Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 39 22,0%
  • Berabere biter

Votes: 5 2,8%
  • ManU kazanır

Votes: 133 75,1%

• Total voters
    177
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Apollon demiş ki:
82' Son umudumuz Nihat Kahveci birazdan oyuna girecek.
o dengesiz nihat girse ne girmese ne yapdıgı yada yapabildigi birsey yokki ezigin :@ :confused1:

işte bu yoruma deliriyorum ulen adamı deli paraya sattınız adam ispanyanın şöhreti oldu ki 6-7 yıl top oynadı şimdi 30 yaşında buraya geldi gördüğü muamele bu nihatta kusuru aramayın lütfen asıl kusur hocada ve takımdaki diğer varoş oyuncularda adamı oynatacak paslar atılmazsa nihat süperman mi ki show yapsın :oldie:

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
Apollon demiş ki:
o dengesiz nihat girse ne girmese ne yapdıgı yada yapabildigi birsey yokki ezigin :@ :confused1:

işte bu yoruma deliriyorum ulen adamı deli paraya sattınız adam ispanyanın şöhreti oldu ki 6-7 yıl top oynadı şimdi 30 yaşında buraya geldi gördüğü muamele bu nihatta kusuru aramayın lütfen asıl kusur hocada ve takımdaki diğer varoş oyuncularda adamı oynatacak paslar atılmazsa nihat süperman mi ki show yapsın :oldie:
Tabata ya verilen o para yazık.
Nihat mı Tabata deseler Nihat derim...

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
Apollon demiş ki:

suc tabiki sadece nihatta degil hocadada var suc ama aptal herif 1 ay askere gitti geldi top oynamayı unuttu.insanlıkdan cıkmıs bencil bencil sahada gezip duruyo.her macında en az 5 kere ofsayta giriyo böyle futbolculukmu olur.verdigimiz paraya yazık

Yukarı Alt