A

Anonymous

Guest
arkadaslar bn bısı merak edıorum buz glavieyle -fire bladerın pvpde kım alır acaba butun ıtemler ve weaponlar aynı ona gore dusunun...aynı lvl mesela 47 (set tamamlanınca yanı)yorumlar?????

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alternatifsiz cold - glavie alır özellikle düşük lvl larda blader çok pasif lakin lvl 72+da işler değişir zorlaşır.

SinSiGirl demiş ki:
ne diyonuz ya glaveyemii dönsem yol yakınken ölümsüz char die blader oldum glave alı diyolar
47 lvlde glavye alır 72+ oldugunda elinde sosun olmayan birinin bladeri yatırması imkansız gibi bişe

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 72+dan sonra iş iteme bakar blader tankerdir yatmaz ama yatıramaz glavie crt vurursa üst üste yatırma şansı var kısaca her şekilde glavie %51 önde derim Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stardrache biraz daha büyük harfle yazarsan sro üzerine hiçbirşey birlmiyorsun yaftasını altına yapıştırcam :lolmuch: :mrgreen:

StarkDrache

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
stardrache biraz daha büyük harfle yazarsan sro üzerine hiçbirşey birlmiyorsun yaftasını altına yapıştırcam :lolmuch: :mrgreen:
Arkdaşım sana Yaptıgım pvp'nin videosunu yollayam. Ben Blader karkterimle str-glavie bir çara dalamam oda bana dalamaz çünkü o pvp bitmez adeta pot savaşı olur Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamamdır yaftayı yedin gözümde keyfine bak artık ben öğrendim ne olduğunu Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
Arkaşlar Mantklı olun ;

Blader ; Defans Çok Yüksek Atak çok Düşük
Cold-Glavie ; Attack ortalama defans ortalama.

Bu Durumda 2 Build Birbirini Yatıramaz a belki yatırır oda 1 değil bir çok iteme bakar Wink

BuuRa demiş ki:
arkadaslar bn bısı merak edıorum buz glavieyle -fire bladerın pvpde kım alır acaba butun ıtemler ve weaponlar aynı ona gore dusunun...aynı lvl mesela 47 (set tamamlanınca yanı)yorumlar?????
Bütün itemler ve silahlar aynı özlellikte olursa kaç lvl olursa olsun pot savaşı olur...

StarkDrache

Bilgiliyim
cNeyT demiş ki:
BuuRa demiş ki:
Bütün itemler ve silahlar aynı özlellikte olursa kaç lvl olursa olsun pot savaşı olur...
Cnyt sen bari Anla bir iki item bu savaşın kaderini değiştirebilirmi :mrgreen:

İtemler arasında farklar olursa tabi ne olcağı belli olmaz. Blader de alabilir Glavierde. Ama Konuyu açan itemler ve silahlar aynı özellikte olursa sonuç ne olur demiş. Bende Berabere olur derim Wink

StarkDrache

Bilgiliyim
cNeyT demiş ki:
İtemler arasında farklar olursa tabi ne olcağı belli olmaz. Blader de alabilir Glavierde. Ama Konuyu açan itemler ve silahlar aynı özellikte olursa sonuç ne olur demiş. Bende Berabere olur derim Wink
Aynn Böyle Düşünüyor ve sana katılıyorm yanlız birkaç arkdaş 1 iteme bakar diyince ........... biraz şaşrdım üstüne bide bana sro'dan anlamıyorsn flan dediler halbuki kendileri anlamıyor Exclamation

Yukarı Alt