvl glaiver var cold bitmedi abi yarım saat savaştık pot savaşı abi :) Blader Tanktır Ölmez Öldürmez :lol: bu durumda bu pvp bitmez tabi silahı sunsa bişi diemem.. :lol:

Jigsaw

Aileden
Tabii ki Glavie alır. Gerçi herkes herkesi alabilir iteme ve yeteneğe bakıyor mesela o blader'ın 1milyar parası vardır 200 tane fogs stone alıp %100 cold reduce yapmış olabilir. Ama herşey NPC olduğunda Glavie ruleez!

Jigsaw demiş ki:
Tabii ki Glavie alır. Gerçi herkes herkesi alabilir iteme ve yeteneğe bakıyor mesela o blader'ın 1milyar parası vardır 200 tane fogs stone alıp %100 cold reduce yapmış olabilir. Ama herşey NPC olduğunda Glavie ruleez!
------------------------------------------------------------
evet kesinlikle doğru glavier daha üstündür.Hem glavierin stunları bladenin yatır batırlarıyla kıyaslanmaz bile.ben 3 soul spear serisiyle adamı 3kere üst üste stun yaptığımı hatırlıyorum.böyle bir durumda blade kurtulamaz.hem glavier yere yattığında eline sağlam br li bir kalkan aldığından yapılacak 3 vuruşun biri block extraokk Yani bence glavier Rulezzzzz kahvekeyfi

68den sonra full str fire blader rulezZZzz hihih:D (skiller max olarak ele alıoruz,68de 68batırını 63yatırını acamamıs bladerden bahsetmiom hihiihih)

47 lvl de glavie yener cunki hicbir skill acilmamistir bladede ama 80 e gelince full farm we itemler ayniysa blade alir %100 kendimden biliyorum 7 gap olmama we +5 bladem olmasina ramen 11 k crit yiyo benden glavieler 3 lu statuse giren bi glavienin olmekten baska hicbir sansi yoktur Wink (pvp yaptigim kisiler bilir beni Excrea Alexander. karsima ciksn bi glaviede goriyim :lol: )coldunda hicbir etkisi yoktur pvp de %100 resistance war herkezde gereksiz birr skilldir cold imbuesi ben daha donan bir insan gormedim :lolmuch:

Excrea demiş ki:

75 lv full inte snow sheildi olmasına rağmen Soul Spear Soul ve Soul Spear Truth ve Ghost Spear Mars Skillerini Kullanarak Öldürdüm...

Yukarı Alt