Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 39 22,0%
  • Berabere biter

Votes: 5 2,8%
  • ManU kazanır

Votes: 133 75,1%

• Total voters
    177
İnönü'de zorlu gece
Ligde kötü günler geçiren Beşiktaş, bugün Avrupa'nın en zorlu organizasyonuna yelken açacak. Siyah-beyazlılar, Şampiyonlar Ligi B Grubu ilk maçında son 2 yılın finalisti Manchester United'ı konuk edecek.

Avrupa Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda yer alan Beşiktaş, grubundaki ilk maçını bugün İngiltere'nin Manchester United takımıyla yapacak.
Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon ilk heyecanını Manchester United karşısında yaşayacak siyah-beyazlı takım, mücadeleyi kazanarak grup maçlarına iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor.
Beşiktaş ile Manchester United arasındaki karşılaşma, bugün BJK İnönü Stadı'nda saat 21.45'te yapılacak. Siyah-beyazlı takıma konuk olacak İngiliz takımı ise bu karşılaşma için pazar akşamı İstanbul'a gelmişti.
Beşiktaş, İngiliz devi Manchester United'ı kendi sahasındaki maçta mağlup ederek bu sezonki ilk Şampiyonlar Ligi maçını galibiyetle tamamlamak istiyor.
Bu arada gruptaki diğer maçta ise Almanya'nın VfL Wolfsburg takımıyla Rusya'nın CSKA Moskova ekibi Almanya'da karşı karşıya gelecek.

HAKEM İTALYAN

İki ekip arasındaki bu önemli mücadeleyi İtalyan hakem Nicola Rizzoli yönetecek.
Rizzoli'nin bu önemli mücadelede yardımcılıklarını Nicola Nicoletti ve Renato Faverani yapacak. Andrea Gervasoni ise karşılaşmada dördüncü hakem olarak görev alacak.

SON DAKİKA SÜRPRİZİ RÜŞTÜ

Zorlu Manchester United maçı öncesi Beşiktaş'ta son antrenmanda sağ kulak zarında zedelenme olan Rüştü'nün oynayamayacağı bildirildi.
Deneyimli kalecinin yaklaşık 3 hafta forma giyemeyeceği öğrenilirken, siyah-beyazlı takımda, diğer bütün oyuncuların maça hazır olduğu öğrenildi. Sezon başında ameliyat olan İbrahim Toraman'ın ise takımla birlikte çalıştığı ve teknik direktör Mustafa Denizli'nin tercih etmesi halinde oynayabileceği bildirildi.

MUHTEMEL 11'LER
Beşiktaş'ın mücadeleye Hakan, Ekrem, Sivok, Ferrari, İsmail (İbrahim Üzülmez), Holosko (Serdar Özkan), Ernst, Fink, Tello, Tabata (Yusuf) ve Bobo muhtemel 11'yle çıkması bekleniyor.

Şampiyonlar Ligi'nde son 2 yılın finalisti ve 2007-2008 şampiyonu Manchester United'ın muhtemel 11'i ise şöyle; Foster, O'Shea, Ferdinand, Vidic, Evra, Fletcher (Valencia), Scholes, Anderson (Park), Giggs (Nani), Berbatov, Rooney.

GRUPTAKİ DİĞER MAÇLARI

Siyah-beyazlı ekip, Manchester United karşılaşmasının ardından grubundaki iki maçı üst üste deplasmanda yapacak.
30 Eylül'de Rusya'da CSKA Moskova ile karşı karşıya gelecek siyah-beyazlı takım, 21 Ekim tarihinde ise Almanya'da Vfl Wolfsburg maçına çıkacak. Alman rakibini 3 Kasım'da İstanbul'da konuk edecek Beşiktaş, 25 Kasım'da deplasmanda Manchester United ve 8 Aralık'ta kendi sahasındaki CSKA Moskova maçlarıyla grup mücadelesini tamamlayacak.​

ezük bjk kesin yenilecektir...daha süper ligde bi halt yapamadılar bide man utd yimi yencekler...

ManU tartışmasız maçın favorisi bjk'nin bu ileride ki atak organizasyonları ile onlara bir süpriz yapması imkansız zaten. :roll:

umarım ikinci bir şok yaşatmaz bize beşiktaş
ülke puanı açısından ve ülkemizin takımı olmasından dolayı kalplerimiz bjk ile :byes:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Az önce Hamza'nın mesajı silinmiş sanırım. Ben belirteyim o zaman. 8-0, 9-0 tarzı alaycı konuşmalar olursa o konuşmayı yapan kişi üyeliğini unutsun :wink1: İster moderatör ister user hiç fark yapmaz.

Wax Whine demiş ki:
Az önce Hamza'nın mesajı silinmiş sanırım. Ben belirteyim o zaman. 8-0, 9-0 tarzı alaycı konuşmalar olursa o konuşmayı yapan kişi üyeliğini unutsun :wink1: İster moderatör ister user hiç fark yapmaz.
Önce yazdım ama sonra milleti kısıtlamayım dedim ama yorumları görünce keşke silmeseydim dedim ama yeniden hatırlatmış oldun sende. Lütfen o güzel(!) yorumlarınızı kendinize saklayın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
anketler acı gerçeği sergiliyor MANU paramparça edecek ahahahaha :twisted: :lol:

Yukarı Alt