ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Yeni warlock geliyor arkadaslar bilgisi olan var mi. Önceki yabanci serverlarda gormus kisiler yazabilir mi nesi iyi nesi kotu

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Hao District ama warlock acarsam baska servera da geçebilirim bazen cok kasiyor

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Burada da guzel insanlar var yardci oldular anlattilar bazi seyleri. Bilemiyorum bu yuzden helallesip gecebilirim de kalabilirim de gecersem ulasirim ama

Doma$no

Gençler ben hala nelerin satılıp satılmayacağı konusunda bilgisizim 1 aydır girmiyodum zaten warlock geldi diye girdim zaten öğrenememiştim pek.Bu sealed copper gauntlet olsun sealed forest ring olsun bunları satmalı mıyım

Master Pack aldığım halde biraktim :( Anlık ping zıplamalarıyla oynanmıyor.

Doma$no

Bu yeni patchden sonra ise; optimizasyon fixlemesi gelcekmiş galiba ben bilgisayarım çok iyi olmadığı zaten muhteşem performans alamıyorum ama bir yerde öyle okumuştum . Öyle vakit geçiriyoruz işte :) Bir rank amacımız yok eğlenmeye bakıyoruz arkadaşla daha çok öğrenmeye çalışıyoruz şuanlık 42 olduk

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
hala oynanıyor ama bırakan çok oldu. sürekli ve seri gelen büyük güncellemeler vs vs. artık para pul yatıran dahi çekti gitti. hileciler kol geziyor. faction arena da soulstone bölgesinde ışınlananları göremk mümkün. daha tonal şey var bende zevkine takılıyorum warlockum var 50 hm8 560 ap şuan. arenaya pek girmiyorm çünkü küfür edip sinir oluyorum gerek yok. zevkimi pve oynayarak alıyorum. P2W her oyunda var ama pve için ödeme yapmana gerek yok. şuan 500 ap ile dönülemeyen dungeon yok. he 4 lü asura tabiki de dönülmez :D ama zevkine her türlü oynarsın. keyfine bak kimseyle göbek bağın yok sonuçta benim bütün clanım bıraktı ben devam. canım sıkılınca bırakırım bea :D

Doma$no

Bunca sene para verilip üstün olunan silkroad oynadık bu oyunda en azından o kadar bariz bir şekilde üstünlük yaratmıyor para. @ruro hangi serverdasın?

Yukarı Alt