Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Maxtech demiş ki:
Oyum snn dir abi uluslar arası yarışmaya kalırsan 1-2 alman dövmeden gelme pls :P

asyaya gidiyoruz philipiniesss rulezzzz :twisted: :mrgreen:

latife bir yana kore şansım yüksek tek amacım joymax ile roportaj yapmak ve sronun geleceğini konuşmak bir de sorularını iletmek güzel bir iş olacaktır benim gitmem her iki taraf için.

üyelik almadan oy verilmiyor.

ya allahını seversen iyi oyuncu deilsinki seni seçelim. silkroadı bilen ne manyak oyuncular var. onlar varken seni seçicez ölemi. ? lol . oy vericegim en son kişi sensin

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ben vermeye çalışıyorum da bir türlü beceremiyorum ne dandik bi oylama bu :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
M@trix demiş ki:
ya allahını seversen iyi oyuncu deilsinki seni seçelim. silkroadı bilen ne manyak oyuncular var. onlar varken seni seçicez ölemi. ? lol . oy vericegim en son kişi sensin

ne gereği var ki bu yorumu yapmaya oylama yapmazsın topice girmezsin olur biter en iyi ben seni süresiz banlayayım sen bu sitede de takılma :wink1:

edıt: ARKADAŞLAR OY VERMEK İÇİN İLK ÖNCE SİTEYE ÜYE OLMANIZ GEREKİYOR!!!ÜYE OLDUKTAN SONRA OY VERME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ....
BİRLİK OLUP OKANI GÖNDERELİM

ARKADAŞLAR OY VERMEK İÇİN İLK ÖNCE SİTEYE ÜYE OLMANIZ GEREKİYOR!!!ÜYE OLDUKTAN SONRA OY VERME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ....

ARKADAŞLAR OY VERMEK İÇİN İLK ÖNCE SİTEYE ÜYE OLMANIZ GEREKİYOR!!!ÜYE OLDUKTAN SONRA OY VERME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ....

Yukarı Alt