Leo

rank8
Okan abi sana 5 değil 150.000.000 puan feda olsun ama nasıl yapacağız bu işlemi :?: Ordaki 5 tane tik işaretinin sonuna tıklıyorum.Tekrar aynı sayfa açılıyor.Açıklarsan iyi olur.. :wink1:

Midbroke

Bilgiliyim
ironEyE demiş ki:
Midbroke demiş ki:
ironEyE demiş ki:
bnde oy vercem önce bi gamesultana üye olayım...

bide 18 yaş sınırı yoksa bnde çoooooook gitmek istiyom hayatım boyunca hep kore ye gitmek istedim :mrgreen:
lol.
ndn güldüğünü sorabilirmiyim çok sıradan bi soru sordum yaş sınırı var mı diye :wink1:
yaş sınırına gülmedim biraz daha düşün bulursun . '' lol '' .

hay bn böle işin varya şimdi bişi dicektimde...

- Resim Silinmiş.

mahkemeye gidip yaşımı 3 yaş büyültmek vardı şimdi yha neyse :x :( :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herkes üye olacak geçerli bir şekilde ve öylece üyelikleri onaylandıktan sonra beni oylayabilecekler.

extraloob demiş ki:
herkes üye olacak geçerli bir şekilde ve öylece üyelikleri onaylandıktan sonra beni oylayabilecekler.
Okan abi mail ve şifremi tam giricem sayfa kapanıyor.Oy veremiyorum :|

Midbroke

Bilgiliyim
ironEyE demiş ki:
@Midbroke
merak etme sırf kore ye gitmek için katılmıyorum yarışmaya ne demek istediğimi anladın heralde :wink1:
Hep koreye gitmek istemişimdir yazmışsın . Ben ona güldüm . Ayrıca açıklamak zorunda da değildim ama neyse .

valla bu biraz hile(adilik ve şerefsizlik) olcak ama çoğu site hak etmeden sadece arkadaşlarından oy ver melerini istiyo ve bunun meyvasını çokk ça yiyo bunun la yarış etmek için modem in kablosunu çkara 5-10 sn bkle sonra tekrar tak ip değişiyo ve kendine defalarca oy verebiliyosun dediğim gibi bu hasız bir kazanç diyosan arkadaşları üzerinden geçinenleri düşünürsen bence az bile sadece bi fikir diii :D:D:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben zati o kadar ciddi olarak istemiyorum olayı tek düşüncem joymax ile görüşebilmek olmazsada sorun değil zati yakında onlar davet ederler beni.

Yukarı Alt