Haberleşme okuyorum, günde yüz kere rate kelimesi duyuyorum. Bit rate: bit hızı.
Bu yorumlarınızla o gruptan olduğunuzu açıkladınız gülün bakalım gülün :D bende gülüyorum ne güzel hep beraber gülüyoruz :D

UnDeFeateD demiş ki:
Haberleşme okuyorum, günde yüz kere rate kelimesi duyuyorum. Bit rate: bit hızı.
Bu yorumlarınızla o gruptan olduğunuzu açıkladınız gülün bakalım gülün :D bende gülüyorum ne güzel hep beraber gülüyoruz :D
Attack Rate = Saldırı Oranı demektir. Hatta sro yu Türkçe ye çevirirsen bunun doğru olduğunu görürsün.
Bende yabancı dil okuyorum ve benim önüme böyle bir kelime çıksa Saldırı Oranı yada Saldırı Yoğunluğu diye çeviririm.

Takımı
Galatasaray
Attack rate saldırı hızı mı ya komik olmayın xD

Oran ın ingillizcesi Ratiodur. Bunuda sözlükten değil mesleğimden biliyorum. Signal Noise Ratio : Sinyal gürültü oranı.
bi diğer örnek block ratio: block oranı.
Bit rateyede bit oranıdır diyosanız bu kastettiğim bit böcek olan bit değildir 8byte bnary veriye 1 bit diyoruz biz.

UnDeFeateD demiş ki:
Oran ın ingillizcesi Ratiodur. Bunuda sözlükten değil mesleğimden biliyorum. Signal Noise Ratio : Sinyal gürültü oranı.
Bit rateyede bit oranıdır diyosanız bu kastettiğim bit böcek olan bit değildir 8byte bnary veriye 1 bit diyoruz biz.
Biliyorum canım kardeşim bit in ne demek olduğunu. Neyse fazla uzatmayalım, attack rate hızlı vurmayı fln sağlamaz, sağladığı şey vuruşunuzun silahınızdaki phy yada mag attagın büyük kısmına daha yakın olmasınıdır.

Takımı
Galatasaray
UnDeFeateD demiş ki:
Şimdi bak güzel kardeşim,
1. bnary değil binary bu
2. sen ses terimlerindeki rate ile oyundaki rate'i karıştırma.
3. senin aklın mantığın alıyormu hızlı vurma olayını ? nasıl hızlı vuruyor ? skilli 1.1x hız ile mi basıyor ne yapıyor ? yada ne bileyim strong bowu elinde 3saniye yerine 2saniye mi tutuyor?

Ses terimleriyle alakası yok. Bit Rate 1 saniyede gönderilen bit sayısıdır ve birimi bps(bit per second)dir. Bir tuşada eksik basmam binary'i oktal'ı desimali' hexadesimal'i ve dahasını bilmediğim anlamına gelmez. Tabiki alıyor. Bu oyunda o hızı yavaşlata skillerde var hadi inkar et dull ve frozeen skillerini? Bişeyi düşüren varsa arttıranda vardır.

attack rate vurma hızınızı yükseltmez, maximum damage'nize yaklaşmanıza yardımcı olur.

NOKTA.

Son bişey: saldırı oranı diye geçen attribute stonelerle değiştiriler değer sizin dediğiniz şeyi etkiliyor olabilir. Fakat silaha strikes bastığınızda saldırı oranının karşısındaki değerde bir değişiklik olmaz. Aksine Durabilty karşısında yazan değer master tabletinin verdiği blue ile değişir.

Bellki söyleyecekleriniz bitti ve dediklerinizi kanıtlayacak ve destekleyecek şeylerinizde yok öyleyse ben yatıyorum. İyi geceler yarın görüşmek dileğiyle :uyku: cicioe2 :muck:

UnDeFeateD demiş ki:
Son bişey: saldırı oranı diye geçen attribute stonelerle değiştiriler değer sizin dediğiniz şeyi etkiliyor olabilir. Fakat silaha strikes bastığınızda saldırı oranının karşısındaki değerde bir değişiklik olmaz. Aksine Durabilty karşısında yazan değer master tabletinin verdiği blue ile değişir.

Bellki söyleyecekleriniz bitti ve dediklerinizi kanıtlayacak ve destekleyecek şeylerinizde yok öyleyse ben yatıyorum. İyi geceler yarın görüşmek dileğiyle :uyku: cicioe2 :muck:
dikkatli bak, strikes stone eklersen attack rating değişir.

tekrarlıyorum, lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

beyler oyunu turkce acın chn chardakı bow skılelrınde kuşlar var ya attack rate veren onu bı okuyun . atak hızınızı arttırır yazıyo

mc_gregor demiş ki:
beyler oyunu turkce acın chn chardakı bow skılelrınde kuşlar var ya attack rate veren onu bı okuyun . atak hızınızı arttırır yazıyo
oyunu türkçe oynama, çeviriler çok kalitesiz ve yanlış.

ingilizce oyna belki aklında 2 kelime kalır, işine yarar :P

Cryolite demiş ki:
mc_gregor demiş ki:
oyunu türkçe oynama, çeviriler çok kalitesiz ve yanlış.

ingilizce oyna belki aklında 2 kelime kalır, işine yarar :P
Hee bizim çok yarıyo :mrgreen:

yabi atak rate hıc olmasada 500k vuruyosun ama 300 k 400k da vuruyosun atak rate yuksek olunca yıne maxsimum 500k vuruyosun ama vurusların 500e daha yakın yanı 350 450 mı oluyo? cnkı denedım maxsimum 35,160 vuruyordum atak rateyı dusurunce cıakrtınca dresten falan yıne aynı 35,160 vurdum ve bu oranın sayısı degısmedı

Takımı
Galatasaray
mc_gregor demiş ki:
yabi atak rate hıc olmasada 500k vuruyosun ama 300 k 400k da vuruyosun atak rate yuksek olunca yıne maxsimum 500k vuruyosun ama vurusların 500e daha yakın yanı 350 450 mı oluyo? cnkı denedım maxsimum 35,160 vuruyordum atak rateyı dusurunce cıakrtınca dresten falan yıne aynı 35,160 vurdum ve bu oranın sayısı degısmedı
Bak şimdi . Silahının atk.'ı 5000-10000 ( örnek olarak hepsi )
Kuş kapalıylen ;
7000
5000
6000
9000
8000
1000
Kuş açıkken ;
8000
7000
10000
8000
9000
8000
9000
Vurursun. Bayağı basit bir örnek oldu inş. anlarsın. biggrint1

yukardaki arkadaşın özetini geçmeye çalışayım (daha ne kadar basit olabilirse artık :mrgreen: )

attack rating vurabileceğiniz en çok damageyi daha sık vurmanızı sağlar.

guzel anlatmısınız arkadasım tesekkur ederım tek tek fakat saatlerce ızledım gordum maksimum vurabılıcegım 10.000 dıyelım kus acık olsada kus kapalı olsada her halukarda 10.000 vuruyo ve sıklıgında hıc bısey farketmıyo oyunda tek bunu acık acık goremıyorum.

mc_gregor demiş ki:
guzel anlatmısınız arkadasım tesekkur ederım tek tek fakat saatlerce ızledım gordum maksimum vurabılıcegım 10.000 dıyelım kus acık olsada kus kapalı olsada her halukarda 10.000 vuruyo ve sıklıgında hıc bısey farketmıyo oyunda tek bunu acık acık goremıyorum.
abicim kaç kere anlattık, senin 10.000 vurma İHTİMALİNİ yükseltir attack rating, 11.000 vurdurtmaz

Yukarı Alt