Takımı
Galatasaray
mc_gregor demiş ki:
guzel anlatmısınız arkadasım tesekkur ederım tek tek fakat saatlerce ızledım gordum maksimum vurabılıcegım 10.000 dıyelım kus acık olsada kus kapalı olsada her halukarda 10.000 vuruyo ve sıklıgında hıc bısey farketmıyo oyunda tek bunu acık acık goremıyorum.
Demek ki atk. rating zaten çok yüksek :lol:

şimdi buraya PARRY RATİO ne işe yarıyor kafam çok karıştı diye başlık açayım mı :P

atak rate =vurus oranı / parry =savusturma ..... savusturması cok olana miss vurursun ,vurus oranı daha cok olursa miss vurma şansını düşürür.. ben böle biliyorum...Yardımmım dokundaysa ne mutlu bana [horny21 [horny21 [horny21

Atack rate 2 sini birleştirip okursak kafamız karışır harf harf atomlarına girerek anlicaz şimdi.Atack saldırmak ve ya hucum etmek demek.Rate oran derece demek.2 sini türkçe çevirmeye kalkarsanız saldırı hızı gibi saçma bir şey çıkar ortaya.Yukarda arkadaşımız test etmiş 10000 saysını ulaşmış çok güzel bir örnek vermiş kendisi deney yapmış.Örnek Attack rateniz 500 7 k vurduk şimdi atack rate 750 10 k vurduk şöyle düşünelim phy atk power'a 750 sayıda ekliyoruz ve böyle bir vuruş ortaya çıkar.

Bu mesaj haktan1447 rumuzlu uyeden alinti yapildi
haktan1447 demiş ki:
Atack rate 2 sini birleştirip okursak kafamız karışır harf harf atomlarına girerek anlicaz şimdi.Atack saldırmak ve ya hucum etmek demek.Rate oran derece demek.2 sini türkçe çevirmeye kalkarsanız saldırı hızı gibi saçma bir şey çıkar ortaya.Yukarda arkadaşımız test etmiş 10000 saysını ulaşmış çok güzel bir örnek vermiş kendisi deney yapmış.Örnek Attack rateniz 500 7 k vurduk şimdi atack rate 750 10 k vurduk şöyle düşünelim phy atk power'a 750 sayıda ekliyoruz ve böyle bir vuruş ortaya çıkar.
teşekkürler

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
atak rate skiileri arka arkaya daha seri vurmana yardımcı olur combo yaapcağında mesela

Her şeyini gördümde bukadar cahil olanını görmedim Silahın maximum damage atmasına yarıyan şey phy-mag reinforcedir. atackrate saldırı hızıyla alakalıdır.Boş yapmasın kimse burda adama bide yüklenmişissiniz.Aradan 1 yıl geçmiş görünce yardımcı olayım dedim.olay tam olarak şöyle anlatayım size:
Mesela charınız Wizard diyelim şimdi atack rateniz filan herşeyin maximumda ve vurdugunuz damage tam olarak 40k olsun.Atack rateleri çıkardınız diyelim dres ws. vurdugunuz zaman vuracagınız maximum damage 40kdır.Tabi bunu vururken takılı olan set robe olucak.Fakat robe seti çıkarıp h.armor taktıgınız zaman mag reinforcenizin düştüğünü ve phy rainforcenız arttıgını görürsünüz.Şimdi isterseniz yazdıklarımı deneyin önce mag reinforce oranları yüksek olan robe setle damage deneyin sonrada mag reinforcesi az olan h.a setle. Kolay gelsin.

Tamamen hizla alakali. Matematikteki ispat gibi tersinden ispat. Parry rateyi dikkatte alalim savusturma orani onu bas. On saniye de mob sana kac kere vuracak. Parry rateyi kapat bu sefer say. benim daggerda felaket gidiyor.

Silkroadda attack speed diye bir terimi ilkkez duyuyorum^^

O zaman elinize 1 lvl silah aldıgınızda ağır çekimde vurmanız gerekir...

Saldırı hızı yok demek :) atack rate skillerin arasındaki bekleme süresini öldürmeye yarar atack raten ne kadar fazlaysa skillerin arasındaki milisaniyelik beklmeleri kısatır daha hızlı skiller arasında geçiş olur bu sonuçta saldırı hızı ortaya çıkar teşekkürler :)

Yukarı Alt