Oyuna ilk basladigimda cok karisik gelmisti ama rehber tarzi bisi bulamadim . Istedigini sor yardimci olmaya calisirim elimden geldigi kadar.​

Takımı
Galatasaray
Aynen ustune geldiginde havada 3 saat animasyon yapip hau hua sesleri cikarip ucuyor sprintlesen daha hizli gider

Öyle deme 45 E. Fleet dungeonunda onlar baya baya işe yarayacak :D Görürsün sonra sprintlesen gidemeyecegin yerler var ^^

Takımı
Fenerbahce
Atak oranları aynı seviyede derken silah unsurunu gözettim. Atack power = skill uyumu ortaya zaten bir balance çıkarıyor. Örneğin blade dancerda sağlam bir komboyla damage atabiliyorken kungfumaster bunu absorbe edebiliyor. Ve kendi kombosunu yedirebilirse en az bd kadar vurabiliyor. Bahsettiğim şey tamamen pc başında oturan arkadaşla ilgili. Ne kadar iyi olursan o kadar sağlam durursun. Sadece summonerda artı bir avantaj kedi ile sağlanır. Diğer türlü eşitliği bozacak kadar ne item takabilirsin nede + basabilirsin . Yani silkroadda adam gelir sana +15 staff ile beynine vurur tek atar olayı bunda malesef yok. Çoluk çocukla uğraşmıyacağız demek oluyor bu :) .

Doma$no

Başladık 4 kişi highland gate serverına hiçbirimizin oyunla ilgili bilgisi yok her türlü bilgiye ve yardıma açız :D

Keylerinizi ve unsealcharminglerinizi boşa harcamayın :)) Sordukça yardımcı olurum.

Takımı
Galatasaray
sarkolata ekle @peihai , ben de hiçbir şey anlamadım ama yardımcı olmaya çalışırım

Bu unsealing charm ve keylerinizi boşa harcamayın diyorsunuz da silah necklace vs basmak için gerekiyor. Aynı cave e 4 kere girdim, dagger hariç her silahtan 5er tane çıktı -.-
Haberim yoktu bu olaydan 20lvl olmuşum daha 3 lvl silahla niye dmg vuramıyorum diyorum.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Brilliant keyler haric cokta önemli degil alirsiniz marketten en kotu. Arkadas olarak oynuyorsaniz biri meslek olarak
EARTHSEERS&SİLVER CAULDRON biri
MERRY POTTERS&SOUL WARDENS digeri de RADİANT RİNG&FORGEKEEPERS olur baska arkadasiniz varsa ACQUİRED TASTE konusundada o destek olur. Birbirinize yarayacak itemleri uretir ucretsiz verirsiniz. En para eden itemleri uretip satar parasini paylasirsiniz.

Takımı
Fenerbahce
Ruro haklı. Meslek konusunda mutlaka paylaşım yapın. Zincir olarak en basiti ve para kazanmanıza da yardımcı olacak olan Merry Potters, Green Thumb, Soul Warden ve yanında Tree. Unsealing charmlarınız ve keylerinizi harcayın bir skntı olmaz . 45 oldukdan sonra zaten hemen hemen bütün daily questlerde anahtar ve charm bulabilirsnz. Ama briliant keylerinizi mümkün mertebe kullanmamaya çalışın. Silah sistemi sandığınızdan daha uzun.

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Oww silah daha cook gelisecekmis. Ben forgekeeperim saniyorum ki cok ileri seviyelerin uretim disinda elde etme sansi yok.artik oralarda para kazanicam heralde

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Yamadan sonra benim oyun acilmiyor 6 haneli sfreyi yaziyorm kapaniyor oyun. Galiba oyun benim icin bitti.i3 330m ile bu kdr sanirim

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
oh bunu duymak güzel oldu.severek oynuyorum.günde 2 3 saat iş sonrası kafa dagınıklıgı

An itibariyle sinirle oyunu sildim. Arkadaşlar size tek söyleyecegim sakın ola bm oynamayın. Kendinizi silkroadda boss karşisinda solo kalmiş bard gibi hissedersiniz. Mushini bm ile bitirmenin imkanı yok... İyi eğlenceler

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Oyuna sonradan girebildim. Ben 1 saatlik surem vardi iyku oncsi ne var ne yok pek bakinamadim. Ztn daha 45 de deglim. Neler geldi gul kutusu falan verdi mesela.

Takımı
Fenerbahce
:D hahahahahaha .. BM ile Bard benzetmene hasta oldum :D BM pişmanlıktır diyenlerde var, çok iyi oynayanda var. Mushin towerda 4.kata çıktım sonra ilerlemedm bıraktm. Kungfumaster bana göre oyundaki en eğlenceli ve zevk veren karakter. Tavsiyemdir. Oyuna şmdilik hangmoon level geldi. Yani 45 den sonra 5 hangmoon leveli var. Geliştirmeler gayet güzel olmuş. Ayrıca pvpde rank sistemi geldi. Artık sıralamalarda ismimizi görebileceğiz.

Yukarı Alt