extraloob hakkında ne düşünüyorsun?

• Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan ve sitemizin kurucusu^^

Votes: 160 71,4%
  • Eh işte pek sevmem.

Votes: 25 11,2%
  • Hiç sevmem.

Votes: 13 5,8%
  • Söz bile söylemeyecek kadar nefretle doluyum.

Votes: 26 11,6%

• Total voters
    224
Takımı
Galatasaray
Nasıl bu kadar çalışkan ve hızlı,nelerden hoşlanır bizede biraz söylesinki ileride onun gibi olalım,aklıma başka birşey gelmiyor :mrgreen:

Düşüncelerim : Bu sitede olduğum için çok mutluyum. Okan abi ise %100 güvenilir bir insan kendisi birde yukarıdaki sorularımı cevaplarsa Mutlu olurum. :wink1:

Ps : Kralsın :headbang:

ilk yorum benden:Okan abi kesinlikle çok iyi biri şu ana kadar kötü bir şeyini görmedim görmek istememde.Alışverişte de %100 güvenilir biri.Onun gibi insanlar bulmak zor.Kendisi çok çok çok iyi bir insan.5 aylık bir üye olsamda bu 5 aylık süredeki görüşlerim bunlardır.4Ever extraloob :kalp: :beer:

Server
Efes
Takımı
Besiktas
1.Sro MaceraSı nasıl basladı :D
2.www.extraloob.com u Acma Fikri Sro ya Basladıgından Nezaman Sonra Geldi ve Niçin_?
TavSiyem...
BirazCIk Hata Yap Yha :D
Bukadar Mükemmellik nereye kadar...

Söz bile söylemeyecek kadar nefretle doluyum.
Seçenek boş kalmasın krallıkla yönetiliyo gibi olmasın :P

oyuna bakıyorum herkes hakkında atıp tutuyor,başka sitelere göz gezdiriyorum herkes arkasından kaynatmaya çalışıyor.ama o bunları umursamıyor bile ve bu nedenle şu sanal ortamda tanıdığım en ağırbaşlı en saygın kişiliklerden diyebilirim.yani düşünüyorum düşünüyorum,yok ben böyle olamam diyorum,olmak isterim orası ayrı.cevap vermeyerek,muhatap olmayarak daha da çok delirtiyor onu kendine düşman olarak görenleri..

bu güzide ailenin de kurucusu gerek nwo ekibiyle gerek diğerleri ile..hemen hemen sitenin başından beri buradayım, bir kere hak yediğine şahit olmadım işin içinde çok olmasam da.
sonuç olarak başarılarının devamını dilerim.umarız bu aile hiçbir zaman kalitesini kaybetmez.

Kendisiyle pek diyaloğumuz olmadı.Tanışmaya fırsat olmadı , tabi hangi birimizi tanısın burada binlerce kişi var :) Ancak yaptığı işleri hayret ve zevk içerisinde izliyorum.Kimi zaman çevremden olumsuz yorumlar duysam bile takmıyorum ben gözümle görüyorum neyin ne olduğunu 8)
Hayatında çok daha iyi noktalara gelebilecek bir kişiliğe sahip olduğunu gördüm benim söyleyebileceklerim bunlardır. :kalp:

Gaia'da NWO Ortamında tanışıp konuşmaya fırsatım olan bir kaç kişilerden birisidir..
Guildde yazmaya başlayınca herkez ne dicek diye beklenen bir kişilik..
Tarantella'nında dediği gibi bir çok sitede arkasından atılıp açtığı bazı konularda alay konusu yapmaya çalışılıyor ama o sadece işine devam ediyor iradesi kişiliğiyle gerçekten yakından tanımak istediğim biri :thumbsup:

Extraloob benim sanal dünyada net aleminde daha çok şey öğrenmemi sağlayan cidden bana değer katmış bir sitedir çok babacan kişilikler ile arkadaşlık kurduğum sıcacık aile yuvamdır benim burası. Kişilik olarak cidden herhangi bir sorun olduğunda herzaman bir abi edası ile yaklaşan , eminim ki bir işe yapıştımı bırakmayan azimli kişiliktir en kısa özet ile duygularımı bir nebze olsun buraya yazmak istedim :beer:

WeAre

Buralıyım
Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan ve sitemizin kurucusu ben bu seçeneği işaretledim
sebebini kısaca anlatmak istiyorum sitemizin kurucusu ayrı bir konu ama gerçekden sagıyı hak eden bir insan bu kadar ağır bir yük üstünde hergün siteye okadar vakit ayırmak kolay bir iş değil herşey bir yana çok süper bir insan okadar kişi bende dağil bir
çok kez kendisi ile alışveriş yaptık kimsenin extraloobda 1 kuruşu kaldı kimsenin işte bu yüzden
Teşekkürler Extraloob

Bir benzetme yapmak isterim,Türk Edebiyat'ında ilklerin adamı Şinasi varya bence sanal alem de online oyun olarak Silkroad'da ilklerin adamı Extraloob abimizin rumuzu bile cool.Bu siteyi kurduğu için kendisinden Allah razı olsun.

Prada

Ne yalan söyliyim ben 25 yillik hayatımda Extraloob kadar insana , fikre , yeniliğe , bilgiye değer veren 1 kişi daha tanımadım.. Ona karşı sürekli mantıklı fikirler öne sürün, hemen tartar kisa süre içinde fikrinizin en büyük destekçisi olur siz bile şaşırırsınız.. :muck:

En sevdiğim sözü : Bana istediğimi verin :santa:

Sorumda var tabii ki kendisine yilin konuğu olmak kolay değil 8)

Babacım şu işin sırrı nedir? Hepimize yetecek kadar geniş bi yüreğe sahip olmak, kendi doğruların varken bizlerin doğrularınıda dinleyip; ortaya çıkan fikir topluluğuna objektif bakip, hepimiz için en uygunu seçmek ve bu kadar mutevazi olmak ? Hayat tecrubesimidir , kişilikmidir nedir hacim ben bunun cevabını istiyorum :starving: Senin tabirinle bana istediğimi ver :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ Majestic,

*Extraloob kimdir?
Extraloob 1976 İstanbul doğumlu sırtı doğuya yüzü batıya dönmüş birisidir.

*Ne iş yapar?
Bilgi İşlem sektöründe çalışmaktadır.

*Nelerden hoşalanır?
ufff bunları sıralayamayız ama kısaca, tanga - hatun - seks - alkol - sigara - sro - web - kitap - müzik - futbol
olarak uzar gider.

*PH senin hayatında ne denli önemli?
hatun demek kalite demektir hatun demek 34 beden demektir (ileride seks yaparken anlarsınız)
hatun demek tanga giymek demektir 1 milyon dolarlık tek tangayada PH sahip :P

@Hypnos,
Nasıl bu kadar çalışkan ve hızlı,nelerden hoşlanır?
insan sevdiği işte çalışkan gerisi yalan zorla çalışkanlık olmuyor, biraz baba tarafından
çalışkan olmaya zorlandım sonrasında kendi bildiğimi yaptım peder derdi ilkokuldayken istersen ben
okulu ayarlayayım okula gitme ama teşekkür almazsan dolarım boynuna derdi böyle çalışkan olduk :D

hız bu genlerle alakalı karadenizli olmak insana ayrı bir hız kattığına inanıyorum hızlılığım buradan gelmekte.

@ D3LT4,
1.Sro MaceraSı nasıl basladı?
jesuswan'ın abisi NFZ lakabını taktığım zatı muhterem benim eski sitemin RA'sıydı pembece.com orada takılırken
gene online oyun oynardık ogame'e sardık ve oradan ayrılınca bize oyun arayışına girdi sonrasında
15 gun sonra oyunu açıklayacağım dedi ve bu oyunu karşımıza sürdü herkes devam etmesede ben devam ettim.

2.www.extraloob.com u Acma Fikri Sro ya Basladıgından Nezaman Sonra Geldi ve Niçin_?
ben 94 yılından beri site yapmadan duramam site yapar sıkılınca kapatırdım tutmadı misyonunu tamamladı der
geçerdim, gene böyle sitelerimi kapatmış tam boşta olduğum dönemde aklımda fikirler uçuşurken sro ile tanıştım
sitelerde bot bilgisi almak istedim kimse vermedi banlayamadılarda saygılarından kibar biriyimdir kırmam kimseyi
baktım dh dahil hiçbir sitede bot bilgisi yok ulen oylemi alın size bot bilgisi olan site görün bakalım
paylaşım karşılık beklemeden nasıl olur sergileyip göstereceğim dedim işte sonuç ortada.

iyi kötü yorum yapan yapmayan herkese kucak dolusu sevgiler canlarım cidden burada tek birşey var harbiden hep diyorum ya aile ortamı diye evet ben en kötüsünden en iyisine kadar herkesi ailem gibi görüp o özenle yaklaşıyorum ne bir menfaat ne bir eksi duygu asla içimde yok daralır siteyi bile kapatırım umurumda olmaz ama bu aile ortamı olduğu sürece bu site 10 yıl daha yoluna devam edecektir.

uzun uzun yazardımsa okunmaz sizler sordukça cevaplamak daha iyi, hepinizi çok seviyorum lakin majestic kardeşime acayip teşekkür ediyorum böylesine bir topici kurguladığı için acayip sevinçliyim çok mutlu oldum helal olsun hacım sana öpüyorum ailenin ellerinden seninde gözlerinden :muck: :muck: :muck: :muck:

Ps : kendimi cevaplayayım biraz :D

*Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan ve sitemizin kurucusu ^^

Hacım dediğiniz gibi meyve veren ağaç taşlanır . yaptığı yeniliklerle ve centilmen.com dan bugüne kadar olan süreçteki azmi ve başarma hırsı onu bu noktaya getirdi . oyunu oyun olduğu için oynadı . ırk siyaset karıstırmadı bunun için kendısıne bazı kötü yakıştırmalar yapıldı . ayrıca yanlıs hatırlamıorsam serv. pacific tarih 18 mart olması lazım türkler hunter bayrağı taktı dw den jangana yürüyüş yapacaklardı . extra ve arkdsları thief elbisesi takarak bu arkadaslara saldırdı :D doğru olanda buydu oyunu oyun olduğu için oynamak :D ünvanındaki Fcuk the god Allaha küfür olarak algılandı halbuki aslı böyle değil acıklamasınıda kendı yaptı yine taşlandı yine taşlandı sonuç olarak 1 numaramız sevıorz onu mucx mucx

iLu Extraloob & Extraloob.com

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@CoupeR,

Babacım şu işin sırrı nedir? Hepimize yetecek kadar geniş bi yüreğe sahip olmak, kendi doğruların varken bizlerin doğrularınıda dinleyip; ortaya çıkan fikir topluluğuna objektif bakip, hepimiz için en uygunu seçmek ve bu kadar mutevazi olmak ? Hayat tecrubesimidir , kişilikmidir nedir hacim ben bunun cevabını istiyorum :starving: Senin tabirinle bana istediğimi ver

ehehe canımcım öpüyorum seni beni övene bak oysaki ben onu kendimden daha çok övüyorum o derece karizmatiksin gözümde.

sorunun yanıtına gelince hacım, baba peder tek birşey öğretti tiksinirdim ama mecbur dinlerdim, arap öpmekle dudak aşınmaz diye
velhasıl herkesi dinlemeyi önce hak vermeyi öğrendim sonrasında çıkarttığım sonuca inanıp onun yolunda gitmeyi öğrendim,
lakin şunu şiddetle söylerim bol kitap okumak dünyayı gündemi takip etmek insanların içerisinde olmak
deli fayda sağlıyor bilgiyi paylaşmazsan hem unutursun hemde üzerine artı koyamazsın bunu da paylaşmak için ortama girmek lazım
ortama girincede artı eksi düşünceler arasında anlayışlı olup önce saygı duymak hak vermekle devam ettim öylesine geliştik
veya hepsini geçelim allah vergisi de diyelim ama o kadar da olmaz tabi.

Ps : ulen böyle olunca havaya girdim yazamaz çizemez anlatamaz oldum kendimi tarkan'ı bir kez daha anladım zor işmiş
roportaj olayları falan ihihiii :P

Msn'i bozuk dosya al-ver olmuyor
PHP ve YKP konusunda sol koluyum xP
İkimizinde varı-yoğu rapidshare

Şaka bir yana asıl yoruma gelelim;

Siteye ilk geldiğim gün extraloob ile tanışmış ve onunla iletişime geçmiştim, kendileri yardımcı oldu haliyle, ama asıl amacım hiç bir zaman bot veya sro olmamıştı. Amaç bu sitenin saf ve savunmasız bir phpbb forumuna sahip olmasıydı xP Dedim ortamı bir katılayım nedir neyin nesidir, sro sitesiymiş... xP

Off Topic'den foruma girdim...aha öyle devam ediyorum.^^ neyse, ilk başta Jigy dikkatimi çekti, oda phpbb'de iyidi ve admin olması sebebiyle önümü kesmişti, uzaktan çalışmalarını izler aksiliklerde kendisine bildiride ve yardımda bulunurdum. E önceden bir cs alışkanlığım vardır, server açtık falan filan baktım d.mod olmuşum xP, işte bundan sonra extraloob life başladı. 1 aya mod oldum, çok uzun sürmedi bir kaç ayada global oldum, 3 hafta sonrada manager oldum yanlış hatırlamıyorsam xP Aha şimdi hala off topicdeyim, hala cs serverlarımız mevcut ve hala phpbb konusunda Extraya yardımcı oluyorum xP En üstte yazdığım 3 özelliği işte tam burada vurgulamak isterim. Burada kendi geçmişime son vereyim.

Gelelim Okan Ağa'ya, aha işte bu adama yorum yazmaya ne benim ömrüm yeter nede hostun db'si kaldırır xP Kısa ve öz yazayım. Kendileri Türkiye'nin En Büyük SRO Forum Sitesine sahip. Bununda değeri ve kıymetini iyi biliyor. Cidden tek başına böyle dev bir forumu yönetmenin ne kadar zor olabiliceğini bilen ve kendisini az çok anlayan birisiyim. Onlarca ayrı ayrı ürün satışı, sitenin teknik kısımı, reklamı, rakipleri ve daha bir çok dert ile tek başına ilgileniyor. Taktire değer bir güç :wink1: Tabii bu 50 Kişilik d.modundan adminine kadar dev kadroda ona yardımcı olma konusunda üzerlerine düşen görevi yapıyorlar en azından buna inanıyorum. Gerçi çok zorlu rakiplerde yok ya neyse, hiç biride bizim karşımızda duracak güce sahip değiller, hele böyle değerli kişilerden oluşan kadro var ise... Neyse fazla forum üzerinden extraloob genellemesi yaptım. Kişilik olarak mükemmel birisi, gece hayatı, internet yaşamı, sosyal hayatta ki başarı ve girişimleri, cool bir kişiliğe sahip olması, en önemlisi, din, dil, ırk konusunda oldukça tarafsız olması çoğu insan tarafından kıskanılacak özellikler diye düşünüyorum. Keşke bu extraloob adını resmileştirsede kendisine bir ofis açsa, bak bu soruyu sorucam sana birazdan hazır ol ^^ Daha fazla uzatmaya gerek yok yazıcak çok şey var fakat daha erken, yaptıkları yapıcaklarının yanında çok küçük kalıcak gibi geliyor. Mükemmel projeler ile karşımızda olacağından hiç şüpem yok. Ty Extra :muck:

Soru-1 ; Kendine bir ofice açmayı düşünüyor musun? ( Bizede yer var mı bu mekanda :P )
Soru-2 ; Forum acaba hep Silkroad üzerine mi olucak yoksa forumun içeriğini biraz daha globalleştirmeyi düşünür müsün? Düşünmüyorsan başka bir proje olabilir mi bu konu hakkında?
Soru-3 ; Benim hakkımda ki yorumunu çok merak ediyorum biraz kişiselleştirdim olayı ama... ^^
Soru-4 ; Üstte yazdığım iki milyon cümleye iki yorum yapıcak mısın o kadar uğraştım xD

Ps: Çok mu konuştum beh, neyse klavyemin problemi olmasından dolayı imla ve yazım hatalarımı mazur görün bu nacizane yazıyı yazmak için çok fazla bir süre ayırmadım içimden geçenleri döktüm o kadar^^

Saygılar,
Site Manager Titus Pullo ( Serhat )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ZeratuL* demiş ki:
Hacım dediğiniz gibi meyve veren ağaç taşlanır . yaptığı yeniliklerle ve centilmen.com dan bugüne kadar olan süreçteki azmi ve başarma hırsı onu bu noktaya getirdi . oyunu oyun olduğu için oynadı . ırk siyaset karıstırmadı bunun için kendısıne bazı kötü yakıştırmalar yapıldı . ayrıca yanlıs hatırlamıorsam serv. pacific tarih 18 mart olması lazım türkler hunter bayrağı taktı dw den jangana yürüyüş yapacaklardı . extra ve arkdsları thief elbisesi takarak bu arkadaslara saldırdı :D doğru olanda buydu oyunu oyun olduğu için oynamak :D ünvanındaki Fcuk the god Allaha küfür olarak algılandı halbuki aslı böyle değil acıklamasınıda kendı yaptı yine taşlandı yine taşlandı sonuç olarak 1 numaramız sevıorz onu mucx mucx

iLu Extraloob & Extraloob.com
satırı satırına doğru yazmışsın eksiksiz hemde öpüyorum gözlerinden güzelim :muck:

ama yaptıklarım aynen buydu işte oyun bu dedim kötü oldum öyle değil manası böyle dedim kötü oldum insanlara doğru ve düzgün bakmayı göstermeye çalıştım ağızdan çıkana inanın dedim inananlar şu anda burada zati 8)

Kendisini pek tanımıyorum ama forum genelince mesajlarını okuyoruz.İyi birine benziyor gayet espirili sevecen,çalışkanlardan hoşlanan biri benim o bir osrumun olacak
Neden silkroad ?

neden wow ko değilde silkroad.Silkroad'ın hayatında ki önemi ne ? :D

Yukarı Alt